mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2015, 00:04 
Cytuj  
No to ja powiem, że skończyłem właśnie Wasteland 2. Na liczniku 65h z czego z 5h pewnie jest idle. Stwierdzam, że im dalej tym ciekawiej. Fabularnie końcówka dosyć mocna aczkolwiek jej wykonanie średnie. Jeżeli chodzi o ekrany końcowe które podsumowują Twoje dokonania w trakcie przygody to stwierdzam, że mega - wzięli pod uwagę drobne decyzje które podejmowaliśmy w trakcie rozgrywki.

Teraz z czystym sumieniem mogłem pooglądać inne gameplaye i stwierdzam, że udało mi się całkiem zacnie skończyc przygodę chociaż jedno z miast całkowicie pominąłem (nawet nie mam pojęcia w jaki sposób). Ogólnie jak bym miał ocenić gre to mocne 8/10

Jeżeli chodzi o minusy to chyba średnio dopracowana walka która według mnie była mega statyczna i polegała na schowaniu się za czymś i pewpew w przeciwników, IMO dobry kierunek ale wykonanie (znów) średnie. W pewnym momencie po prostu było zbyt łatwo.

Jak by nie było, jeżeli ktoś nie grał a ma ochotę pograć w coś Falloutowego/Baldurowatego to polecam :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2015, 07:03 
Cytuj  
Jest już ten nowy silnik?


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2015, 07:51 
Cytuj  
Będzie wraz z wersją PS4, czyli coś pod koniec wakacji (przynajmniej tak pierwotnie zakładali).


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 19:48 
Cytuj  
http://www.gamewatcher.com/news/2015-01 ... ll-growing
Na końcu trailera wypisane co nowego wprowadza do wersji goty.
https://www.youtube.com/watch?v=K0u4euz6aU8

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 20:57 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://www.gamewatcher.com/news/2015-01-05-wasteland-2-game-of-the-year-edition-features-over-4000-new-voiced-lines-and-it-s-still-growing
Na końcu trailera wypisane co nowego wprowadza do wersji goty.
https://www.youtube.com/watch?v=K0u4euz6aU8


To mi przypomniało jakie audio jest kozackie w tej grze. W końcu znalazłem kawałek "With the Hammer and the Book":
https://www.youtube.com/watch?v=Cp6BvWmP0ts

Wiadomo coś na temat expansion packa?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 21:19 
Cytuj  
@up

Ale to ma być jakiś dodatek do Wastelanda???


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 21:43 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Ale to ma być jakiś dodatek do Wastelanda???



Ja nic nie wiem:P Dodatki to co najwyżej będą moderzy robić jak z goty wyjdą mod toolsy. Jest szansa na 3, ale to najwcześniej zbiórka w 2016.

Plan wydawniczy maja następujący:
W2 Goty
Torment
Bard s Tale nowe (5?)
W3
Torment 2
Bards Tale next itp :D

Generalnie Obsidian i inXile są ustawieni i nie muszą się martwić o pracę- ludzie będą im dawać kasę na next gry (i dobrze).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 21:55 
Cytuj  
patrzac na ten plan wydawniczy dla mnie to suchar, jakby chcieli jakies tasiemce robic...


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 22:02 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

Ale to ma być jakiś dodatek do Wastelanda???

Nie wiem właśnie :wink: ale jakoś mam w pamięci że ma być, choć nie kojarze skąd u mnie ten pomysł :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 22:31 
Cytuj  
Ma być ogólny rework systemu walki itp. przesiadka na wyższy silnik itp. ale nic nie słyszałem o żadnym dodatku - dlatego takie zdziwienie z mojej strony :)

Highlander napisał(a):
patrzac na ten plan wydawniczy dla mnie to suchar, jakby chcieli jakies tasiemce robic...


A co w tym złego? Jeżeli tasiemce będa trzymały poziom Wastelanda 2 lub Pillars of Eternity to nie widzę w tym nic złego. Biorąc pod uwagę jaka posucha była w tego typu gierkach to i rak rybą :)
warhameron napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
@up

Ale to ma być jakiś dodatek do Wastelanda???



Ja nic nie wiem:P Dodatki to co najwyżej będą moderzy robić jak z goty wyjdą mod toolsy. Jest szansa na 3, ale to najwcześniej zbiórka w 2016.

Plan wydawniczy maja następujący:
W2 Goty
Torment
Bard s Tale nowe (5?)
W3
Torment 2
Bards Tale next itp :D

Generalnie Obsidian i inXile są ustawieni i nie muszą się martwić o pracę- ludzie będą im dawać kasę na next gry (i dobrze).


