mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 12:35 
Cytuj  
Nie wiedziałem gdzie to dać więc idzie do ogólnych.

Przeglądając MMORPG.com natknąłem się na ten topik:
click

Wygląda na to że GOA/Mythic zdecydowało się zmienić status cancelniętych ostatnio kont, oraz tych które miały opcje manualnego płacenia za każdy miesiąc na automatyczne resubowanie, Tzn spróbują z nich ściągnąć kasę.

Sprawdźcie swoje emaile/acc menagment

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 12:38 
Cytuj  
"If you're retarded enough to read the email and not do anything about it then you might need to be removed from the billing cycle of life."

dobry komentarz.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 12:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
"If you're retarded enough to read the email and not do anything about it then you might need to be removed from the billing cycle of life."

dobry komentarz.


Ty to jednak jesteś debilem jakich mało.

a) Ktoś może mieć kilka kont emailowych, jedne sprawdzać rzadziej inne częściej
b) Ktoś mógł gdzieś wyjechać etc
c)Jest duża szansa że ktoś kto quitną WARa odruchowo kasuje wszystkie emaile GOA/Mythic zanim zdąży nawet przeczytać temat
d) etc etc

Można by tak mnożyć w nieskończoność

Bottomline: Dałem posta z małym ostrzeżeniem, które może się komuś przydać, 0 narzekania. Mimo to ty rabid WARboju musiałeś się wpierdolić tutaj z pianą na mordzie i zacząć wyzywać ludzi od retardów.

gg.

BTW: coś dla ciebie co ktoś słusznie tam zauważył:
this is pretty significant because they can't just charge your credit card without you authorizing it and unless you selected the option for a recurring subscription then this is incredibly wrong, email warning or not.


Posty: 7
Dołączył(a): 7.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 13:51 
Cytuj  
Wielkie dzięki , ja właśnie nie czytam poczty od
> The WAR Team <

a 14.11.2008 dostałem radosną nowinę o aktywacji subskrypcji która się kończy 20.11.2008 , trochę to dziwne zagranie :har:

i raczej w ten sposób to mnie zniechęcają do dalszej zabawy , a
bylem skłonny trochę pogrywać , dam im 2 m-ce przerwy za karę :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:05 
Cytuj  
Lolmendol ;]

GOA znow dostanie od mythica po dupie, szkoda ze jednak nie zwiazali sie z kims innym. Troche to zniecheca EU graczy do gry.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:13 
Cytuj  
lol. ja tylko wkleilem komentarz z mmorpg.com
nie rozumiem skad u was tyle agresji :-)

goatus daruj sobie wyzwiska. nie wychodzi ci to za bardzo, ulomny chlopcze :-)
"Bottomline: Dałem posta z małym ostrzeżeniem, które może się komuś przydać, 0 narzekania. Mimo to ty rabid WARboju musiałeś się wpierdolić tutaj z pianą na mordzie i zacząć wyzywać ludzi od retardów. "
hehe naucz sie moze czytac ze zrozumieniem jednak. bo piany na mordzie to z tego co widze TY dostales, a i jak widac do retarda ci niedaleko :-)

ah i na koniec. jesli ktos korzysta z cc w internecie i sam nie potrafi nad tym zapanowac, pilnowac to troche glupek z niego.

btw. ten system mythic/goa wprowadzili juz w daocu, nie jest to wiec zadna nowina ;-)

co oczywiscie nie zmienia faktu, ze leca w kulki z klientami. moze ktos w koncu wytoczy jakis powazny proces goa i dostana po dupie.


Posty: 7
Dołączył(a): 7.10.2008
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 14:56 
Cytuj  
Dowcip w tym , że zawiesiłem płatność bo mało gram (czytaj dla fanu)
i nie czuje wielkiego parcia. Mogę poczytać książki.

Lubię płacić jak nie mogę się zalogować (zajmuje to 5 min) , a jak ktoś bez mojej zgody coś mi zmienia to chyba kiepsko myśli. Jak bym stracił 50 zł to trudno i tak dalej nie będę czytał maili od
> The WAR Team <

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:12 
Cytuj  
@Mendol, daruj sobie to zdziwienie że jesteś atakowany.
Doskonale wiesz w jakim celu dałeś tutaj akurat ten komentarz, i myślę ze wie to też każdy kto miał ostatnio okazje wdać się z tobą w jakakolwiek dyskusję na temat WARa. Więc nie udawaj głupszego niż jesteś.

Swoją drogą zastanawiałem się czy będziesz pierwszy który postnie w tym temacie i jak widać nie zawiodłeś, zarówno szybkością odpowiedzi jak i jej treścią.


