mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 19:44 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 19:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Daj spokój stary, leje na ten AA totalnie, zwłaszcza że jest i ja nie widzę ząbków.


Okazało się, że SweetFX wymuszał SMAA. InGame AA jest ciut bardziej rozmyte ale ząbków nie widać wtedy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 23:33 
Cytuj  
Subplot na Skellige z Cerys i jej bratem przepyszny. Ta opuszczona wyspa z Lodowym gigantem (koniecznie po zmroku!), uczta no i potem wybór króla (lub w moim przypadku - królowej) zniszczyły mnie doszczętnie klimatem. Ciężko mi uwierzyć, że gra z tak dużym otwartym światem i jednocześnie z takim dopracowaniem jeżeli chodzi o ilość questów wysokiej jakości (no i ogólnie, dużo jest tu ciekawych rzeczy do roboty) w ogóle istnieje.

Już nawet nie mówię, że kocham ją, bo kocham świat Wiedźmina. To jest coś kompletnie innego. To jest gra totalna, która pomimo swoich wad po prostu przytłacza ogromem i poziomem uszczegółowienia. Chłopcy i dziewczęta w CDP RED wykonali kawał ciężkiej roboty, to po prostu widać. Mam nadzieję, że zostaną za to wynagrodzeni sowitymi premiami i podwyżkami. Należy im się jak mało komu, w tym spierdolonym i skurwionym do granic możliwości przemyśle growym. Mieli swoje potknięcia (downgrade tu i ówdzie) ale wyszli obronną ręką imo.

Kupię lepszy sprzęt w przyszłym roku, wyjdą wszystkie dodatki i DLC + zapewne wersja Enhanced, dodatkowo mody do grafy i poziomu trudności i wyjdzie z tego najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Na razie "tylko" w pierwszej trójce obok Morrowinda i Bloodlines (czyli już gra legendarna).

Mam ochotę wziąć swoją kopię Dragon Age: Inquisition, spalić ją a resztki które zostaną wrzucić do kibla, odlać się na nie i spuścić wodę. Bo grać już w to na pewno nigdy w życiu nie będę.

Obserwowanie rynku cRPG będzie BARDZO interesujące teraz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 31 maja 2015, 23:41 przez Razoth, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2015, 23:39 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

Mam ochotę wziąć swoją kopię Dragon Age: Inquisition, spalić ją a resztki które zostaną wrzucić do kibla, odlać się na nie i spuścić wodę. Bo grać już w to na pewno nigdy w życiu nie będę.




:wtf: :lol:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 00:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
skończyłem, wszystkie contracty + jakieś 90% questów (oprócz wszystkich gwyntowskich i ze 2-3 lowlvl do których nie chciało mi się już wracać. Jakieś 60-70h (licznik sie resetnął w połowie gry).
Pod koniec już miałem serdecznie dość tej gry :D


gwinta nie robiłeś?
dla mnie to jest najlepsza część tej gry :)
ogólnie nie przepadam za karciankami ale ta mi się spodobała
poziom "komplikacji" jest w sam na "grę w grze" a zbieranie kart i ustawianie talii daje sporo fun'u
(spoiler!)nie wspominając już, że quest z "grą na wysokie stawki" klimatem trochę mi przypominał mojego ulubionego maverick'a :)

anyway... jeśli to skipnąłeś zupełnie, to IMO sporo straciłeś :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 05:37 
Cytuj  
Ja również uważam grę za arcydzieło a jej wielkość przytłacza. Ta różnorodność questów, chociaż nie jest jakaś masakrycznie wysoka wprowadza powiew świeżości za każdym razem jak go odpalamy.

Wczoraj np. jeden z druidów zielarz poprosił mnie o pomoc i jak mu ją dam to mnie nauczy pewnych rzeczy. Myślę sobie, dobry motyw. Spędziłem niecalą godzinę na tym queście, a ten do mnie że muszę go teraz zostawić i mam przyjść jutro. Przychodzę kolejnego dnia, a ten gnój spalony ziołem i wypity :-D no i właśnie takie smaczki są najlepsze w tej grze. Mogłaby być trochę trudniejsza jeszcze i bardziej wymagająca, może się doczekamy jakieś revampa systemu walki za pół roku.

