mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 06:57 
Cytuj  
Witam.

Widze ze nie ma zadnego tematu zwiazanego z "kopankami" . Ja oprocz wszelakich gier mmorpg gram od lat w PESa i teraz z racji tego iz FiFA wyszla pierwsza to takze ja kupilem.

Gram na PS3.

Nick kkaczy - jesli ktos gra i mialby ochote pograc razem to zapraszam.

Nie ukrywam ze jest to pierwszy moj sezon w grze FiFa gdzie gram online , takze interesuja mnie porady i sugestie.Szukam jakiegos forum gdzie mozna by sie wymienic doswiadczeniami , taksami ect ale za cholere nie moge nic takiego znalezc - w sensie rozsadnego forum.

Moze ktos ma namiary na jakies forum albo moze jakas dyskusja wywiaze sie tutaj , na co licze.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. Tylko zeby to nie byl flame FIFA > PES albo PES>FIFA , bo juz tyle jest tego syfu w necie ze mnie to przestalo bawic.


LISTA GRACZY PS3 :

-kkaczy

LISTA GRACZY PC:

LISTA GRACZY XBox


Ostatnio edytowano 4 paź 2011, 09:26 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 08:00 
Cytuj  
A że sie spytam warto kupic na PC? czy to juz jest zdominowane przez konsole? Choc mam wrazenie, ze na xboksie wiecej graja w fife, ale moze mi sie wydaje. W fife gralem za totalengo dzieciaka i myslalem by odswiezyc i popykac na multi. Fifa jest cross platform?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 08:06 
Cytuj  
Tzn to jest pierwsza wersja jak zapowiadalo juz dawno EA , ktora na wszystkich platformach bedzie wygladac identycznie , bo we wczesniejszych wersjach byly dosc duze rozbierznosci jesli chodzi o grafike , z tego co kojarze na PC wygladalo to najlepiej.

Jesli chodzi o cross platform to masz na mysli czy gracze z wersji PS3 moga grac z graczami PC?Szczerze powiem ze nie wiem ale wydaje mi sie ze raczej nie jest to mozliwe.

Jak cos to niech kazdy wpisuje nick i platforme na jakiej gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 10:15 
Cytuj  
Ta chodzi mi o to czy gracze pc/ps3/xboxa mogą grac ze sobą.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 10:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ta chodzi mi o to czy gracze pc/ps3/xboxa mogą grac ze sobą.

a w jakiejs grze to jest?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 11:42 
Cytuj  
No mnie sie wydaje ze raczej jest to wykluczone , to by wogole zmienilo poglad na sens istnienia roznych platform :[

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 12:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Highlander napisał(a):
Ta chodzi mi o to czy gracze pc/ps3/xboxa mogą grac ze sobą.

a w jakiejs grze to jest?

No chocby w Portalu 2 mozna grac crossplatformowo :]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2011, 17:45 
Cytuj  
Ja kupiłem na PC, fajnie się gra, chociażby 11v11 na necie. Byłoby jeszcze fajniej, gdyby nie niektórzy idioci, którzy wolą piłkę stracić niż ją podać, albo tacy, co biorą bramkarza i idą nim na atak. No ale idiotów wszędzie pełno.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 07:01 
Cytuj  
Widze ze gry pilkarskie nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia na tym forum :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 07:07 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Widze ze gry pilkarskie nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia na tym forum :D

do popykania - spoko, ale by "wsiaknac" na pare h przed konsola wole gry typu Dark Souls :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 07:45 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
k4czy napisał(a):
Widze ze gry pilkarskie nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia na tym forum :D

do popykania - spoko, ale by "wsiaknac" na pare h przed konsola wole gry typu Dark Souls :P


Mnie przez Dark Souls udalo sie przebrnac 15 minut i plytka do kosza :D

Sa gusta i gusciki a o nich sie nie dyskutuje :D

Ja mam taka adrenaline jak gram online z kims w FiFe czy PESa , ze pad to juz chyba zaliczyl kazda sciane , sufit i podloge :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 08:02 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Widze ze gry pilkarskie nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia na tym forum :D


Cieszą, tylko o czym tu za bardzo dyskutować o fabule ? :> Ja pykam od dawna w piłeczkę, cały czas był to pes dopiero od fify 11 się przesiadłem do konkurencji, oczywiście mowa o pc.
12 jest bardzo fajna, wymaga więcej skilla, praktycznie wszystko co wkurzało w poprzedniej części zostało poprawione, gierka jest mega.
No i gała nie jest dla każdego, po pierwsze trzeba lubić tą dyscyplinę. Dobrze też być trochę ogarniętym i jak ktoś gra/grał kiedyś irl w gałę to na pewno to będzie też pomocne, jakieś nawyki i odruchy sobie człowiek wyrabia. ;>
W samą fifkę 11 przegrałem z 200+h nie mówiąc już o pes6, bo chyba jeszcze więcej.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 08:41 
Cytuj  
To jak jest tylu ludzi , to moze sie wstydza przyznac ze graja w cos innego niz prO WoW lub LoL (sam tez gram :D )

Pisac , nie wstydzic sie , stworzymy liste graczy z roznych platform , ktora bede updatowal w pierwszym poscie.Podawajcie swoj nick z online.

Potem zrobimy taka sama z PESa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 09:16 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
RufeN napisał(a):
k4czy napisał(a):
Widze ze gry pilkarskie nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia na tym forum :D

do popykania - spoko, ale by "wsiaknac" na pare h przed konsola wole gry typu Dark Souls :P


Mnie przez Dark Souls udalo sie przebrnac 15 minut i plytka do kosza :D

Sa gusta i gusciki a o nich sie nie dyskutuje :D

Ja mam taka adrenaline jak gram online z kims w FiFe czy PESa , ze pad to juz chyba zaliczyl kazda sciane , sufit i podloge :D


LoL mnie sie powalilo z demon souls ten dark souls :D takze sry

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 09:37 
Cytuj  
Ja od wczoraj pykam na xboxie.

Giera naprawde niezla. Wczesniej gralem caly czas w pesy ale od 11 zaczalem grac w fife. Wrzucilem wczoraj plyte do xboxa o 21 i jak siadlem to skonczylem po 1.


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 14:05 
Cytuj  
Ja od fify 09 miałem wszystkie części na xboxa (włącznie z world cup). Fifa na PC do niedawna w ogóle nie wchodziła w grę, natomiast PES od pesa 6 jest niegrywalny, stąd fify na konsole. 12 też bym miał na xboxa, ale brak oryginalnych polskich drużyn (co jest dla mnie ważne) oraz brak możliwości późniejszego ich zmodowania sprawił, że posiadam wersję na komputer. Kończy się tym, że i tak podłączam lapka pod tv i gram na padzie od iksa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 18:53 
Cytuj  
czyli mozna popykac jako tako na PC, a konsole to nie tacy dominatorzy ? ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 19:48 
Cytuj  
Jeśli w swojej wypowiedzi miałeś na myśli "technikalia" to w tym roku wyjątkowo na każdą platformę dostajemy taki sam produkt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 19:57 
Cytuj  
Nie, mialem na mysli ilosc luda ;]

warto w pada do pc sie zaopatrzyc? jak tak to jakis w miare tani i dobry? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 paź 2011, 20:02 
Cytuj  
Bez pada nie podchodź w ogóle do fify, da się na klawie, ale wiesz jaka to gra.. potrzeba trzeciej dłoni, żeby ogarnąć całą klawiszologię. ;> No i brak analogów, blah ja tak kiedyś grałem. ;<
Ja oczywiście polecam wirelessa od x360, gwarancja bezproblemowego działania z każdą grą na pc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.