mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 10:11 
Cytuj  
Jak tak patrzę na ostanie kilka lat, to chyba nie było drugiej takiej gry jak DFO, w której zabawiłbym tyle czasu. W DFO (to pierwsze) grałem od bety, poprzez premierę i chyba tak

zleciało ze 1,5 roku :] Nie powiem, ale pomimo wszystkich błędów, ignorancji AV itp. ta gra naprawdę ma coś w sobie. Taki specyficzny klimat :]

Ale po prostu gry h&s są mniej wymagające i chyba takie bardziej casualowe. Wykąpię wieczorem krasnalka, żonka go karmi, a ja mogę sobie w tym czasie wbić trochę lvl, później go

usypiam (giera może sobie być odpalona i czekać). A w takim DFO pójdziesz na siega i co? Przyjdzie pora gdzie idę zająć się dzieciną i musiałbym spadać w połowie, może na pół

godziny, może na godzinę. A później byłyby lamenty i żale (jak to pamiętam bywało kiedyś w DFO) kiedy grałem jeszcze w WarCry, gdzie był taki kłótliwy koleś (nie pamiętam nicka),

który później krzyczał na TSie, że lecimy się lać, a 2 czy 3 osoby wyszły w połowie gry i ON biedak zginął, bo miało być 5 vs 5, a było 2 vs 5.

A później założył z kilkoma innymi spadochroniarzami klan Immortal Fraggers (czy jakoś tak), bo on nie będzie grał z casualami!


_________________
LaMoon#2988

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 10:21 
Cytuj  
Ta bariera i tragiczny poziom wykonania skutecznie odstrasza


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 11:28 
Cytuj  
Nom ja wiekszosc swojego zycia w h&s gralem ale nie spotkalem jeszcze tytulu z fajnym pvp a co do dfo to mi wyglada na taka w ktora mozna sobie okazjonalnie pograc jak i dla takich co zycia nie maja ale moze sie myle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 12:08 
Cytuj  
pierdolisz Nyx ;p

lamoon: ja mam 2 krasnale :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 12:16 
Cytuj  
no to Mendol masz nowego do bica w df uw pogram troche moze mnie wciagnie:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 12:17 
Cytuj  
Nyx musi tak gadac, bo opylil konto, a teraz pewnie zaluje :P

puchacz- nie musisz nolific, ale poczatek w dfo usłany różami tez raczej nie jest i dlugo sie będzie zbierało bęcki. Nie zniechęcaj się.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 153
Dołączył(a): 4.05.2013
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 12:19 
Cytuj  
noto mi pasuje no poczatki zawsze sa ciezkie hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 13:08 
Cytuj  
w safe zonie jestes bezpieczny i mozesz spokojnie skumac o co chodzi.
idz tez do noobie dungeonku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2013, 13:32 
Cytuj  
High nawet nie wiesz jak ja sie ciesze ze znalazl sie taki jeden co odkupil i nie musze sie zmuszac do grania w to bo mi zal wydanej kasy:>


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 09:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
darkfall


Jaki promotor DFO teraz z Ciebie 8) a jeszcze kiedyś każdy post był negatywny na jego temat ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2013, 09:58 
Cytuj  
dalej sa negatywne, bo gra jest spierdolona i obcieta strasznie w porownaniu do df1.
co nie zmienia faktu, ze daje duzo fun'u.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2013, 08:33 
Cytuj  
http://enidust.com/index.php?id=wyswiet ... d_newsa=78
polacy robia ultra next gena, ofc sandbox


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 cze 2013, 08:39 
Cytuj  
taaa, w ostatnim czasie to juz chyba 3ci z kolei. Ciekawe czy chociaz jeden ujrzy swiatlo dzienne.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2013, 08:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://enidust.com/index.php?id=wyswietl_newsa&id_newsa=78
polacy robia ultra next gena, ofc sandbox



Nawet prezentacje zrobili z gry
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... xzi4-BHlEA


Ale pewnie nie ujrzy


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 22:43 
Cytuj  
Jest coś teraz do pogrania, nie tak męczącego jak Wurm ale coś w stylu theme parka z domieszką sandboxa? Jakieś housing, walka o terytoria, ciekawe pvp?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 08:08 
Cytuj  
Wszystkie ostanio wychodzace gry reklamowane sa jako theme parki z domieszka sandboxa, ciekawym pvp itp. Jednak żadna dobra gra jeszcze nie wyszła.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 14:35 
Cytuj  
dfo ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 14:30 
Cytuj  
Revival
http://massively.joystiq.com/2013/07/27 ... he-making/
Kolejny zbawca gier mmorpg, oczywiscie f2p

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Reviva ... -prawdziwy
po polskiemu, syf z mmorpg.org.pl

Goscie co to robia robili np. Nexuiza (fps)


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
Goscie co to robia robili np. Nexuiza (fps)


To nie wróży dobrze tej grze :D


Posty: 2
Dołączył(a): 1.08.2013
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 14:32 
Cytuj  
Witam. Na początek napisze, że nie jestem graczem...tak jak pewnie większość z was. Nie znam się zbyt dobrze natych wszystkich skrótach, typach gier, rodzajach itd...Mam wrażenie że gier jest cała masa...jednak nie wiedzieć z jakiego powodu nie potrafię znależć żadnej dla siebie... Więc proszę o pomoc, lub może wyjasnienie że gry dla mnie po prostu nie ma.

Na początek może wymienie gry w jakie grałem i mi sie podobały.

X-wars. Chyba niezbyt skomplikowana gierka, ale jak jest z kim rywalizować to nawet potrafi wciągnąć...teraz chyba podała, bo nie mogę strony znależć

Pride of Taern. Głownie duży plus za system walki. System który jest taką mini walką taktyczną, gdzie trzeba sie wykazać raczej intelektem a nie szybkim palcem..i ogólnie odpowiada mi klimat. Niestety świat mały i w zasadzie gra nie polega na niczym, oprócz zdobywania itemków. Niektórzy grali bijąc kilka tyś razy tego samego bosa...mały świat po prostu.

Wiedzmin :) . Choć to nie jest gra mmo, to klimat gry dla mnie rewelacyjny. Sama gra, jak i książka.

Generalnie to sam nie wiem jak konkretnie opisac to czego szukam. Mam po prostu wrażenie że choć zewn otoczka gier jest różna, to są setki gier w zasadzie identycznych. Nie znoszę też tych seledynowcyh gier, gdzie miecze są 3 razy większe od postaci itd...Raczej chciałbym pograc w jakąś grę "poważniejszą" fabularnie, klimat średniowiecza, czy po prostu ludzki...Fantastykę lubię, ale taką typu Sapkowskiego, gra o tron gdzie jednak świat jest ludzki, a tylko przesiąknięty el. fantasy...Gry w klimacie sci-fi tez mi pasują...mogą być ekonomiczne, fabularne, rpg, strategiczne czy jakie tam jeszcze są. Chciałbym jednak żeby były jakimś wyzwaniem...Nie szukam jakiejś siekanki. Generalnie jestem otwarty na dobre gry...mogą być płatne jak i darmowe

Choć szukam, googluję, nie mogę sie w tym odnależć i może są jakies gierki niszowe? Może jakieś mniej popularne itd...http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=93903 Tutaj znalezłem na jakims forum watek, o podobnej tematyce jednak za bardzo tytułów tam nie ma. więc może sobie odpuścić?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.