mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:01 
Cytuj  
aehehae. odnosze powoli wrazenie, ze sobtainer w ogole nie ma pojecia o grach i sie na nich nie zna.
moze sobtainer zostan przy tych rowerach, bo zal cie czytac.

komputer kupiles 3 lata temu, wiec nie narzekaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:05 
Cytuj  
Jak zwykle jak się ma inne zdanie, to zaraz wszyscy wjeżdżają.

Nie przeczę że ma zjebany gameplay, bo pewno inne firmy robiące gry FPP mogliby się uczyć na Red Orchestra, ja po prostu nie lubię jak graficznie gra przypomina film czarno biały, czy to tak ciężko zrozumieć? już trzeba dobawiać że mam iść do rowerów swoich itd.?

Ty Mendol za to zbierasz i kupujesz każą qrwa papkę która wychodzi i później na forum udowadniasz że gra jest zajebista nawet jak jest totalnym gównem, to mi się wydaje bardziej żałosne. I do tego wszystkich z forum zapraszasz do zajebistej gildi Relax Cartel.

Nyx napisał(a):
OK cs 1.6 i quake 3 sa chujowymi grami zatem i nikt w to nie gra bo sie juz nie swieci.


Dobrze wiesz, jak wygląda ten target graczy celujący w takie gry. To samo się tyczy RO, mnie po prostu granie na totalnej spinie i udowadnianie wszystkim jaki to jestem pro już przeszło, ma być wodotrysk na monitorze i ładnie wyglądać, a nie wszystko powyłączane po to żeby się wszyscy świecili. Wychodzenie zza rogu 1mm i celowanie w 0.000008 sekundy a później wklejanie filmików z tego na YT.

Z tego co pamiętam, to byłeś największym obsranym graczem jak miał wyjść BF3 z powodu właśnie wodotrysków na monitorze, a teraz mi tutaj wklejasz albo trolujesz tytułami ze sceny esportu. Niby po co.

Wy za starzy już nie jesteście na takie gry czasami? bo ja jestem.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:22 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dla mnie to niestety wyznacznik. Jak coś wygląda jak sprzed 5 lat graficznie to nie tracę na to czasu.


Trzymając się jedynie tego wyznacznika jesteś skazany na granie w większości przypadków w ładnie opakowane nieświeże gówno. I później jest pierdolenie, że nie ma dobrych nowych, np. cRPG... A one są, tylko Ty idziesz tam gdzie się bardziej świeci. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:25 
Cytuj  
No to wklejaj :) z przyjemnością spróbuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:26 
Cytuj  
Mnie np. sporo w grafice BF drazni, co nie znaczy, ze nie jest dobra jakosciowo i duzo lepiej wyglada niz RO2, bo wyglada. Ale to, ze RO2 wyglada surowo mnie sie podoba, ma to klimat dla mnie wiekszy niz BF. subiektywnie.

RO2/RS i granie na spinie :lol: RO2 to glownie fajna gra gdzie nawet starzy tetrycy daja rade, gdzie są nawet troche starsi gracze.
I nawet czasem randomy potrafia ze soba wspolpracowac. Aspekt bycia pro tam nie obowiazuje, tam ludzie chcą wykonywac objectives, bo nie ma k/d i sie na tym skupiaja.
Jest serwer 40-1 (sabaton) i ludzie na klimacie, znaja sie z nicka. Ludzie tam tworza scene gry, mapy i to jest zaleta. A nie odpalic nowego CODa i poszczelac do randomow, ktorzy mogliby byc botami (hurra, anonimowosc...).

W cod4 gralismy na nasyzm serwerze hardcore, nie dlatego, ze to bylo pro, po prostu wszyscy tam wchodzili, niewazne czy ktos byl zajbisty czy nie, wazne, ze sie komus znajomemu wpakowalo kule w dupe.

i nie widze tez powodu by grac na spinie w CS/Quake. Ludzie w to graja bo lubia. Szczegolnie w Quake, gdzie nagrod nie ma.

granie dla grafiki jest chujowe i tyle. Grafa jest zawsze drugorzedna.
Jesli chodzi o nowe gry fps to w sumie nie ma nic lepszego niz CSGO, a i tak wyglada mega srednio.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:30 
Cytuj  
Pamiętaj tylko proszę, że nie każdy myśli tak jak Ty i pisanie od razu o ograniczeniu takiej osoby jest nie na miejscu :). Po prostu mamy inne wyznaczniki zabawy przed komputerem i tyle. A BF-a nie uważam za coś fajnego, nie wiem dlaczego to podałeś jako przykład.