Tak czy inaczej, mam 22 level, 70h gry, jestemw Skellige na 3 queście z Yennefer i jeszcze w chuj przede mną... i to mi się właśnie podoba.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 05:41 
Cytuj  
Jak dla mnie to w tą grę nie da się grać przez sterowanie, bardzo mi się podobała i chętnie bym spędził z nią więcej czasu, ale no nie da się tego dłużej wytrzymać. Na razie to to jest zajebisty audio-video-book. Chętnie podejdę do gry za rok jak poprawią sterowanie(ale założę się że tego nie poprawią i trzeba będzie moda instalować).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 06:04 
Cytuj  
lol ;P stary, serio, masz jakieś problemy ;P to sterowanie przeszkadza jedynie w knajpach jak się przeciskasz pomiędzy ludźmi, nie grać w tą grę z tego powodu = fail ;P wymagania macie niektórzy masakryczne :lol:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 06:53 
Cytuj  
Karol66 - PS4 crashowalo przy dawaniu pass. Pominalem poczatkowe questy z gwintem, a potem w sumie przestalem sie tym interesowac. Nawet nie wiem czy to juz fixneli.
Sobtainer - co fakt to fakt, gra zasluguje na oskara pod wzgledem storyline, questow, nawet grafiki. Osobiscie zadnych cudow sie nie spodziewalem i zostalem milo zaskoczony. CDR wskoczylo do swiatowej czolowki producentow gier (moga zaczynac wydawac gnioty i tak kazdy kupi ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 07:06 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Jak dla mnie to w tą grę nie da się grać przez sterowanie, bardzo mi się podobała i chętnie bym spędził z nią więcej czasu, ale no nie da się tego dłużej wytrzymać. Na razie to to jest zajebisty audio-video-book. Chętnie podejdę do gry za rok jak poprawią sterowanie(ale założę się że tego nie poprawią i trzeba będzie moda instalować).



Baletnicy rąbek u spódnicy...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 08:01 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
skończyłem, wszystkie contracty + jakieś 90% questów (oprócz wszystkich gwyntowskich i ze 2-3 lowlvl do których nie chciało mi się już wracać. Jakieś 60-70h (licznik sie resetnął w połowie gry).
Pod koniec już miałem serdecznie dość tej gry :D


gwinta nie robiłeś?
dla mnie to jest najlepsza część tej gry :)
ogólnie nie przepadam za karciankami ale ta mi się spodobała
poziom "komplikacji" jest w sam na "grę w grze" a zbieranie kart i ustawianie talii daje sporo fun'u
(spoiler!)nie wspominając już, że quest z "grą na wysokie stawki" klimatem trochę mi przypominał mojego ulubionego maverick'a :)

anyway... jeśli to skipnąłeś zupełnie, to IMO sporo straciłeś :(


Niezły policzek wieśkowi wymierzyłeś. :D
No ale jak napisałeś, że nie przepadasz za karciankami to mogę z góry powiedzieć, że ta gierka w wieśku to mega uproszczona wersja normalnej karcianki i dla mnie jest to symboliczny dodatek. To jakby zachwycać się walkami bokserskimi, które są w wieśku nie grając wcześniej w takie gry jak ufc itp. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 09:35 
Cytuj  
Sterowanie jest tragiczne aczkolwiek jaki to ma sens w single pve.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:15 
Cytuj  
W rzeczy samej. Ja rozumiem, że niedokładne sterowanie może być gamebreaking w multi szczególnie pvp, no niech będzie nawet w jakimś Dark Souls albo jakiejś platformówce, ale w singlowym fabularno-eksploracyjnym rpg? 0_o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:20 
Cytuj  
no moze wkurwiac jak sie chce pograc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:26 
Cytuj  
Dobija fakt zennawet na padzie nie ma wcale lepiej


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:27 
Cytuj  
Nie jest na tyle zjebane żeby przez to nie grać.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:30 
Cytuj  
ja strasznie napalony nie bylem, wiec przeszkadza mi to na tyle, ze pogral 30min i mi sie odechciewa.
podobnie jak jazda przez las, chce zeskoczyc z gorki to sie nie da, musze zapierdalac gdzies naokolo.
klimat jest prze chuj to przyznaje w pelni, wiec pewnie powoli do grudnia sie skonczy :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:45 
Cytuj  
Mi gwint nie przypadł do gustu. Kości z poprzedniej części bardziej mi się podobały (i pasowały bardziej do klimatu). Co do sterowania, nie wiem, co tam jest za problem. A jak komuś nie odpowiada, zawsze może podłączyć pada.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:46 
Cytuj  
gram na padzie :)
nie jest to wielka tragedia, ale przeszkadza w tym, zeby usiasc i skonczyc w 2 weekendy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 10:51 
Cytuj  
Yep, u mnie jeszcze do tego dochodzi kobieta ktora okupuje ekran


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.