mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 20:15 
Cytuj  
Ale o jakim locku wy mowicie, przeciez to mozna wylaczyc i walczyc bez... w czym ten placz? gwint jest totalnie opcjonalny i mozna go calkowicie ominac, fakt faktem sterowanie w nim nie nalezy do najprzyjemniejszych co nie zmienia postaci rzeczy, ze jest zwyczajnie dobrym aspektem tej gry.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 20:30 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Mogli by dać jakiś DLC ze schowkiem. Nie kapuje tego, w W2 dodali później schowek, to w W3 powinien być z marszu.


Zainstaluj sobie moda na 9999 uciągu.
Brak banku w tej grze to utrudnienie "na siłę". Albo trza sprzedawać większość stuffu, żeby mieć dużo wolnego uciągu, albo trza co chwila latać i sprzedawać loot.
Biorąc pod uwagę, że czasami na levelu 4 znajdujesz itemy, przydatne później na levelu 20-30, to gra premiuje "chomikowanie", choć nie daje do tego za bardzo możliwości :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 20:34 
Cytuj  
Ta było już podawane x stron temu. Niestety sam zostałem zmuszony do instalacji tego moda.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 21:52 
Cytuj  
A czy sa jakies mody do normalnego Pecetowego nawigowania? Z cholera mozna dostac, ze tylko 2 bindy sa pod eliksiry. Wchodzenie do ekwipunku co walke, zeby sie odpalic jest zenujace.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 22:37 
Cytuj  
polecam http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/ ... 3699&pUp=1

brakowalo mi tego po wiesku 2 z full combat rebalance


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 22:52 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Pomogłem jednemu chłopu niedaleko Novigradu i:

Spoiler:


Marek chyba to robił. Skąd masz zabol tego questa? bo to chyba ta miejscówka z wielkim drzewem.



To nie jest quest żaden nawet. To wzgórze to jest zaraz przy Sztygarach i tam właśnie jest część rynsztunku szkoły gryfa. ot po prostu wskazówka taka. Ten wieśniak mówił o tym a nie o wielkim drzewie (niestety). Z tym drzewem obok tego gdzie mieszkał duch nie jest związany raczej żaden quest ani sekret. Sporo szukałem w necie i chyba jeszcze więcej się tam wierciłem wiec albo zajebiście to ukryli albo po prostu my chcielibyśmy aby coś tam było ;).

P.S

Czarnej mary nie spotkałem i szkoda, bo pewnie poza tym jednym questem się jej nie spotyka(w sensie z baronem).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 23:22 
Cytuj  
Nowe sterowniki od NVIDII, 353.06

No kurwa mać, jestem na wyspie Hindarsfjall i mam 4 crasha na pulpit przez 10 minut. No ja pierdole.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2015, 23:43 
Cytuj  
Skończyłem. Podobało mi się. Gra mnie totalnie wessała i siedziałem przy niej tyle, że pod koniec też już byłem przemęczony. Ale ciągle dawała rade i potrafiła fajną scenką czy widoczkiem podnieść na duchu i zachęcić do dalszego nolifowania. Pomimo irytacji jakie od czasu do czasu mi towarzyszyły w związku z beznadziejnymi menusami/ruchem, gra jest świetna. Niektóre widoki w niej, coś wspaniałego, szczególnie na skellige.

Nie podobała mi się konstrukcja głównego wątku, gdzie nagle była seria q po sobie bez możliwości przerwy (jeden długi) i w tym czasie wbiłem 5lvl. Było to dziwne, bo wbija się te lvle normalnie grajac xx h, a tu nagle ding ding ding...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 06:37 
Cytuj  
Zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka i .. kupiłem wieśka :) Żeby nie było, wessało mnie na 4 godziny :D Bardzo obawiałem się zderzenia ze sterowaniem, które jest mi obce (nie gram w zręcznościówki, a na dodatek W3 jest pierwszą grą z serii w którą grałem). W terenie nie mam problemów, czy to konno czy to pieszo jest ok. Walka to jednak dla mnie wyzwanie bo nie nawykłem do tego typu rozgrywek - nie panuję jeszcze nad postacią, ciągle mylą mi się skróty itp. ale uważam, że jest to kwestia przyzwyczajenia. Problem stanowi dla mnie tryb kamery, która jest generalnie do D.. Zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych. Wchodząc do budynku chcę widzieć co jest w środku, a nie plecy Geralta. Automatyczne przełączanie z TPP na FPP załatwiłoby sprawę.

