mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 20.09.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2009, 20:49 
Cytuj  
sam dopiero zamówiłem grę i niemoge dóżo napisać ale dam opis

BattleForge to sieciowa strategia czasu rzeczywistego (RTS). Gracze wcielają się w Skylordów, istoty o boskiej potędze władające mocą przywoływania stworzeń z legend. Jednostki, zaklęcia budynki i stworzenia funkcjonują jako wirtualne karty kolekcjonerskie ożywione najnowocześniejszymi technikami animacji z wykorzystaniem DirectX 10.1.

BattleForge to epicka gra fantasy, pionierska strategia z wyjątkowo skonstruowaną rozgrywką wieloosobową i szeroko rozbudowanymi funkcjami dla społeczności graczy. Gracze za pomocą wirtualnych kart kolekcjonerskich tworzą swoje armie i zawiązują sojusze w sieci, aby walczyć z wrogiem lub mierzyć się z licznymi wyzwaniami czekającymi w świecie Nyn. BattleForge to połączenie dynamiki RTS ze swobodą rozgrywki charakterystyczną dla gier z kartami kolekcjonerskimi.

Najważniejsze cechy

- W BattleForge nie ma konieczności budowania baz ani mozolnego tworzenia budynków i jednostek - od razu wskakujesz w pełną dynamiki akcję gry RTS.

- Używaj wirtualnych kart kolekcjonerskich i zbuduj armię doskonałą, aby roznieść swojego wroga w pył. Karty to Twoje narzędzia wojny - każda z nich reprezentuje jednostkę, budynek lub zaklęcie, które następnie pojawiają się w świecie gry.

- Werbuj członków różnych frakcji, aby stworzyć armię jedyną w swoim rodzaju.

- Bitwy w trybie współpracy rozgrywane są w dwu- lub czteroosobowych zespołach. Możesz zagrać o najwyższe laury i rzucić się w wir epickiej bitwy pomiędzy 12 graczami. Aby cele gry zostały wypełnione, gracze muszą ze sobą współpracować.

- Rozległe online'owe pola bitwy, pojedynki z punktacją rankingową i scenariusze turniejowe do rywalizacji 1 na 1 lub 2 na 2.

- Rozbudowane funkcje dla społeczności graczy, jak np. sala aukcyjna, handel bezpośredni i osadzony w środowisku gry system wymiany wiadomości między grającymi, składają się na unikalną rozgrywkę RTS, którą łatwo opanować, ale trudno doprowadzić do perfekcji.

- Wymagane jest połączenie z Internetem.

tu jest polska strona -----> http://www.battleforge-polska.pl/
a tu ----> jak zagrać w demo http://www.battleforge-polska.pl/readar ... icle_id=17

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 07:48 
Cytuj  
Zanim ktoś inny podlinkuje

viewtopic.php?t=32262

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2009, 09:14 
Cytuj  
gram gram, teoretycznie prosty RTS bez zadnych wodotryskow, ale w praktyce kombinacja kolekcjonowanie kart + RTS zazebia sie genialnie. mozna na AH siedziec, szukac ciekawe karty do budowanego decka, spekulowac nimi (dobry sposob jesli ktos nie chce kupowac battle points'ow). tryby: 1 gracz, 2,4 i wiecej cooperative no i pvp (duele lub wiecej).

Dla mnie to jak narazie niespodzianka (in plus) roku. Potrzebny mi byl taki powiew swiezosci po failu pt wotlk. (zeby patcha z contentem pol roku robic, ktory bedzie przez nastepny rok eksploatowany w nieskonczonosc to przeginka)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:12 
Cytuj  
może ktoś mi wyjaśnić jak to jest z free clientem?

tam jest napisane że jak osiągne jakiś poziom pvp i pve to bede miał fulla i okienko do wpisywania keya zniknie.

czy to oznacza że bede miał full i bede mógł kupować za kase karty.

chodzi mi o to czy żeby mieć pełną wersje bede musiał wydać to 139 zł na gre czy tylko na dodatkowe karty


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:14 
Cytuj  
Chyba bedziesz musial.

Gra w to moj ojczulek z bratem i wczoraj przytarmosili jakis addon za 89pln gdzie za punkty moga kupic 10 boosterkow :<

Ogolnie platna gierka.

