mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:17 
Cytuj  
Witam, szukam jakiegoś w miarę taniego mmorpg, chętnie bym pograł w coś w typie WOWA lub WARKA, lecz nie mam tyle czasu by wykorzystać całkowicie te ponad 50zł miesięcznie. Macie może jakieś sugestie co do nieco tańszej gry? GW odpada - bo mam:P i straciło nieco swój urok. Lub mmorpg - w którym się płaci za przegrany czas, a nie abonament.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:34 
Cytuj  
Nieco tańsza - AoC w wersji polskiej, jakoś tak w styczniu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:35 
Cytuj  
Imo jak masz mało czasu to mmorpg odpada - czy to pve czy pvp .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:37 
Cytuj  
Ja mam mało czasu a gram ;) Jakieś 2h czasem 3h dziennie. Zdarza się też, że w ogóle nie zaloguję się w danym dniu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:06 
Cytuj  
Jakie ponad 50zl?

MMORPGi kosztuja przewaznie 15$
Zeby to dalo 50zl to dolar musialby kosztowac ponad 3,3zl

Poza tym nawet jezeli by to bylo 50zl to policz sobie ile kosztuje 1 wyjscie na piwo/pizze czy do kina.

Jak palisz to wystarczy zrezygnowac z wypalenia kilku paczek miesiecznie i juz jest na abonamet (do tego zdrowszy bedziesz) :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:08 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ja mam mało czasu a gram ;) Jakieś 2h czasem 3h dziennie. Zdarza się też, że w ogóle nie zaloguję się w danym dniu.
2-3h dziennie to nie jest mało. przykro mi :>

EvE wyszłoby najtaniej ale musza być miecze i czary to odpada.


_________________
psn

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:10 
Cytuj  
Jak 2-3 to nie jest malo to jak okreslisz 8-10h na dobe albo wiecej?

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:12 
Cytuj  
Runescape płatne - 5$ / miesiąc
Niby shit, ale kiedyś grałem płatnego i naprawdę questy są fajne tam, mnóstwo tradeskills, dość duży świat, zbroje w setach, minigierki pve, instancjonowane gry wojenne pve. Jest też strefa pvp z grabieniem pokonanego.
Nawet warto te 5$ dać żeby sobie spróbować miesiąc.
Minus duży to grafika oczywiście, choć to kwestia gustu, mnie taka prymitywna grafika podoba się bardziej niż azjatycki shit.
Problem to scammers, nie wolno ufać nikomu. Choć na płatnym serwerze ten problem nie jest tak widoczny.


_________________
O.o

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 13:13 
Cytuj  
To jest jakas masowka w ktorej wolno komus ufac? :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 15:03 
Cytuj  
Ale aby poczuć się w mmo jak w "mmo" nie wystarczy pograć na SC w WAR - kliamt czuje się dopiero na rajdach z gildią/arenkach z qmplami(albo premade:P) .Ja mam godzin sporo ale po 23 to mało kto gra :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 17:27 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
To jest jakas masowka w ktorej wolno komus ufac? :wink:


huh, racja


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 11:09 
Cytuj  
Yepetto - a nie myslales nad eve online (chociaz to nie podobne w ogole do wowa)? zdaje sie 35 zl miesiecznie.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 11:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Yepetto - a nie myslales nad eve online (chociaz to nie podobne w ogole do wowa)? zdaje sie 35 zl miesiecznie.


jeśli chodzi o ceny, to doładowania EVE na allegro już za 50-55zł na 60dni można dostać.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2008, 11:40 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Highlander napisał(a):
Yepetto - a nie myslales nad eve online (chociaz to nie podobne w ogole do wowa)? zdaje sie 35 zl miesiecznie.


jeśli chodzi o ceny, to doładowania EVE na allegro już za 50-55zł na 60dni można dostać.


te doladowania to w zasadzie handel iskami. wiec niezdziw sie jak ci ta kase zabiora. moi kumple po tych doladowaniach w 2 przypadkach skonczyli z walletem na minusie


Posty: 6
Dołączył(a): 15.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 22:08 
Cytuj  
W sumie to bardzo mnie zainteresowało to eve-online, zdaje się że nie wymaga aż tak dużo czasu spędzonego w grze? W każdym razie te 35zł/m-c jest dla mnie dość optymalne. A jak jest z legalnością doładowań z allegro? A no i czytałem coś o lagach na serwerze, rzeczywiście takie występują?

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 paź 2008, 22:58 
Cytuj  
Gralem krotko, ale gra jest godna polecenia.Community nawet to polskie jest na b.dobrym poziomie.Mnie odrazu po 5 min przygarnal koles, ktory wszystko probowal mi wytlumaczyc.Dodatkowo z tego co mi powiedzial byl sczesliwym ojcem od niedawna wiec mozesz sobie wyobrazic ile mial czasu na gry.Wlasciwie to nie robil nic innego jak latanie smieciarka ;p
Lagi z tego co pamietam sa w zonach najbardziej obleganych przez graczy.
O reszcie napisze Ci ktos kto sie zna dobrze ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 01:03 
Cytuj  
Polacy w Eve to ewenement i naprawde nie trafisz na takich ludzi w innej grze.

Gra jest super ale wymaga sporej cierpliwosci na poczatku, przyzwyczajenia ze gra mmo to standartowe ubieranie lalek w eve moze powodowac ze nas przeraza ta gra.
Ja podchodzilem trzy razy do tej i dopiero jak spokojnie poczytalem, popytalem to mnie wciaglo.
Eve ma tez jeden wielki plus, jak sie wciagniesz to do tej gry wraca sie zawsze, wiec warto skilowac sobie postac nawet jak sie nam znudzilo.

edit: jak ktos potrafi sie pobawic w handel w eve to przez miesiac zwykla postacia moze zarobic kase by legalnie kupic sobie zarabista wyskilowana postac, polecam !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 20 paź 2008, 01:32 przez Teo, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 01:10 
Cytuj  
hmm eve sie na poczatku wydaje bardzo skomplikowane, w sumie jazostalem na tym poczatku. Ale gybym mial wiecej czasu, albo nie lupal w te wszystkie fpsy online, albo nie chce sie uzaleznic to gralbym wlasnie w tego mmorpga. Gra jest moim zdaniem najciekawsza i bardzo rozbudowana gra tego typu na rynku. A community naprawde swietne, mialem paru znajomkow co w to graja. A takze w moim klanie cod4 pogrywajaw Eve, zatem mi sie nasluchalo na TSie niezle o tej grze i dyskusjach "czemu mam powera, ale nie mam duzego zasiegu w rakietach" i inne dyskusje militarne czy tez spoleczne o otwarciu wlasnej bazy czy czego tam ;)

PS. graj gallante ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:23 
Cytuj  
Ja do EVE podchodzilem kilkanascie razy (doslownie) i nigdy nie wyszedlem poza trial praktycznie.

Wczoraj sciagnalem, uruchomilem kolejny trial (kek) i od razu kupilem full zeby sie zmobilizowac :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2008, 08:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja do EVE podchodzilem kilkanascie razy (doslownie) i nigdy nie wyszedlem poza trial praktycznie.

Wczoraj sciagnalem, uruchomilem kolejny trial (kek) i od razu kupilem full zeby sie zmobilizowac :[


To w ffxi już nie grasz ?


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.