mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 17:26 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Porównanie polygami
http://polygamia.pl/Polygamia/51,96455, ... 1.html?i=1
Jak sami stwierdzili downgrade jest.


No ale tu są porównania PC i PS4.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 17:34 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czekajmy na wersje PC...

Na to poczekamy z tydzień więc narazie zamierzam whine'ować na podstawie tego co jest :]

Zresztą jest o czym pisać bo różnica między pierwszym obrazkiem a trzecim w tym poscie jest jak między GTX 750 a GTX980.

@Tobi: to jest porównanie markieting ss(sprzed lat) z ps4 ss. Nie PC.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 17:43 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Zresztą jest o czym pisać bo różnica między pierwszym obrazkiem a trzecim w tym poscie jest jak między GTX 750 a GTX980.

Ciekawe stwierdzenie, bo wydaje mi się, że różnica GTX 750 a GTX980 to głownie różnica fps a nie jakości grafiki...

Bahamut napisał(a):
@Tobi: to jest porównanie markieting ss(sprzed lat) z ps4 ss. Nie PC.

Ja mówię o tym, co przedstawia Polygamia cyt.: "Miejcie tylko na uwadze, że graliśmy na PS4, a na prezentacjach z pewnością pokazywano wersję pecetową.".
Zresztą porównanie do którego nawiązujesz to też wersja PC vs PS4.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 17:47 
Cytuj  
Zenujacy artykul polygamii, lol. Porownywanie PC z PS4, ahahahahah. Co za kretyni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 17:49 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Zresztą jest o czym pisać bo różnica między pierwszym obrazkiem a trzecim w tym poscie jest jak między GTX 750 a GTX980.

Ciekawe stwierdzenie, bo wydaje mi się, że różnica GTX 750 a GTX980 to głownie różnica fps a nie jakości grafiki...

Bahamut napisał(a):
@Tobi: to jest porównanie markieting ss(sprzed lat) z ps4 ss. Nie PC.

Ja mówię o tym, co przedstawia Polygamia cyt.: "Miejcie tylko na uwadze, że graliśmy na PS4, a na prezentacjach z pewnością pokazywano wersję pecetową.".
Zresztą porównanie do którego nawiązujesz to też wersja PC vs PS4.

Tak masz racje - różnica GTX 750 a GTX980 to głownie różnica fps a nie jakości grafiki. Będziesz mógł grać w W3 na ultra na GTX 750... z refresh rate 2fps.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 18:07 
Cytuj  
Te 2 fps to chyba max, przed tym jak karta padnie.

Nie wiem czy wy tak serio piszecie, ale co niektorzy sie ostro zdziwia tymi nigdzie nie pokazywanymi ostatnio "super-duper-ultra" detalami ktore 2 lata temu byly na pokazach, gdyby gra miala wygladac wyraznie lepiej niz na konsolach to widac by to bylo na kazdym ostatnio wypuszczonym teaserze. Szkoda tylko ze CDPR nie potrafi sie przyznac do bledu i mamy zafundowane to co od lat praktykuje Ubisoft czy Sony. Gra tak czy siak jest ladna, robi wrazenie i ma konkretne wymagania, nie chce wiedziec czego by to wymagalo gdyby gra miala faktycznie wygladac jak na tych previewsach rok czy dwa lata temu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 19:05 
Cytuj  
Wybaczyć można im wszystko, ale nie to że dalej idą w chuja zaparte i nie powiedzą "ok zrobiliśmy downgrade pod """"""next gen"""""" konsole i aby większość graczy mogła zagrać chociażby na średnich". GOL jak to Polacy, na swoich umieją najlepiej pojechać :D.


A propo porównania PS4 do PC to rzeczywiście fail, sam również ocenię jak zagram na PC

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 19:06 
Cytuj  
Quote z neogafa:

Cytuj:
If we really fucking want to generalise with majority, the most accurate assertions are:

Most reviews state combat is improved over TW2 and remedies several issues.
Most reviews praise reduced traditional fetch quests, side quests instead weighed with substance and context.
Most reviews highlight the strong sense of adventure and sense of discovery.
Most reviews note performance issues and graphical bugs.
Most reviews say the writing, characters especially, is great.
Most reviews note great graphics and visual presentation.

Most reviews are clearly indicating Wild Hunt is a pretty okay game.


Niczego więcej nie potrzebuję, dostarczono mi wszystkich niezbędnych informacji na temat gry. Za 7 dni wchodzę w świat Wiedźmina 3.

Spoiler:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 19:21 
Cytuj  
A miała być gra, która na PC niszczy wszystko co możliwe. A dostaliśmy Watch Dogs 2 :) mnie to tam rybka, i tak się mi się podoba, szkoda tylko że o tym:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MOŻEMY ZAPOMNIEĆ.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 19:36 
Cytuj  
Ja odrazu wiedziałem że tak ta gra nie będzie wyglądać, ale tydzień temu się wkreciłem w W3 Hype i też zaczołem wierzyć zajebiaszczą grafike.

No cóż... markieting działa :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:09 
Cytuj  
Czy ich w tym GOL-u pojebało? Pojechali z Wiedźminem jak po gównie (prawie). Chyba wszyscy jesteśmy tego świadomi, że nie jest fizyczną możliwością, żeby w grze o takich rozmiarach uniknąć różnego rodzaju "potknięć". Najważniejsze, żeby błędy nie były rzucające się w oczy na każdym kroku i nie psuły w znaczący sposób rozgrywki (np. brak możliwości ukończenia questa, bo npc...zniknął z pola widzenia).