No dobra, mam teraz parę pytań:
1) Czy większa część XPa idzie z questów? Bo za moby, których jednak trochę usiekłem, wpadają jakieś żałosne punkciki. Wybiłem 2 gniazda ghouli po drodze do Białego Sadu, Utopce po obu stronach rzeki (ze 3-4 grupki), wilki i dzikie psy w lesie a nawet nie zbliżyłem się do 2 poziomu..
2) Skąd brać petardy? (kupowane czy craftowane)
3) Zbieram masę przedmiotów oznaczonych jako Rupieć - w opisie mają, że niby można je rozłożyć na części do crafta - pytanie tylko jak je rozłożyć?
4) Czy w walce ze zwierzętami i potworami parowanie/blok coś daje? (bo mam wrażenie, że nie - utopce żarły mnie tak czy siak)
5) Czy plądrując okolice zamieszkane narażam się tubylcom? (jakoś wczoraj nikt nie protestował jak przetrząsałem chałupy pod obecność lokatora, ale nie wiem - może właśnie ostrzył widły..)

Generalnie to strzeliłem mega faila bo sprzedałem stary monitor, a na nowym w tej rozdzielczości mój GTX 780 Ti zakrztusił się i odmówił współpracy. Musiałem do budy wrzucić jeszcze GTX 770 z drugiej maszyny, razem w SLI jakoś poszło :) Miałem nadzieję, że te nowe 980tki wyjdą szybko.. :P


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 07:26 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Zrobiłem sobie prezent na dzień dziecka i .. kupiłem wieśka :) Żeby nie było, wessało mnie na 4 godziny :D Bardzo obawiałem się zderzenia ze sterowaniem, które jest mi obce (nie gram w zręcznościówki, a na dodatek W3 jest pierwszą grą z serii w którą grałem). W terenie nie mam problemów, czy to konno czy to pieszo jest ok. Walka to jednak dla mnie wyzwanie bo nie nawykłem do tego typu rozgrywek - nie panuję jeszcze nad postacią, ciągle mylą mi się skróty itp. ale uważam, że jest to kwestia przyzwyczajenia. Problem stanowi dla mnie tryb kamery, która jest generalnie do D.. Zwłaszcza w pomieszczeniach zamkniętych. Wchodząc do budynku chcę widzieć co jest w środku, a nie plecy Geralta. Automatyczne przełączanie z TPP na FPP załatwiłoby sprawę.

No dobra, mam teraz parę pytań:
1) Czy większa część XPa idzie z questów? Bo za moby, których jednak trochę usiekłem, wpadają jakieś żałosne punkciki. Wybiłem 2 gniazda ghouli po drodze do Białego Sadu, Utopce po obu stronach rzeki (ze 3-4 grupki), wilki i dzikie psy w lesie a nawet nie zbliżyłem się do 2 poziomu..
2) Skąd brać petardy? (kupowane czy craftowane)
3) Zbieram masę przedmiotów oznaczonych jako Rupieć - w opisie mają, że niby można je rozłożyć na części do crafta - pytanie tylko jak je rozłożyć?
4) Czy w walce ze zwierzętami i potworami parowanie/blok coś daje? (bo mam wrażenie, że nie - utopce żarły mnie tak czy siak)
5) Czy plądrując okolice zamieszkane narażam się tubylcom? (jakoś wczoraj nikt nie protestował jak przetrząsałem chałupy pod obecność lokatora, ale nie wiem - może właśnie ostrzył widły..)

