mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 10:54 
Cytuj  
do vity jaka karte pamieci warto dokupic?
i jak rozumiem karta bedzie przypisana do mojego konta z ps+? nie mozna sie switchowac jak w przypadku ps3 pomiedzy kontami?
jakie gry warto kupic? dla starego dziada jak i dla dzieciakow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 17:55 
Cytuj  
da sie jakos kupic Jeanne d'Arc na vite?
czy sa jakies podobne gierki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2013, 18:21 
Cytuj  
No chyba w gry z PSP mozna grac na Vicie, nie wiem tylko czy we wszystkie... Musisz poguglowac :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 00:29 
Cytuj  
Jeśli jest wersja cyfrowa gry z PSP na PSNie, to w 99% przypadków da się w nią grać na Vicie. Jedynym wyjątkiem jaki pamiętam jest Phantasy Star Portable 1/2/2i.

Memorka najlepiej 32, minimum 16, na same gry z PS+.

Co do tytułów, to Soul Sacrifice, Persona 4, Lumines, Wipeout, Gravity Daze i masa innych. Chociaż oprócz pierwszych dwóch większość fajnych dali za darmo w PS+.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 05:50 
Cytuj  
niby mozna, znalazlem wczoraj jeanne na us psn, ale nie moglem kupic bo sie czepiali o postal code ;/
w eu nie jest to w ogole dostepne z tego co czytalem.

dzieki keii.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:09 
Cytuj  
Na Vicie jedno konto jest podpięte do karty pamięci, więc jeśli chcesz korzystać z 2+ kont, to albo będziesz memorkę formatował za każdym razem kartę albo kupisz drugą.
Przy 2 jest trochę wygodniej, bo wystarczy zresetować konsolę do ustawień fabrycznych, co zajmuje łącznie może 5 min (trzeba obejrzeć intro etc.), ale i tak jest dość niewygodne, bo ustawienie bąbelków w xmb też się resetuje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:13 
Cytuj  
wygodniej mi sie kupuje na ps3 i przerzuca na vite.
musze zobaczyc czy lyknie jak sciagne cos na us konto.

wazne, ze valkyria chronicles 2 jest dostepne.

swoja droga to calkiem niezly kawalek hw. chociaz jak dzisiaj przegladalem, to zbyt wielu gier (dobrych) nie ma.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:17 
Cytuj  
Nie łyknie. Wierz mi, o tym co można robić z Vitą, a co nie wiem dość dobrze, bo środowisko w którym się obracam to ludzie, którzy oprócz swoich main kont japońskich korzystają praktycznie zawsze jeszcze z US/EU, więc na wiele sposobów próbowano to rozgryźć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 15:50 
Cytuj  
bah to szkoda. ale dzieki za info :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2013, 16:00 
Cytuj  
Ogólnie Sony sobie z Vitą ostro w kulki poleciało jeśli chodzi o te konta. Na początku iirc wystarczyło zmienić konto i tyle - ikonki z innego konta przestawały działać, ale nie trzeba było żonglować memorkami. Potem wprowadzili aktualiację przypisującą konto do karty pamięci i klops - druga karta albo format.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 17:29 
Cytuj  
urban trial freestyle na vite - jest demko na psn.
masakrycznie mnie wciagnelo w robocie :)
proste ale fajne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 17:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie kupuję i nie narzekam na nie. Opisałem tylko jak się czułem robiąc w kółko to samo i jak mnie irytowały identyczne questy w tych pseudosandboxach, które miałem okazję ograć.
Ja to nie Mendol.


Znaczy się, ze grasz w piraty?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 19:14 
Cytuj  
nie, nawet filmów nie chce mi się już ściągać i najczęściej kupuję BD
Sleeping Dogs dostałem za free z plusa, a RDR kupiłem, bo przecież jazda na koniu (co zajmuje w tej grze 90% czasu gry czyli jakieś 20h) ponoć była taka zajebista...