Uoooo Panocku a skąd ten plan wydawniczy? :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 22:40 
Cytuj  
Chyba go wyobraźnia poniosła :) ale ja ten plan zatwierdzam :]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 1 maja 2015, 23:38 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Ma być ogólny rework systemu walki itp. przesiadka na wyższy silnik itp. ale nic nie słyszałem o żadnym dodatku - dlatego takie zdziwienie z mojej strony :)

Highlander napisał(a):
patrzac na ten plan wydawniczy dla mnie to suchar, jakby chcieli jakies tasiemce robic...


A co w tym złego? Jeżeli tasiemce będa trzymały poziom Wastelanda 2 lub Pillars of Eternity to nie widzę w tym nic złego. Biorąc pod uwagę jaka posucha była w tego typu gierkach to i rak rybą :)
warhameron napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
@up

Ale to ma być jakiś dodatek do Wastelanda???



Ja nic nie wiem:P Dodatki to co najwyżej będą moderzy robić jak z goty wyjdą mod toolsy. Jest szansa na 3, ale to najwcześniej zbiórka w 2016.

Plan wydawniczy maja następujący:
W2 Goty
Torment
Bard s Tale nowe (5?)
W3
Torment 2
Bards Tale next itp :D

Generalnie Obsidian i inXile są ustawieni i nie muszą się martwić o pracę- ludzie będą im dawać kasę na next gry (i dobrze).


Uoooo Panocku a skąd ten plan wydawniczy? :)



Z wypowiedzi Fargo.
Bard Tale zbiórka ma być w tym roku przed premierą Tormenta. W3 Fargo nie wyklucza z Torment em 2 tak samo.

Nic innego nowego nie będą robić bo po co te 3 IP im stynką spokojnie do 2020 jak nie dłużej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 06:35 
Cytuj  
Co zlego w tasiemcach? Ze prawdopodobnie ucierpi na tym jakosc. Bo ile mozna wymyslac?

Torment jako tasiemiec to w ogole wtf


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 09:12 
Cytuj  
http://bardstale.inxile-entertainment.com/
Chyba niedługo kickstarter na Bards Tale

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 14:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Co zlego w tasiemcach? Ze prawdopodobnie ucierpi na tym jakosc. Bo ile mozna wymyslac?

Torment jako tasiemiec to w ogole wtf


Ale o jakim tasiemcu my w ogole mowimy? Baldur to też tasiemiec? Podstawka i dodatek w każdej z części. Tutaj na razie jest Wasteland 2 (po 25 latach), Pillars of Eternity jako całkowicie nowy tytuł i nowy Bards Tale który ostatnią część miał beznadziejną na komórki (prymitywny hack'n'slash). A sam Torment to też raczej ciężko nazwać tasiemcem bo 1 była w 1999 roku?

Powyżej mamy dwa tytuły które żeby przejść ( i to nie w całości) wymagają minimum 80h (mój wynik w Wasteland 2) x4 to i tak jest w uj godzin.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 16:53 
Cytuj  
No Torment byl jeden i dobrze.

Ci nie wydali swojego Tormenta a juz zapowiedzieli kolejny. Myslisz, ze starczy im pary i pomysłów? Za duzo srok za ogon chca zlapac.

PoE to swoja droga, jakos nie slysze, zeby Obsidian chcial przez nastepne X lat wydac 10 erpegow...


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2015, 18:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No Torment byl jeden i dobrze.

Ci nie wydali swojego Tormenta a juz zapowiedzieli kolejny. Myslisz, ze starczy im pary i pomysłów? Za duzo srok za ogon chca zlapac.

PoE to swoja droga, jakos nie slysze, zeby Obsidian chcial przez nastepne X lat wydac 10 erpegow...


Fargo nie zapowiedział W3 ani Tormenta 2. Powiedział, że nie będzie dlc ani dodatków do W2, a jak już to W3 pod warunkiem, że fani wesprą ten pomysł (wsparcie ma na bank). Do Tormenta są już opowiadania, wyjdą też powieści, scenariusze, kampanie etc materiału będą mieć na kilka gier w tym uniwersum. Co do Obsidiana to też się mylisz . Dodatek w produkcji, 2 w przygotowaniu teoretycznym (zbiórka zapewne będzie na kicku). Na PoE zarobili, na dodatku i 2 też zarobią, więc logicznym jest, że będą wyciskać z tego IP co się da. Teraz są naprawde niezależni- wszystkie ich wcześniejsze produkcje były na zlecenie i na niekórych wyszli jak Zabłocki na mydle (Fallout dla Bethesdy i ten zapis o wynagrodzeniu(bonus) za 80% na metacriticu)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.