mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:16 
Cytuj  
No bo za długie posty piszesz. Przemyśl to. Piszesz tak długie posty.

Palec za wolno wciska mi button. Ja dobrze strzelam i szybko ale chciałbym 4 razy trafić w tors szybciej.
Poćwiczę.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:23 
Cytuj  
A Ty mi nie pisz jakie mam posty pisac. Przemysl to ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:30 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
No bo za długie posty piszesz. Przemyśl to. Piszesz tak długie posty.

Palec za wolno wciska mi button. Ja dobrze strzelam i szybko ale chciałbym 4 razy trafić w tors szybciej.
Poćwiczę.


Żeby trafić szybciej naucz się spray control a nie tapuj.
Na tap jest delay i nic na to nie poradzisz. Inaczej mielibyśmy eldorado multiclickow jak w BF4.
Tapuje się w głowę i do tego nie potrzebujesz 4 a max 2 (w przypadku m4a1 i m4a4).

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:31 
Cytuj  
High jaką masz range w cs'ie? :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:32 
Cytuj  
On ma MG2 z tego co pamiętam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:37 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
High jaką masz range w cs'ie? :]


Nie gralem ostatnio i nie mialem ranka, ostatnio zagralem jednego mecza i chyba byl MG1 lub 2. Chyba chwile bylem range wyzej niz MG2. Ale tez spadlem ponizej MG1.
Ale malo mam czasu przegrane, ale nie pamietam ile w becie gralem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 16:52 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Deshroom napisał(a):
No bo za długie posty piszesz. Przemyśl to. Piszesz tak długie posty.

Palec za wolno wciska mi button. Ja dobrze strzelam i szybko ale chciałbym 4 razy trafić w tors szybciej.
Poćwiczę.


Żeby trafić szybciej naucz się spray control a nie tapuj.
Na tap jest delay i nic na to nie poradzisz. Inaczej mielibyśmy eldorado multiclickow jak w BF4.
Tapuje się w głowę i do tego nie potrzebujesz 4 a max 2 (w przypadku m4a1 i m4a4).
czyli tak jednym zdaniem.
Wali się często full auto z kontrolą recoila czy tapuje. Słyszę że się śmieją z full auto jak ktoś wali to tapuje zawsze wszystkim jak wygląda jak wiecej niż 5 metrów odległości bo po prostu nie trafiam.
Jest to dość efektywne.

Staram się też dużo grać pistoletem i grać na heady.
Oczywiście noobie ale to kwestia wprawy. Chce mieć dobre przyzwyczajenia.

Kontrola spray to ogarniecie tego jaki wzór robi się na ścianie, że trzeba wiedzieć która giwera jak sciaga i to korygowac na full auto?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:02 
Cytuj  
Śmieją się silvery jak dostają 3 heady pod rząd z jednego spray.
Wszystko zależy czym grasz, jaka jest sytuacja etc.
Jeśli jesteś super wyjebany i tapujesz w 90% heada niczym Shox to spoko, tapuj sobie ak47 czy deaglem.
Tapuje się też na pistolach (zależy którym) np. deagle, rekt-9, usp-s czy p250. Glock, fynf-ziben to juz klikanina.
M4A1-S to z mid i short tylko spray, long to dbl-tap żeby zabić (jeden head nie zabija z m4a1 i m4a4).
Z odległości nie trafiasz bo nie potrafisz strzelać ew. masz za duży sens.

Dobre przyzwyczajenia:

1. Grasz Ak47 lub M4 - żadne aug, auto szmaty etc.
2. Naucz się kontrolować spray powyższych na low, mid i long range.
3. Naucz się wychylania zza rogów.
4. Naucz się zatrzymywania stepowaniem - jak ruszasz się w lewo to klik w prawo i stoisz.
5. Graj bardzo dużo DM.
6. Graj sobie play.faceit.com i naucz się map.
7. Nie słuchaj silverów i gold novas bo to ścierwa.

Tak, spray to kontrola odrzutu żeby wszystko wchodziło w punkt nie zależnie od odległości (lub w jak najmniejszy obszar).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:07 
Cytuj  
Podczas sprejowania generalnie bron sie podnosi a myszką starasz sie go ogarnac obnizajac kursor w dół. Tak troche mniej wiecej, trzeba to wyczuc.

Podstrzelaj do sciany i zobacz jakie slady zostawia. To ci troche powie jak sprej dziala.

http://www.tobyscs.com/csgo-spray-control/


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 maja 2015, 17:09 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:07 
Cytuj  
Bardzo dziękuję.

M4 tak właśnie używam i tylko nim gram. Problem mam terrorists bo z AK nie mogę trafić za dużo wcale.

