mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 17:27 
Cytuj  
Highlander to pograj w czołgi i obejrzyj tą dynamikę na żywo, jeżeli uważasz, że się myliłem.

Dla mnie peasant to ten co ogranicza się do jednej platformy wypisujac fanbojskie teksty. Tak jak ty. Lub Kabraxis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 17:29 
Cytuj  
napisze wprost, tam dynamika nie ma duzego znaczenia, bo to są kurwa czolgi a nie czolgi z napedem rakietowym. Nie wiem czego oczekiwales. A mimo to grasz dalej. Za to przez pryzmat WoT chyba oceniles caly pc gaming.

A ja juz nie raz pisalem, ze fajnie jest pograc na konsoli w takie i smiakie gry. Ale nie np. w fpsy i rtsy. A juz w ogole fun po prostu usiasc na kanapie i grac z kims obok. Tego pecet praktycznie nie ma wcale.

Dla mnie robisz to samo co rzekomi obroncy peceta, bronisz konsol na kazdym kroku.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 17:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Highlander to pograj w czołgi i obejrzyj tą dynamikę na żywo, jeżeli uważasz, że się myliłem.

Dla mnie peasant to ten co ogranicza się do jednej platformy wypisujac fanbojskie teksty. Tak jak ty. Lub Kabraxis.


Hello, peasant.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 17:44 
Cytuj  
czytanie ze zrozumieniem oyciec. Którego słowa w tym zdaniu na czerwono nie do końca zrozumiałeś?

Highlander - nie wiem w takim razie czego oczekiwałeś przy sterowaniu padem w grze FPS. Celuje się znacznie trudniej, niemożliwe jest przesunięcie kursora w dowolny punkt ekranu w ułamku sekundy - gra jest deko mniej dynamiczna. Mam deja vu - który raz ci to tłumaczę?
Kiedyś pisałeś o battlefield. Tam się gra żołnierzem w pełnym oprzyrządowaniu z ekwipunkiem i bronią idącą w dziesiatki kilogramów, to normalne, ze zanim obrócisz się i wycelujesz to mija sekunda czy dwie. To nie są cyborgi z napędem rakietowym w dupie.
Mi się w FPSy gra na PC OK. Na konsolach też OK.
Natomiast fanboje, peasanty i innej maści przygłupy twierdzą, że na konsolach nie da się grać w FPSy. Mimo, że gra w nie nawet kilkadziesiat razy więcej osób niż na PC.

Highlander napisał(a):

Dla mnie robisz to samo co rzekomi obroncy peceta, bronisz konsol na kazdym kroku.


jak je atakujecie w taki sposób w jaki to robią peasanty PC-towe które konsolę widziały jedynie w TV i wypisuja totalne brednie to sorry, ale z takich kretynizmów się śmieję. I tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 18:26 
Cytuj  
Marek ja mam konsole od SNES/PSX :) Granie w FPS na padzie to jak organizowanie maratonu na wózkach inwalidzkich i jakieś pierdolenie, że to równe szanse bo każdy gra na padzie i doszukiwanie się odwołania do rzeczywistości w żołnierzu obładowanym ekwipunkiem jest tak żałosne, że aż ciężko to skomentować.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Marek ja mam konsole od SNES/PSX :) Granie w FPS na padzie to jak organizowanie maratonu na wózkach inwalidzkich i jakieś pierdolenie, że to równe szanse bo każdy gra na padzie i doszukiwanie się odwołania do rzeczywistości w żołnierzu obładowanym ekwipunkiem jest tak żałosne, że aż ciężko to skomentować.


i prawie 300mln osób śmieje sie teraz z twojej głupoty do rozpuku :D
Nie da się grać (mimo, że 300mln gra), bo steruje się za pomocą pada? A z AK47 też nie da się strzelać, bo celuje się przy pomocy AK47 a nie przy pomocy myszki? Żałosny i głupi to jesteś ty koleżko. Pojedź kiedyś chociażby na meczyk paintaball-a i też narzekaj że bawić sie nie da, bo celuje się wolniej i trudniej niż na myszce. Wyzwij wszystkich od paraolimijczyków i ze łzami w oczach rzuć karabinkiem o ziemię robiać z siebie pośmiewisko.
Ja daję rady grać na padzie. 300mln innych graczy też daje radę.
Daję radę grać w ścigałki samochodowe na klawiaturze i myszce, na padzie i na kierownicy.
Daję radę grać w bijatyki na klawiaturze i padzie.
Daję radę grać w FPSy i na klawiaturze i myszce i na padzie. Ba uważam, że fps na konsolach jest trudniejszy, dużo trudniejszy niż na PC.