IMO poziom jaki ostatnio prezentujesz to poziom mohera, tyle że w odniesieniu do WAR'a. Wiem że do ciebie to nie dociera, ale zawsze zostaje choć cień nadziei że jednak ci się przestawi jakaś klepka w mózgu z powrotem na miejsce, przeczytasz swoje ostatnie posty i dotrze do ciebie jaki zryty fanboi się z ciebie zrobił.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 15:43 
Cytuj  
no cieszy mnie, ze TY doskonale wiesz w jakim celu go podalem.
wrozka jakas czy co?
proponuje zebys poswiecil jednak troche wiecej czasu na czytanie postow ze zrozumieniem to moze dotrze do twojego malego rozumku troche wiecej.
a jak na razie otrzyj piane z pyska i zastanow sie nad SOBA.
bo obrazanie/komentowanie 'kogos' na podstawie wymyslonych klamstw i wlasnej bujnej wyobrazni to lekka przesadza. ale to tylko moje zdanie.
a na temat twojego 'poziomu' nie bede sie wypowiadal. bo tym razem naprawde brak mi slow :-)
zryty to byl twoj stary, ze cie splodzil tbh :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:37 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no cieszy mnie, ze TY doskonale wiesz w jakim celu go podalem.
wrozka jakas czy co?
proponuje zebys poswiecil jednak troche wiecej czasu na czytanie postow ze zrozumieniem to moze dotrze do twojego malego rozumku troche wiecej.
a jak na razie otrzyj piane z pyska i zastanow sie nad SOBA.
bo obrazanie/komentowanie 'kogos' na podstawie wymyslonych klamstw i wlasnej bujnej wyobrazni to lekka przesadza. ale to tylko moje zdanie.
a na temat twojego 'poziomu' nie bede sie wypowiadal. bo tym razem naprawde brak mi slow :-)
zryty to byl twoj stary, ze cie splodzil tbh :-)


Mendol, bez obrazy, ale on ma racje. Wiekszosc topicow w ktorych sie wypowiadasz jest flame wiec nie dziw sie, ze tak Cie ludzie postrzegaja.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 19:40 
Cytuj  
a zreszta ;-)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 20:56 
Cytuj  
O lol
GOA is gonna be V&

Nie znam sie w sumie na tym, ale logicznie patrzac, to to podpada pod kryminal. Cos jakby Gazeta Wyborcza zdecydowala sie odnowic ci prenumerate bez pytania.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:20 
Cytuj  
Heh, w sumie mam kartę ale coś mi mówiło, nie płać, nie używaj (pewnie ten beznadziejny flash, przy którym nawet nie wiem czy połączenie jest szyfrowane) no i kupiłem zdrapkę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:16 
Cytuj  
no to jest juz przestepstwo... bez jaj :) kasa mala ale zalozmy ze zrezygnowalo 100k osob... i juz goa ukradla milion ...


zalozmy ze to blad, pomylka etc... jezeli nawet goa powinna przeprosic i natychmiastowo zwrocic kase... w ramach przeprosin dac im nawet ten free month.. ale jezlei ludzie dowiaduja sie o takim czyms z forow to znaczy ze se leca w chuja i probuja udawac ze nic si enie stalo..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:27 
Cytuj  
obawiam sie, ze to nie bedzie takie proste:
"In accordance with the subscription terms and conditions, the option of automatic subscription renewal has now been activated for the following payment methods:..."
mysle, ze niewiele mozna im zrobic :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:31 
Cytuj  
Ale co to oznacza "in accordance with the subscription terms and conditions" ??

Przecież jak ktoś nie ma aktywnej subskrybcji to nie podlega tym "Termsom"...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:33 
Cytuj  
nu ale mial pewnie :-)

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 11:47 
Cytuj  
i podlegał ale już nie podlega dlatego w/g mnie to wałek, damn zaraz wpadnie adwokat hobbysta i skończy z Mythic/GOA

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
The current issue with subscriptions is as follows; players who had cancelled their accounts or who had not previously signed up for automatic subscription have had their accounts signed up for automatic renewal without their consent. This is obviously a mistake, and a serious one at that which we are investigating with urgency. I don't know how many are affected by this and I don't know if anyone has actually been charged erroneously but I hope to return with a more substantiated update on this tomorrow. For now, we offer our sincere apologies to anyone who affected by this and further advice players to log in with their account on war-europe and make sure it's set up correctly

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 lis 2008, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
we offer our sincere apologies

Imo to wystarczy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.