Keii - btw. imho Vita się zajebiście rozbuja po premierze PS4. Ponoć w każdy tytuł z PS4 będzie można grać poprzez streaming na Vita. Ktoś okupuje TV - odpalamy Vitę i dalej sobie gramy. Devsi nawet nic nie muszą robić - tylko mają pamiętać o deko innym rozkładzie przycisków na Vita.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 19:19 
Cytuj  
ja na razie chcialbym wiecej gier na vite. na psp valkyria, tactics, jeanna i pare innych, a na vite bida troche.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 19:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie, nawet filmów nie chce mi się już ściągać i najczęściej kupuję BD
Sleeping Dogs dostałem za free z plusa, a RDR kupiłem, bo przecież jazda na koniu (co zajmuje w tej grze 90% czasu gry czyli jakieś 20h) ponoć była taka zajebista...

Keii - btw. imho Vita się zajebiście rozbuja po premierze PS4. Ponoć w każdy tytuł z PS4 będzie można grać poprzez streaming na Vita. Ktoś okupuje TV - odpalamy Vitę i dalej sobie gramy. Devsi nawet nic nie muszą robić - tylko mają pamiętać o deko innym rozkładzie przycisków na Vita.


Ale wiesz, że masz w RDR szybką podróż?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 22:17 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ogólnie Sony sobie z Vitą ostro w kulki poleciało jeśli chodzi o te konta. Na początku iirc wystarczyło zmienić konto i tyle - ikonki z innego konta przestawały działać, ale nie trzeba było żonglować memorkami. Potem wprowadzili aktualiację przypisującą konto do karty pamięci i klops - druga karta albo format.


Czyli jak to działa na Vicie dokładnie, zakładając że korzystają dwie osoby, bo nosze się z zamiarem zakupu. Jedno konto PSN na konsolkę i tylko tyle? Nie ma czegoś takiego jak na PS3 że ściągam na moim głównym acc gry z PS+ i dziewczyna może grać w nie na swoim koncie normalnie i trofea/save ma oddzielnie?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 06:27 
Cytuj  
Shador - nie wiem, nie pamiętam, męczyłem ten shit conajmniej rok temu i więcej nie zamierzam do tego wracać. W Sleeping Dogs też jest szybka podróż i da się pominąć ~30 identycznych misji po wykonaniu pierwszej? Chodzi o te hakowania? Tak z ciekawości..

Goatus - Sony pewnie wyszło z założenia, że handheld jest jak szczoteczka do zębów. Każdy powinien mieć swoją.
Jak chcesz komuś porzyczać to musisz mieć dwie karty pamięci i robić reset konsolki za każdym razem:
http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site- ... ita/150699

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 08:39 
Cytuj  
Rly? Taki wielbiciel prostoty Apple jak ty broni Sony w tym mega robieniu pod gorke userom ktorzy maja dwa-trzy konta? Bo sry, ale koniecznosc resetowania fabrycznego zeby zmienic karte to jakis joke. Na ps3 wyglada to jakos normalnie, mogli zrobic identycznie na vicie... zeby sie za niedlugo nie okazalo ze na ps4 tez trzeba resetowac konsole do ustawien fabrycznych zeby usera zmienic. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 15:44 
Cytuj  
bah chcialem kupic Disgaea 3: Absence of Justice i nie udalo mi sie znalezc wersji eu.
heh okazuje sie, ze wersja eu psn jest, tylko niedostepna w polsce.
jak kupie gre na karcie np. w uk to bedzie dzialac na polskim koncie psn?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 16:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bah chcialem kupic Disgaea 3: Absence of Justice i nie udalo mi sie znalezc wersji eu.
heh okazuje sie, ze wersja eu psn jest, tylko niedostepna w polsce.
jak kupie gre na karcie np. w uk to bedzie dzialac na polskim koncie psn?

Tak, wersje retail nie mają żadnych blokad regionalnych.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.