Generalnie to strzeliłem mega faila bo sprzedałem stary monitor, a na nowym w tej rozdzielczości mój GTX 780 Ti zakrztusił się i odmówił współpracy. Musiałem do budy wrzucić jeszcze GTX 770 z drugiej maszyny, razem w SLI jakoś poszło :) Miałem nadzieję, że te nowe 980tki wyjdą szybko.. :P


1. Tak, najwięcej expa jest za wątek główny a potem za zlecenia wiedźminśkie i zadania poboczne (nie wszystkie). Zrobnili to po to abyś robiąc wątek główny i tak miał na tyle wyoski lvl żeby sobie poradzić z walkami niektórymi.
2. Musisz znaleźć schematy. Część z nich mają kupcy.
3. Przedmioty rozkładasz u kowala/płatnerza.
4. Blok nie ale parowanie już tak (czyli wciśniecie bloku tuż przed atakiem)
5. Możesz okradać prawie wszystkich.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 07:29 
Cytuj  
za moba masz 2 exp (bez wzgledu na lvl i rodzaj), za zniszczenie gniazda 25exp. Farma tutaj nie poplaca ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 07:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
1. Tak, najwięcej expa jest za wątek główny a potem za zlecenia wiedźminśkie i zadania poboczne (nie wszystkie). Zrobnili to po to abyś robiąc wątek główny i tak miał na tyle wyoski lvl żeby sobie poradzić z walkami niektórymi.
2. Musisz znaleźć schematy. Część z nich mają kupcy.
3. Przedmioty rozkładasz u kowala/płatnerza.
4. Blok nie ale parowanie już tak (czyli wciśniecie bloku tuż przed atakiem)
5. Możesz okradać prawie wszystkich.


Dzięki za informacje.

Czy z tych składników, które się zbiera w terenie są jakieś na które szczególnie warto zwracać uwagę? Nie wiem, jakiś rodzaj zielska, korzonki? :) Tyle tego jest, że nie wiem czy warto bawić się w grzybiarza :D


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:12 
Cytuj  
Dla składników działa ten sam podział co dla itemów: brązowy to unikat a niebieski to "magiczny/rzadki". Ogólnie zainstaluje sobie moda na udźwig i zbieraj wszystko bo inaczej to tylko kurwica może trafić. Kasa i tak nie jest potrzebna w sumie. Itemy warto zbierać bo możesz je rozbijać np świecznik na srebro etc.

Mnie osobiście lootowanie wszystkiego wkurwia dlatego chyba przy kolejnym przejściu zainstaluje moda na X więcej dropu (czli zamiast 1 skóry np 5) bo zaglądanie do każdej beczki/pakunku/skrzynki w wiosce jest nudne po prostu po jakimś czasie ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:19 
Cytuj  
A właśnie, beczki - spotkałem parę po drodze. Jak podświetlam je zmysłami wiedźmina to pokazuje mi się na nich znak. Użycie znaku jednak posyła beczkę daleko w świat zamiast ją rozwalić :) To tak miało być czy też mój wiedźmin jest wyjątkowo uzdolniony? :D


_________________
For the pony!

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 10:25 
Cytuj  
Ten znak to pewnie Igni i możesz je podpalić, żeby spowodować wybuch.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 15:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
za moba masz 2 exp (bez wzgledu na lvl i rodzaj), za zniszczenie gniazda 25exp. Farma tutaj nie poplaca ;)


No ja za zielone moby dostawałem ok 20-30 na 2x lvlu. Za szare 1. Z czachą nie sprawdzałem ile expa bo mało je biłem, zniechęcił mnie wampir 29lvl z czachą który bronił skrzynki w której była zbroja na 13lvl.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 17:30 
Cytuj  
W3 w 5h:

http://www.gram.pl/news/2015/06/02/wied ... dzin.shtml


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 18:07 
Cytuj  
Billboardy reklamujące wiedźmaka są nawet w Jaworznie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 18:11 
Cytuj  
Gdzie można kupić pomniejszy kamień runiczny albo schemat do jego wytworzenia?


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2015, 18:38 
Cytuj  
U kowalow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.