mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 10:46 
Cytuj  
Witajcie.

Właśnie dostałem zaproszenie do bety NFS World, po tym jak jakiś miech temu zgłosiłem swoją chęć udziału.

Próbował już ktoś tego? bo nie chce ściągać klienta tylko po to żeby pograć 5 min.


Obrazek


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 10:49 
Cytuj  
Też dostałem wczoraj, pograłem troche, wbiłem 8 lvl. Ogólnie : gra zbugowana (no ale wiadomo, CB), lagi też są, choć nie zawsze. Możesz się troche wkurzać, bo niestety często trzeba stosować ALT+F4 bo buguje się lobby. Ogólnie to mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie bo nawet fajnie to wygląda. Szkoda tylko, że dzisiaj się kończy ta faza bety.

Arturnik też grał i pisał, że po 30 minutach usunął z dysku, tak więc trudno powiedzieć czy Ci się spodoba.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 11:26 
Cytuj  
Poczekam jednak na bardziej dopracowaną wersję, zresztą jak by nie było, gra będzie za darmo, co umożliwi jej dużą popularność.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 11:34 
Cytuj  
Za free będzie ? W sumie to nie wiedziałem nawet. Teraz na pewno nie pograsz komfortowo. Nie dziwie się Arturnikowi, że po 30 minutach usunął. Ja pograłem z 2h, ale tylko dlatego, że praktycznie nie mam nic innego teraz. Jeszcze daleka droga przed nimi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 14:05 
Cytuj  
Tak, ma byc za free.

No moze przesadzilem z ocena, chyba jeszcze przed koncem wlaczonych serwerow dzisiaj odpale sobie, ale porownuje ja z grami typu Test Drive Unlimited, Grid, Dirt i stare NFSy (do high stakes).

Podoba mi sie feature z tym, ze jak jedziesz "zle" to policja zaczyna Cie gonic, ale popraw mnie Robo jesli sie myle - normalnie (poza wyscigami) sam jezdzisz po miescie tak? nie spotkalem nikogo jeszcze jezdzac tak sobie i to mnie najbardziej odbilo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:08 
Cytuj  
Ja jeżdżąc po mieście spotkałem 1 osobe i nie do końca wiem jak to działa. Co do policji to tak jak mówisz, fajny dodatek. Wczoraj 20 minut uciekałem, zrobiłem chyba heat lvl 4 i wbiłem na tym z 15k repy. Na pewno gra ma możliwości, ale jak na razie jest średniawo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:44 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Tak, ma byc za free.

No moze przesadzilem z ocena, chyba jeszcze przed koncem wlaczonych serwerow dzisiaj odpale sobie, ale porownuje ja z grami typu Test Drive Unlimited, Grid, Dirt i stare NFSy (do high stakes).

Podoba mi sie feature z tym, ze jak jedziesz "zle" to policja zaczyna Cie gonic, ale popraw mnie Robo jesli sie myle - normalnie (poza wyscigami) sam jezdzisz po miescie tak? nie spotkalem nikogo jeszcze jezdzac tak sobie i to mnie najbardziej odbilo.


Niedawno pisałeś, że "po 30 minutach poleciała z dysku" to się zdecyduj. :]


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2010, 15:57 
Cytuj  
No bo tak też było, ale nie widzę nic dziwnego w daniu gry drugiej szansy :)
...I sciagnieciu jej od nowa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 maja 2010, 17:03 
Cytuj  
Cytuj:
Electronic Arts ogłosiło datę premiery (czy raczej startu) gry Need for Speed World - sieciowej ścigałki, której beta testy trwają już od dłuższego czasu.

Już 20 lipca, ze strony world.needforspeed.com będzie można pobrać darmowego clienta gry, który umożliwi pełną, normalną rozgrywkę ale tylko do 10 poziomu doświadczenia kierowcy (około 6-7 godzin gry).

Potem trzeba będzie wykupić tzw. Starter Pack, który kosztuje 19,99 dolara - on otwiera dalszy rozwój postaci kierowcy, a co za tym idzie dostęp do nowych torów, tras, itd.


No, to przynajmniej wiem, żeby nawet na to nie czekać ;]

*

Posty: 65
Dołączył(a): 12.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:28 
Cytuj  
Właśnie trwa Open Beta i muszę przyznać że gra jest dobra, co prawda liczyłem na coś więcej, lepszy system, ale i tak fajnie się w to gra, szkoda tylko że level tak powoli rośnie...

edit: gra już tak się nie buguje, na początku mnie wywalało co kilka minut z gry, ale wystarczył restart komputera i problem zniknął (nie zrestartowałem po instalacji Frameworka, pewnie dlatego)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
The Need for Speed World team is pleased to announce we are removing the Level 10 cap starting today and making the game completely Free to Play.


Szybko, hehe.

http://world.needforspeed.com/news#9298

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2010, 19:18 
Cytuj  
Thx za info. Pogram od czasu do czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.