mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 20:31 
Cytuj  
Witam,
szukam 2 gier. Obie piłkarskie no i oczywiście online. Pierwszy typ gry to manager piłkarski, ale chciałbym, aby było można sterować swoimi piłkarzami podczas meczu. Grałem w Fifę Online 2, ale ja nie chce prawdziwych piłkarzy i drużyn, tylko drużyny tworzone dla nowych managerów, piłkarze również tworzeni z jakimiś wymyślonymi nazwiskami. Zależy mi na tym aby był podział na ligi tzn. liga niemiecka i w tym kilka dywizji. Chciałbym w tej grze ujrzeć Ligę Mistrzów oraz reprezentację, czyli jest selekcjoner wybrany przez użytkowników, który powołuje wg niego najlepszych piłkarzy.

Drugi typ gry, to gra, w której jesteśmy pojedynczymi piłkarzami, coś typu Football Superstars, tylko aby były ligi i drużyny tworzone przez użytkowników, a nie 4 drużyny. W tej grze fajnie by było jakby też była Liga Mistrzów i reprezentacje. Zależy mi na meczach 11v11.


Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 20:36 
Cytuj  
Zapomniałem dodać, że grałem również w Power Soccer, ale tam po prostu kieruje się piłkarzami, nie ma elementów managera.


Posty: 16
Dołączył(a): 3.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 05:37 
Cytuj  
I najlepszym miejscem na ten temat okazał się główny dział o grach?


_________________
Po co mi M4 jak mam łuk :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 07:24 
Cytuj  
I czekałeś trzy lata żeby napisać ten post?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 10:46 
Cytuj  
wstepnie bez wiekszego szukania moge powiedziec, ze raczej nie ma takiej gry na razie - fifa online 2 i football superstars to byly gry jedyne w swoim rodzaju, no ale od dluzszego czasu nie sledze juz mmo tak bardzo
jedyne co mi przychodzi do glowy z 1 typu gier to jednak zwykla EA'owska fifa, tyle ze multiplayer, a z drugiego typu kicks online, tylko ze tam jest albo 3v3 albo 4v4 afair.


http://www.kicksonline.com.mx/


Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 11:47 
Cytuj  
Dzięki, mam nadzieję, że będą jeszcze jakieś odpowiedzi. Co do Kicks Online, to nie, gdyż wolałbym grę o zasadach piłki nożnej, a nie grę uliczną. Słyszałem o grze Global Soccer, ale nie wiem czy to będzie to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:02 
Cytuj  
http://hattrick.interia.pl/ - gra nie jest oparta na prawdziwych ligach, ale to najlepszy manager pilkarski MMO na rynku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 17:49 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
http://hattrick.interia.pl/ - gra nie jest oparta na prawdziwych ligach, ale to najlepszy manager pilkarski MMO na rynku.

potwierdzam :)


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 20:17 
Cytuj  
Ale w hattricku chyba nie można prowadzić swoich zawodników podczas meczów, a może jestem w błędzie? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 21:14 
Cytuj  
Nie, to typowy manager.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 23:24 
Cytuj  
Ja sobie nie wyobrażam piłkarskiego MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 23:25 
Cytuj  
wyobrazam sobie armie messich szarzujacych na smude...


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 00:15 
Cytuj  
Mi tam starcza tryb 11v11 w FIFIE 12. Inna sprawa, że przeważnie w drużynie trafiają się ludzie o IQ bakłażana i strzelają z połowy boiska, dlatego najlepiej znaleźć sobie samemu jakąś ekipę.


Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 15:58 
Cytuj  
No, cóż ja mam Fifę na xbox'a, a na Golda nie będę wydawać pieniędzy. W Hattrick'a grać nie będę, gdyż gram w Soccer Manager. I chciałbym, żebyście teraz podawali mi tytuły gier pierwszego typu, z tym drugim dajmy sobie spokój. Mam nadzieję, że gdzieś jest taka gra.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 15:14 
Cytuj  
......Użytkownicy Menadżera Piłkarskiego to aktualnie ponad 500 tysięcy fanów piłki nożnej, którzy na co dzień prowadzą swoje ulubione drużyny......
......W tej chwili możesz wybierać kluby w ponad 50 krajach, lecz z każdym miesiącem liczba krajów wzrasta.......
http://vimeo.com/gamebasics/menader-pikarski
To jest to ;)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2012, 20:16 
Cytuj  
Global Soccer?? hahaha

Chyba wczoraj dostalem teasera na maila od autoryzowanego doradcy...jakos tak dziwnie sie to zgrywa wszystko.

Swoja droga jak widzialem ich plany przedstawione w teaserze, to cos czuje ze to bedzie niezla wyciskarka kasy z gieldowych leszczy, ktorzy sie ni uja nie znaja na grach :lol:


Nawiązując do spółki Firekom S.A., której profil przedstawialiśmy Państwu w zeszłym tygodniu, pragniemy przedstawić najnowsze informacje o działalności Spółki, a także o grze Global Soccer - pierwszej produkcji MMORPG o tematyce piłki nożnej.

W ciągu miesiąca Global Soccer zwiększyła liczbę użytkowników z 3,5 do blisko 10 tysięcy. Największą popularnością gra cieszy się w Polsce, Hiszpanii, Wietnamie i Brazylii. „ Zgodnie z naszymi założeniami liczba graczy zwiększa się skokowo. Zakładamy, że do końca roku w naszą grę będzie grało około 50 tysięcy fanów”- przewiduje Violetta Krawczyk, prezes Firekom. Global Soccer nie miała jeszcze oficjalnej premiery. Będzie ona miała miejsce w lutym 2013 r. podczas targów branżowych w Istambule.

Firekom jest także w trakcie finalizowania umowy z GamersGate – jednym z najlepiej rozpoznawalnych amerykańskich portali internatowych o tematyce gier komputerowych. Gamers Gate prowadzi dystrybucję gier ponad 250 największych producentów światowych, w tym: Electrnic Arts, THQ, Ubisoft czy Capcom. Firekom będzie już niedługo korzystać także z silnika UE3 (UNREAL® ENGINE 3) – silnika nowej generacji dzięki umowie zawieranej z EpicGames.

Założycielami Firekom są: pan Mariusz Biber - specjalista z wieloletnim doświadczeniem w grafice komputerowej oraz państwo Krawczykowie związani z rynkiem kapitałowym i biznesem, pani Violetta Krawczyk (Prezes Zarządu Firekom) - makler giełdowy z doświadczeniem, zarządzała dużymi projektami w różnych branżach oraz pan Dariusz Krawczyk (Przewodniczący Rady Nadzorczej Firekom) - wieloletni prezes zarządu giełdowej spółki Synthos S.A. oraz obecnie prezes zarządu Ciech S.A.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Posty: 6
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 26 cze 2012, 18:40 
Cytuj  
kapra L

Jak było napisane w pierwszym poście nie szukam typowych managerów, gdyż chcę aby było można podczas meczu prowadzić swój zespół, tak jak np. w Fifie. Jest taka gierka Perfect 11 Soccer, ale chyba w testach beta. W najbliższym czasie postaram się ją przetestować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.