mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 12:54 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ta gra to dno niestety pod każdym względem. Podobnie jak War of The Roses. Bugfest jakich mało i każą za to płacić jeszcze :/.


O! To zupelnie jak w GW2. Tylko w GW2 kaza placic 150 zeta.


PS. Gra jest OK jak ktos lubi takie klimaty i rozrywke. Ja nie bardzo, ale potrafie docenic taka gre tak jak doceniam serie M&B choc nigdy nie gralem dluzej niz pare h.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 13:07 
Cytuj  
bzdury gadasz zabol. a chivalry i war of the roses to zupelnie inne gry. idz kupic nowego coda tej...


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 14:26 
Cytuj  
High, nie gadam bzdur. Serio, jeśli miałbym grać w grę tego typu, czyli rąbać i siekać się w multi, to niestety ten combat w ogóle do mnie nie przemawia. To samo już było, tylko tutaj grafika jest lepsza. Kilka ciosów na krzyż, blok nie wiem czy w ogóle coś daje, bo oglądając to: http://www.youtube.com/watch?v=y0kTAW-Un9o , mam wrażenie że blok jest gówno warty i część broni powinni wyjebać z tej gry w ogóle. Jakby dodali jakiś system uników, kopniaki, odepchnięcia etc to można by się pokusić.

Ok, stoi oczko wyżej niż war of the roses ale nic ponad to. Może i oba tytuły fajne do posiekania, ale nic ponad to.

Wracam do NS2;p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 14:29 
Cytuj  
sa uniki, sa kopniaki...
i blok dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 14:46 
Cytuj  
lol? a gdzie niby masz lepszy combat tego typu?

jest dodgowanie, szarza, blok, kopniak, feint, parowanie, cios z nad glowy, pchniecie, z boku. Co ma niby jeszcze byc? whirlwind? kop z pol obrotu? A i zeby cos zrobic, skutecznie zablokowac cios trzeba CELOWAĆ. jesli o sam combat chodzi to NS2 nie ma ani troche tak zaawansowanego.
Najpierw troche pograj a nie pierdolisz.

To jest zupelnie inan gra niz war of the roses czy M&B, z dupy są te porownania. Nie psuj grze opinii. Gra skupia sie na melee combacie przede wszystkim. M&B ma wiecej rzeczy co zaklocaja ten combat. Armaty w napoleonie, bron dystansowa, maszyny obleznicze (choc tutaj tez troche jest).

wracaj botowac w d3.


_________________
.


Ostatnio edytowano 10 lis 2012, 14:57 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 14:53 
Cytuj  
Lepiej mi się napierdzielalo w mesjaszu... no ale to już w ogóle coś innego. Combat jest w porządku, nie ma się tu do czego przyczepić chyba że ktoś oczekiwał combosow jak w soul calibur ;) i takie mam wrażenie w przypadku żaby, kupił grę nie patrząc nawet na jeden gameplay, naczytał się fanboyow i miał wizję ślicznego, płynnego combatu jak w shooterach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 14:56 
Cytuj  
W porownaniu do M&B to jest zajebiscie plynny. Tam jak jest shield wall przy drabinie to mozesz rownie dobrze przeciwnikow glodem wziac ;p Tylko, ze to są zupelnie inne gry dla mnie.

Combat
Basics :
http://www.youtube.com/watch?v=tfpsoBX3 ... ure=relmfu

Wersja advanced :
http://www.youtube.com/watch?v=llnRxtazljg


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 17:33 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Lepiej mi się napierdzielalo w mesjaszu... no ale to już w ogóle coś innego. Combat jest w porządku, nie ma się tu do czego przyczepić chyba że ktoś oczekiwał combosow jak w soul calibur ;) i takie mam wrażenie w przypadku żaby, kupił grę nie patrząc nawet na jeden gameplay, naczytał się fanboyow i miał wizję ślicznego, płynnego combatu jak w shooterach.


Po gry w 2012 roku mam prawo oczekiwać czegoś na wzór mesjasza:).
W sumie gierka nie jest taka zła, jednak wkurwiają pewne rzeczy. Np, atak z wyskoku z 2 rakiem wykonany kilka razy pod rząd w odstępie sekund jest hmm.. do wyjebania:P? Powalczę jeszcze trochę z ogarniętymi ludkami i zobaczę czy tylko klikają czy jednak potrafią chociaż umiejętnie blokować.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 17:42 
Cytuj  
No ale mesjasz z m&b i chivalry łączy tylko widok fpp, to tak jakby porównywać nfs porshe z undergroundem. Niby to samo ale jednak zupełnie inne założenia do gameplayu.
Że gra jest zabugowana to się zgodzę, niektóre bronie sa op, knight wydaje się mocno op w porównaniu do reszty tylko że... czy w takiej grze faktycznie jest to wielki problem? Imo nie. No i tbh dużo grze daje granie choćby z grupą kumpli na voice chatcie, niby banał, ale tu bez wsparcia niewiele się zrobi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 17:49 
Cytuj  
knajt to nie wyrozniajace sie gowno. vanguard go bierze jak chce panem mieczem. a man at arms zjada go skaczac wokol niego. Jedyne co to najdluzej przetrzymuje w zawierusze.
srsly jest to bdb gra w porownaniu do tego co ostatnio wychodzi i do tego tanio.

assassins creed goaawno.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2012, 18:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

assassins creed goaawno.


+1


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 19:58 
Cytuj  
Właśnie stałem się posiadaczem Chivalry, kiedyś grałem, także o ile dużo się nie zmieniło chętnie pogram z kimś z forum :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 lis 2012, 23:16 
Cytuj  
Do tej gry są jakieś customowe mapy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 00:29 
Cytuj  
http://www.chivalrythegame.com/forums/v ... m.php?f=51 tu jest forum "customowe"

http://www.chivalrythegame.com/forums/v ... =51&t=2504 warhammer mod? ;>


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 00:34 
Cytuj  
Chivarly i NS 2 to chyba obecnie dwie najlepsze gry jakie można kupić :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 00:41 
Cytuj  
Tez tak mysle. Ale najwiecej gram w dote.

ogolnie gralbym w csgo jeszcze ale... bez ekipy nie czuje funu.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 03:11 
Cytuj  
eh co Ty w tej dotcie widzisz :P
Pograłem dwa dni i mi się znudziło, jedna mapa, ciągle to samo eh eh :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 06:50 
Cytuj  
ale rozni herosi, mnogosc zagran i dawanie wpierdolu ;]


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 15:54 
Cytuj  
Co jest bardziej symulacyjne war of the roses czy chivarly?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2012, 15:56 
Cytuj  
War of roses jest to po prostu gowno. Lepiej M&B Warband.

Raczej M&B, ale dynamika jest malo prawdziwa imo. Z kolei chivalry to bardziej fps, troche zbyt żwawi są Ci rycerze jak na symulacje ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.