Ostatnio edytowano 24 lis 2013, 19:47 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:47 
Cytuj  
To co tutaj piszesz jest tak weak, ze chyba, kazdy kto teraz t oczyta albo ma facepalma na twarzy albo zapluyl monitor ze smiechu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:48 
Cytuj  
iniside napisał(a):
To co tutaj piszesz jest tak weak, ze chyba, kazdy kto teraz t oczyta albo ma facepalma na twarzy albo zapluyl monitor ze smiechu.

jedno i drugie naraz i double facepalm ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:49 
Cytuj  
inside - i znów ktoś pojedzie, że pewnie nie mam racji, bo 100 zagorzałych fanbojów PC z klapkami na oczach ma inne zdanie. A ja znów przypomnę, że 100 pseudoinformatyków z tego forum się puszyło i udowadniało swoje racje odnosnie cross-game-chata na PS3 i nie miało racji.
Nie umiecie grać na konsolach w FPSy wasz problem. Naprawdę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:50 
Cytuj  
ciekawe czy Ty umiesz jeszcze grac na PC myszka i klawa ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:53 
Cytuj  
Mareczek znowu szczytuje:)
Nikt nie twierdzi, ze sie nie da grac. Tylko, ze jest to gorszy kontroler do fps-ow.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:55 
Cytuj  
taa, po raz pincetny pogadajmy o tym.
niech mod zrobi znowu osobny temat do tego, a tutaj skupmy sie moze na x1 i grach ktore sa/beda.
chetnie tez dowiedzialbym sie jak teraz ten kinect dziala.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:56 
Cytuj  
daję radę grając semi afk (w tym meczu grałem niecałą minutę):
Obrazek

candidoser napisał(a):
Mareczek znowu szczytuje:)
Nikt nie twierdzi, ze sie nie da grac. Tylko, ze jest to gorszy kontroler do fps-ow.


a ja nigdzie nie twierdziłem, ze jest lepszy, za to twierdziłem, ze się da grać.
mam zacząc cytować osoby które napisały dosłownie "na konsolach nie da się grać w FPSy"? Znalazłoby się kilku.


Ostatnio edytowano 24 lis 2013, 19:57 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:57 
Cytuj  
to nie jest fps...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:57 
Cytuj  
Zrobcie ustawke. W CoD. Marek na padzie reszta ma myszkach. Zobaczymy ktory sposob sterowania jest lepszy :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:58 
Cytuj  
niech mod zrobi znowu osobny temat do tego, a tutaj skupmy sie moze na x1 i grach ktore sa/beda.
chetnie tez dowiedzialbym sie jak teraz ten kinect dziala.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 19:59 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Zrobcie ustawke. W CoD. Marek na padzie reszta ma myszkach. Zobaczymy ktory sposob sterowania jest lepszy :lol:


candidoser napisał(a):
Mareczek znowu szczytuje:)
Nikt nie twierdzi, ze sie nie da grac. Tylko, ze jest to gorszy kontroler do fps-ow.


a ja nigdzie nie twierdziłem, ze jest lepszy, za to twierdziłem, ze się da grać.
mam zacząc cytować osoby które napisały dosłownie "na konsolach nie da się grać w FPSy"? Znalazłoby się kilku.[/quote]


inside - czytanie ze zrozumieniem boli prawda?
Znajdz mi posta w którym napisałem, że pad jest lepszy do fpsów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 20:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niech mod zrobi znowu osobny temat do tego, a tutaj skupmy sie moze na x1 i grach ktore sa/beda.
chetnie tez dowiedzialbym sie jak teraz ten kinect dziala.

jest juz
viewtopic.php?f=19&t=43168


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 20:09 
Cytuj  
Tak wracając do tematu nextgenów:
Cex skupuje Xbox One 60GBP drożej niż cena retail. I to w stanie "używanym".
Gołe PS4 na ebay-u chodzi po 500GBP (jak zagwarantujesz, że kupujący będzie mógł sprzęta odebrać w dzień premiery) - 150GBP do przodu.
Właśnie żałuję, że nie zrobiłem też preordera Xbox One - ograłbym ze dwa tytuły obadał sprzęcik i sprzedając zarobił te 60GBP ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2013, 20:20 
Cytuj  
sa juz jakies sensowne recenzje samej konsoli/gier i kinecta?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.