Aktualnie nie podoba mi się żadna gra FPP, czekam na tego nowego Wolfenstaina, ogólnie im jestem starszy tym bardziej FPP mi już nie podchodzi :). Wolałbym dostać nowego Baldur's Gate'a na 300h gry ;) niż cudownie wypasionego fpsa :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:32 
Cytuj  
Ok nie wyglada to tak zle odnosnie grafiki, tryb hc jest tutaj prawdziwym hc a nie arcadowa popierdolka:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ty Mendol za to zbierasz i kupujesz każą qrwa papkę która wychodzi i później na forum udowadniasz że gra jest zajebista nawet jak jest totalnym gównem, to mi się wydaje bardziej żałosne. I do tego wszystkich z forum zapraszasz do zajebistej gildi Relax Cartel.


kazda? nie. kupuje to na co mam ochote.
i co, dupka boli, ze cie nigdy do rc nie zaprosilismy? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:44 
Cytuj  
Predzej dostaniesz cos wygladajacego podobnie do BG2 na 300h, nic cos takiego w ladnej oprawie.

Jak ktos juz napisal, czyli tracisz. Chocby BF, ladna grafa ale i tak sie nie podoba, wiec i tak nie grasz ;]

Sorry nowy Wolfenstein poza klimatem nic pewnie nie bedzie mial. AI stoi w miejscu od Wolfa 3d, takie gry SP są zywczajnie nudne, chociaz pewnie RTCW czy wolf 3d byly pewnie trudniejsze, lulz. Obczaj Wolfram, na full. hehe.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 21:46 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ty Mendol za to zbierasz i kupujesz każą qrwa papkę która wychodzi i później na forum udowadniasz że gra jest zajebista nawet jak jest totalnym gównem, to mi się wydaje bardziej żałosne. I do tego wszystkich z forum zapraszasz do zajebistej gildi Relax Cartel.


kazda? nie. kupuje to na co mam ochote.
i co, dupka boli, ze cie nigdy do rc nie zaprosilismy? :)


Aż parsknąłem stary, naprawdę. Skończmy ta dyskusję już bo nie ma o czym rozmawiać.

@High
Spoko, ale zobacz napisałem mu żeby podał jakiś tytuł rpg i nie podał ;P czyli takie gadanie po to żeby gadać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:46 
Cytuj  
sobtainer nie umie w multi, wiec tylko sp mu pozostalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:47 
Cytuj  
Nie kazdy mysli tak jak ja. Sorry, ale myslenie w kategoriach 'chujowa grafika = chujowa gra' jest zwyczajnie bledne.

Przy takim mysleniu ominelyby mnie chocby rogueliki, czy jakies proceduralnie robione gry.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 21:48 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
sobtainer nie umie w multi, wiec tylko sp mu pozostalo.


przestan trolowac stary durniu

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:50 
Cytuj  
ale ja nie troluje, przeciez ty tylko z ai grasz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:50 
Cytuj  
Ostatnio przeszedlem gre SP i bylo to stare Rune, po raz drugi, bawilem sie wypasnie, jak nigdy przy nowosciach.

skonczcie rozpierdalac temat.


_________________
.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 21:55 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 21:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale ja nie troluje, przeciez ty tylko z ai grasz :)


jestes starym kretynem :) ze Tobie nie szkoda czasu na to pisanie

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 22:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
skonczcie rozpierdalac temat.


masz za swoje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 22:48 
Cytuj  
Ja jebie Mendol znalazł w końcu grę w którą gra dłużej niż tydzień i już mu wszyscy zazdroszczą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 22:55 
Cytuj  
order jak nic sie nalezy
http://fakenszit.pl/upload/Virtuti-Cebu ... 139uid.jpg

wtf, za swoje?

a teso czas sprzedawac jak reszta.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 23:01 
Cytuj  
z tego wszystkiego najbardziej podoba mi sie OST


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.