Napisz jeszcze jak to jest z kucaniem. Każdy kuca jak jest 15+ metrów ale to chyba nie może być takie ważne bo widzę że dobrzy gracze nie kucaja i wychodzi jeszcze lepiej. Taki ruch to chyba zmniejsza celność.

Nie śmiecie się z tych pytań to już ostatnie. Wole jak mi ojciec napisze 3 zdania niż jak mam myśleć tydzień kto pierdoli a kto nie na jakims pro forum.

@High
Napisałem o ścianie naogladalem sie yt teraz pytam o detale. Już zaraz przestanę.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:10 
Cytuj  
Ja pierdole :roll:

Daleko temu do detali i nikt sie nie smieje.

Kucanie zwieksza celnosc ale jesteś statycznym celem.

Gdy masz goscia za rogiem to mozna sprobowac np. wyskoczyc i od razu kucac, gosc moze nie ogarnac a Ty go killniesz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:13 
Cytuj  
Ruch kucania nie zmniejsza celności?
Myślałem że jak stoisz i kucasz to podczas ruchu masz niższa celność. Ok.

High chodzi o to że ty nie odpowiadasz na pytania precyzyjnie.

Napisałeś i to nic mi nie dało.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 10 maja 2015, 17:16 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:14 
Cytuj  
Kucają żeby uniknąć heada i zaoszczędzić ten ułamek sekundy.
Każdy lepszy grasz chodzi z celownikiem na wysokości głowy, zawsze, na każdej odległości.
O, tego powyżej też się naucz.
Sytuacja jest taka, że jak wyprzedzisz koleżkę to zanim on Ci sprzeda heada to Ty możesz kucnąć i zesprayować mu mordę albo sprzedać heada jemu.
Wszystko zależy od Twojego playstyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:15 
Cytuj  
Włącz sobie dynamiczny celownik by sprawdzic jaki ruch zwieksza/zmniejsza celnosc.

Desh, bo często nie ma odpowiedzi precyzyjnej, jednym zdaniem jakbys chcial i jak chcesz cos ogarnac to po prostu wymaga czasu?
A jak dostaniesz na ryj jakas precyzyjna odpowiedz to pozniej i tak sie nie zgadzasz, wiec wtf.


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 maja 2015, 17:18 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:16 
Cytuj  
Ta, przez pierwsze 100-200h powinieneś grać z dynamicznym celownikiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:17 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kucają żeby uniknąć heada i zaoszczędzić ten ułamek sekundy.
Każdy lepszy grasz chodzi z celownikiem na wysokości głowy, zawsze, na każdej odległości.
O, tego powyżej też się naucz.
Sytuacja jest taka, że jak wyprzedzisz koleżkę to zanim on Ci sprzeda heada to Ty możesz kucnąć i zesprayować mu mordę albo sprzedać heada jemu.
Wszystko zależy od Twojego playstyle.
dobra. O taką odpowiedź mi chodziło.
Jeszcze raz dzięki.
Idę ćwiczyć :-)

@High
Masz rację ustawie dynamiczny jednak. Dzięki.
Ja jestem uparty nic nie poradzę. Przykro mi. Aha i jeszcze często jestem chamski... Życie.

Edit: jedyne co dobre to nie mam kompleksów i ciśnienia żeby udowadniać że w jakiejś grze jestem lepszy niż jestem.
Dobry to byłem w AAO ale grałem po 12 godzin na dobę.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:40 
Cytuj  
No ja tez nie mam takiego cisnienia i nigdzie tego nie pokazalem, ze mam sie za lepszego.

To Ty pytasz o rzeczy ogólnodostępne i jak dostajesz obszerne info to jeszcze marudzisz. poza tym moj pierwszy post w tej dyskusji nie byl wcale tak obszerny oraz odpowiadal na jedno z pytan italiosa, nie Twoje.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:44 
Cytuj  
Nie próbujesz mnie zrozumieć. Ja obejrzałem z 50 filmów o CSGO na yt. I czytałem sporo.

Ludzie piszą różne rzeczy. Warto tu zapytać bo ojciec napisze mi jak max kolonko - jak jest.
Dalej będę masę rzeczy oglądał o nigdy nie będę pro bo gram max gram 3h dziennie.
Wystarczy mi że osiągnę za jakiś czas poziom jak w LoL "wiem jak grać dobrze i ćwiczę rączki" :-)

Peace


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 17:46 
Cytuj  
Ty tez nie probujesz nic zrozumiec, wiec kwita.


_________________
.

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 19:07 
Cytuj  
DZisiaj mialem taki meczyk i ludzie z teamu mi powiedzieli zebym nie wychylal AWP z shiftem. Nie dopytalem sie do konca czemu bo zaczelismy sie wyzywac : D

W sumie jak awp jest wycelowane tam gdzie zaraz sie wychyle to co zrobic? Wyskoczyc i liczyc, ze nie trafi?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.