Oczywiscie NIBY wszystko mozesz z czasem wygrac, no ale c u in 2012.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:15 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
chodzi mi o to czy żeby mieć pełną wersje bede musiał wydać to 139 zł na gre czy tylko na dodatkowe karty


free wersja po zrobieniu kilku misji to full bez punktów bfp

edit: kupowanie boosterków to głupota imo, lepiej kupować karty na ah, 3k i masz full deck i coś jeszcze zostanie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:23 
Cytuj  
Nie wiem, ja w to nie gram, mowie co zaobserwowalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:29 
Cytuj  
ok, rozumiem że np w pve mam osiągnąć lvl 4 i bedzie full. dostałem też jakieś karty z misje, ale nie moge odblokować decka.

rozumiem, że jak zdobede jakiś tam lvl pvp czy pve to bede mógł odblokować deck wymieniać karty na te zdobyte w misji, kupione w grze za te punkty lub za real kase.

mam świadomość ze ta gra to PVP

poprawcie mnie jeżeli coś pokręciłem. przeczytam manuala później :P ...


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:42 
Cytuj  
Ale karty mozesz chyba kupic za punkty?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:44 
Cytuj  
ta gra to raczej pve, w pvp sporym bugiem jest brak fow
@Oyciec
no tak, za bfp czyli za kasę ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:58 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
może ktoś mi wyjaśnić jak to jest z free clientem?

tam jest napisane że jak osiągne jakiś poziom pvp i pve to bede miał fulla i okienko do wpisywania keya zniknie.

czy to oznacza że bede miał full i bede mógł kupować za kase karty.

chodzi mi o to czy żeby mieć pełną wersje bede musiał wydać to 139 zł na gre czy tylko na dodatkowe karty

JAk wbijesz chyba 4lvl pve to masz konwersje na full wersje. Oczywiscie karty musisz juz kupac. Tzn nie karty tylko BF points za ktore sie kupuje karty w grze.

Cytuj:
Oczywiscie NIBY wszystko mozesz z czasem wygrac, no ale c u in 2012.

NIe mozesz. Zadnych kart nie mozna zdobyc w grze inna droga niz ich kupno za BF Points.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 14:10 
Cytuj  
@Deshroom
Jaki masz nick w grze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 14:21 
Cytuj  
deshroomx bo z jakiegoś powodu deshroom było zajęte mimo że dałbym głowe że taki nick miałem kilka miesięcy temu w becie czy coś.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 21:34 
Cytuj  
bardzo fajna gierka, może 2 decki za darmo to nie dużo ale free, ładna i zabawy na tydzień nawet z 2 deckami. potem można przestać albo dokupić karty / decki.

dobra zabawa, polecam do lajtowego popykania


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 21:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
deshroomx bo z jakiegoś powodu deshroom było zajęte mimo że dałbym głowe że taki nick miałem kilka miesięcy temu w becie czy coś.


Oh noes, there is a clone :((((((((((((((((((((((((

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 00:34 
Cytuj  
imbalance zajebisty jest, firedrake zbuffowanego kontrujesz praktycznie w jeden sposob (Mark of the keeper) i generalnie gra na wyzszym poziomie polega na jasnowidzeniu jakie karty ma przeciwnik


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 08:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Grats wlasnie odkryles jak dziala 99% gier pvp.

Wlasciwie to karcianek dokladniej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 08:47 
Cytuj  
z tym, że to nie jest karcianka na dobrą sprawe.
Cytuj:
Grats wlasnie odkryles jak dziala 99% gier pvp.
to ja chyba miałem szczescie grac w ten 1%


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 08:54 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
z tym, że to nie jest karcianka na dobrą sprawe.
Cytuj:
Grats wlasnie odkryles jak dziala 99% gier pvp.
to ja chyba miałem szczescie grac w ten 1%

Grasz karatami = karcianka. To ze efekty uzywania kart sa ladnie przedstawione to juz inna bajka. A poruszanie sie kart po mapie mozesz potraktowac jako mily bonus,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 09:02 
Cytuj  
pograłbym w taką gre ale bez elementu RTS, takie coś jak Ether Lords 2, ładne potworki, ale bardziej jak szachy.
z braku laku gram w to.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.