Dziwne jest też to, że inne serwisy (np. Eurogamer) wychwalają pod niebiosa. GOL nie dostał w łapę czy co? ;)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:26 
Cytuj  
Wiesz, coś jest na rzeczy, bo nie wszystko jest tak jak obiecywał CDPR. Obejrzyj ten ich film / recenzję.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:28 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Dziwne jest też to, że inne serwisy (np. Eurogamer) wychwalają pod niebiosa. GOL nie dostał w łapę czy co? ;)


Kliki muszą się zgadzać ;)

Nie wiem czy to reżyserowane od A do Z "behind the scenes", ale gość jedzie po lasce równo - https://www.youtube.com/watch?v=ZAmuItsZ0oA


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:32 
Cytuj  
Gość czerwony jak dupa pawiana.


Niezły downgrade. Wstyd jak chuj. Zasrane kłamczuchy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:36 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Wiesz, coś jest na rzeczy, bo nie wszystko jest tak jak obiecywał CDPR. Obejrzyj ten ich film / recenzję.


Obejrzałem właśnie. Ale obejrzałem/poczytałem inne recenzje i stąd moje zdziwienie. I nigdzie nie widziałem wzmianki o mega długich loading screenach (tylko w GOLu). Nie sądzę, żeby inni nie zwrócili na to uwagi, jakby tak faktycznie było. Chociaż kto tam wie.

Boję się jednak, że mogą w tym GOLu mieć dużo racji...ale mam nadzieję, że to nie będzie tak wyglądało jak oni opisali i jednak zagłębimy się bez pamięci w tym świecie.

Tak btw. downgrade grafy powala na kolana. Jak pokazują te gify, screeny jeden obok drugiego to kurcze wyraźnie widać, jak leciało w dół na przestrzeni lat produkcji.

Trzeba liczyć na day one patch ;)


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:46 
Cytuj  
Niektóre screeny to jest kpina. Na 5 stronie jest na GOL-u jak płynie łódką, wygląda to po prostu żałośnie.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10464&STR=5

Grafika na konsoli, jest uwalona do granic absurdu, dosłownie widzę na niektórych screenach rozmazane screeny z Assasin's Creed Unity jak popłynęli graficznie przez downgrade. Tutaj mamy to samo. OBY NA PC było lepiej, bo jak nie to ten cały Wiedźmin 3 był nakręcany tyle lat, a ostatecznie odpalimy to na ultra na kartach sprzed kilku lat.

Ogólnie recenzje fajne, ale graficznie jak na razie na tych konsolach jest bieda totalnie. Ta gra jest po prostu brzydka.

Jeszcze raz napiszę, mam nadzieje, że PC pokaże pazur bo konsole jak widać po tych screenach żałośnie sobie poradziły.


Ostatnio edytowano 12 maja 2015, 21:50 przez Sobtainer, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:48 
Cytuj  
raczej day 1 torrent Andrzej :) akurat wroce z grecji to bedzie odpowiednia ilosc seedow ;)

Obrazek


naprawde wierzyliscie ze oni dadza taka grafe? , przeciez z chwila zapowiedzenia Wiedzmina 3 na konsole wiadomo bylo ze to bullshit
rzucili kielbase wyborcza bronek style to trzeba im przyznac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:52 
Cytuj  
http://img2.meristation.com/files/image ... 163552.jpg

Albo to zobaczcie. No to nie wymaga w ogóle komentarza. Dosłownie jakbym widział grę odpaloną na monitorze FullHD w rozdzielczości 1680x1050, czyli bez natywnej. Wszystko jest rozmazane i wygląda fatalnie. Nie ma ani jednego elementu na tym screenie który mi się podoba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:55 
Cytuj  
Ale przecież nieraz już pokazywano wersję na PC. Były nawet filmy w ustawieniach na Ultra. I jakoś specjalnie nie wyglądało to lepiej. Pamiętam jak pokazali pierwszy gameplay z PS4 i wszystkim kopary opadły. A teraz wypłynęły recenzje, zrobiła się mała załamka i wszyscy piszą, że czekają na wersję z blaszaka.

Do testów przy okazji tego zamkniętego eventu dla plebsu z youtuba też mieli do dyspozycji wersję z PC i z tej platformy wklejali przecież pierwsze, krótkie gameplaye. To ocb?


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2015, 21:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Tutaj mamy to samo. OBY NA PC było lepiej, bo jak nie to ten cały Wiedźmin 3 był nakręcany tyle lat, a ostatecznie odpalimy to na ultra na kartach sprzed kilku lat.



Przecież na przestrzeni kilku ostatnich tygodni był wysyp gameplayów i screenów w ultra detalach na PC, używasz ty czasem jeszcze mózgu? Czy pamięć tak daleko nie sięga?

Ja nie wiem, zobaczyliście na GOL'u screeny z wersji na tostery (PS4) - jedynej, jaką dostali recenzenci na całym świecie chyba i narzekacie, że grafika chujowa. No kurwa. :D


Gra jest przepiękna na PC. Tak jak już mówiłem - z najładniejszego cRPG jaki kiedykolwiek powstał zrobiono downgrade na najłądniejszego cRPG jaki kiedykolwiek powstał. Chujowe zagranie które CDP Red starał się negować, to akurat fakt. Konsolki ofc zlewam, niech sobie ktoś porówna z Gówno Age: Grindquisition.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 12 maja 2015, 21:57 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.