mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 15.01.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:11 
Cytuj  
Witam

Grałem w sporo gier MMORPG i w niektórych z nich było to czego nie ma w innych, jedna rzecz dobra jest w jakieś grze, której druga gra tego niema, ale ma inną dobrą rzecz, której nie miała poprzednia gra. Np. Age of Conan ma fajny styl walki i budowanie własnych miast, a World of Warcraft nie ma tego, ale ma za to więcej ras, klas i lepszy klimat (wolę elfy, krasnoludy itp. niż barbarzyńców i wojowników biegających w samych gaciach.)

Więc ja poszukuję takiej gry MMORPG:

-Normalny styl walki. Nie ma on wyglądać tak jak w WoWie, że klikniesz na potworka, a postać sama z nim walczy, tylko ma to być tak jak Age of Conan, Dangeons & Dragons Online i w ostateczności metin2, czyli chodzi o to, że gracz musi cały czas coś robić podczas walki. (To najważniejsze).

- Przy tworzeniu postaci ma być podział na rasy i klasy, ale nie musi być klas, może być np. tak jak w RuneScape (ras ma być co najmniej cztery)

- Przy tworzeniu postaci ma być dobre modelowanie naszego bohatera, czyli wybór fryzury, kolor włosów, odcień skóry, twarz, oczy, usta, nos. Coś takiego jak w The Lord of the Rings online, albo Deangeons & Dragons online, a najlepiej tak jak w Perfect World, no i w na prawdę wielkiej ostateczności jak World of Warcraft.

- Klimat świata. Oczekuję klimatu takiego jak World of Warcraft, albo The Lord of the Rings online, czyli krasnoludy, elfy itd. chodzi klimaty Władcy Pierścieni, Warcrafta, coś w tym stylu.

- No i oczywiście duży świat i dużo rzeczy. Gra ta musi się cały czas rozwijać, czyli co nie długi czas muszą wychodzić jakieś patche.

Jeśli znacie jakiś tytuł, który spełnia powyższe wymagania byłbym wdzięczny za podanie, jestem rozdarty na kilka części i nie wiem w co grać.
Proszę o pomoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:18 
Cytuj  
Chyba najbardziej tu pasuje LotRO.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
Chyba najbardziej tu pasuje LotRO.


"Normalny styl walki. Nie ma on wyglądać tak jak w WoWie"


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 16:29 
Cytuj  
Runes of Magic, Allods Online heh
Czym sie rozni combat w WoW a DDO wielce? bo dla mnie to prawie to samo...

Darkfall Online :P


_________________
.


Posty: 17
Dołączył(a): 15.01.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 17:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Czym sie rozni combat w WoW a DDO wielce? bo dla mnie to prawie to samo...



Dla mnie, to nie to samo.
A różni się np. tym, że w DDO można bić kilku przeciwników na raz, używając skoków itp. W DDO można też blokować ciosy, albo odskakiwać do tyłu i używać ataku, można mieć bronie w dwóch rękach, albo zdjąć miecz z prawej ręki i zostawić tylko ten w lewej i wtedy postać zacznie uderzać z pięści i z miecza, po prostu czuje się, że ma się większą kontrolę nad swoim bohaterem, a w WoWie jak zaatakujesz coś, to nie idzie się od tego normalnie oderwać i możesz atakować tylko jednego na raz i nie możesz sobie walnąć mieczem gdzie chcesz, tylko musisz atakować coś konkretnego, a w DDO możesz wymachiwać bronią kiedy się chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 19:11 
Cytuj  
RL - polecam.
Innych takich gier nie ma i raczej długo nie będzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 20:20 
Cytuj  
LOTRO


Posty: 17
Dołączył(a): 15.01.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 20:23 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
RL - polecam.
Innych takich gier nie ma i raczej długo nie będzie.


Co to za skrót RL?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 20:24 
Cytuj  
real life

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
Royal Legion imo :<


Posty: 12
Dołączył(a): 13.01.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 21:52 
Cytuj  
age of conan imo

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 23:45 
Cytuj  
jezeli koles wymienil te gry jako przyklad to raczej zna te tytuly, a skoro poszukuje gry to znaczy ze go nie interesuja...

seriously, poziom inteligencji tego forum upada nisko... kiedys wprost by uslyszal ze niema takiej gry, lub uslyszalby o darkfall (ktore raczej dla niego za mocne by bylo)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 23:49 
Cytuj  
darkfall.

ashton grales w dfo?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 00:45 
Cytuj  
a ty? chodzi mi o to ze twoje pytanie nie ma nic wspolnego z tematem a chcesz jedynie "dojebac" Ashtonowi.

Spotkajcie sie moze IRL na jakas ustawke i dajcie sobie "po jednym". Bedziemy miec spokoj na forum od twojego smutnego pierdolenia.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 00:46 
Cytuj  
Jak gracz ma cały czas coś robić podczas walki, to niech sobie pajdę chleba z masłem przygotuje i wcina podczas pve.
Ewentualnie wysyła smsy do nieznajomych ludzi.


Z innych koncepcji pozostają mmorpgi oferujące tylko tryb fpv (znam ino jeden) bądź tpv bez opcji point&click (tylko wsad + mouse aiming). Tych jest zdecydowanie więcej, ale dużo z nich jest zautomatyzowana.

Huj zatem, nie granie.
Zagraj w Dark Messiah, albo sokoban.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 02:35 
Cytuj  
Darkfall online
Mortal online.
Pyta sie kolo, a wy musicie te gejowski problemy znowu zaakcentowac.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 07:12 
Cytuj  
Probowales Chronicles of Spellborn?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 07:43 
Cytuj  
Jest taka gierka w klimatach coś ala arcanum (magia + maszyny +dziwne fantasy + mechy) Neo steam. Wydawca gry jest firma Atllus , która wydała w pizdu zajebistych rpg ow na konsole. Generalnie klimatycznych gier nie ma za dużo. A jeśli chodzi o klimat to lotro ciężko przebić jak narazie. http://neosteam.gamigo.com/ Co prawda nie testowałem ,ale może przyzwoite.


Allods spałnia wszystkie twoje wymagania jesli nie grałeś.
Link do bety http://www.fileplanet.com/promotions/allods-online/

To taka zrzynka z wowa, ale ma wsumie ładniejsza grafike dużo więcej klas i pare innych nowinek (W sumie jak na darmowke to bardzo przyzwoita pozycja( Runes of magic też możesz stestować ,ale to bardziej do wowa podobne))

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 09:33 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Pyta sie kolo, a wy musicie te gejowski problemy znowu zaakcentowac.


jakieś uprzedzenia ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 11:24 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Darkfall online
Mortal online.
Pyta sie kolo, a wy musicie te gejowski problemy znowu zaakcentowac.

Mortal to na razie alfa i duża niewiadoma nie polecaj kota w worku ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.