mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 06:55 
Cytuj  
hehehe, z tematu o Pillars of Eternity:
Highlander napisał(a):
srsly jaralscie sie Wastelandem 2, ktory pewnie bedzie scamem, a tu takie bzdety wypisujecie.



Strasznie spieprzylem jedna postac: zostawilem jej predkosc na 3 i sie teraz kurwa praktycznie nie przemieszcza. W walce na dystans to nie ma wiekszego znaczenia, ale jak jest walka z jakimis zwierzetami, ktore wala mocno melee, to jest lipton. Na szczescie zaraz 10ty level to jej to podbije.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 07:18 
Cytuj  
Widzę, że są specjalnie itemy które dodają np +1 do danego statu albo zmieniają modyfikatory, np parasol czy gwiazda ale one mają specjalny slot. Czy np pancerze/bronie/elementy ubioru(np okulary?) też mogą dawać takie profity?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 07:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ok, teraz wybieram się do High - agro jakimś cudem skonczyłem :D. W koncu przyłaczyłem Angele... Jak pomysle jak prosciej byloby w Argo to troche mnie trafia ale już po wszystkim :)

Mam w sumie ze 3k $ i zastanawiam się czy inwestować w jakieś przyzwoite giwery i ammo czy raczej kupic jakies pancerze? Bawił się ktoś w armory czy raczej słabo to wypada?


Zawsze najpierw broń niż pancerz. Ogólnie pancerz w tej grze jest jakiś z dupy. Nie ma feelingu a walcząc z robotami często go zdejmuje bo inaczej laserami mnie koszą za milion dmgu...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 10:27 
Cytuj  
Questy w hollywod są tak pobugowane, że aż żal. Nic nie działa, triggery się powtarzają albo w ogóle nie aktywują.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 13:09 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Questy w hollywod są tak pobugowane, że aż żal. Nic nie działa, triggery się powtarzają albo w ogóle nie aktywują.


Czytałem o tym kilka tematów i dlatego będe grał baaardzoo powoli aż to fixną mam nadzieję w ciągu max kilku tygodni. Bo fixną to, right?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 14:44 
Cytuj  
Co najpierw zrobić: obóz kolejarzy czy więzienie?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 14:51 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Co najpierw zrobić: obóz kolejarzy czy więzienie?


Więzienie


zaboleq napisał(a):
Stobek napisał(a):
Questy w hollywod są tak pobugowane, że aż żal. Nic nie działa, triggery się powtarzają albo w ogóle nie aktywują.


Czytałem o tym kilka tematów i dlatego będe grał baaardzoo powoli aż to fixną mam nadzieję w ciągu max kilku tygodni. Bo fixną to, right?



Muszą fixnąć, bo sprzedaż może im przez to stanąć (bugi) no i podobnie z tormentem (nie fixniety W2-> kiepska sprzedaż tormenta).

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 15:39 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Co najpierw zrobić: obóz kolejarzy czy więzienie?


Ja zrobilem najpierw kolejarzy

Spoiler:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2014, 19:47 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Senex napisał(a):
Co najpierw zrobić: obóz kolejarzy czy więzienie?


Ja zrobilem najpierw kolejarzy

Spoiler:

Spoiler:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 10:24 
Cytuj  
Gra byłaby super jakby nie bugfest na końcu (hollywod - który w slajdach został w ogóle pominięty) i mega liniowe 2 ostatnie lokacje. Żadnych wyborów marsz do przodu i fight! Tak to slajdy pasowały do tego co zrobiłem.
Daje 7/10 na koniec odjąłem po 1 punkcie za bugfest oraz ending ( z bugowany i nudna słaba walka na koniec)

Dla kogoś kto teśkni za falloutem pozycja obowiązkowa ( ale poczekałbym na pacze)

PLUSY:
klimat, fabuła, mocne dialogi, poważny sensowny setting, dużo easter eggów, mnóstwo ścieżek wyboru, postacie, ciekawe i interesujące questy, płynny i szybki combat

MINUSY:
BUGFEST pod koniec gry, uproszczony combat, bezużyteczne zbroje, skill based system (staty się prawie nie liczą, chyba, że jest mnóstwo ukrytych statchecków), niewidzialna ściana w niby open worldzie( zonowanie gry używając radioaktywności 3 razy!), inni rangerzy oprócz Ciebie to mięczaki co mogą co najwyżej krowy paść, some major plot holes (osobny temat by się przydał na to)

Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 09:22 
Cytuj  
Po przyłączeniu Angeli (Agro robiłem bez niej..) nawet gra na hardzie do Damonty to póki co pikuś. Po prostu przeciwnicy wychodza kolejno pod celownik i padają jak muchy. Czasami ktoś oberwie ale z 2 snajperami to dość ciężkie. Mam M16, Famasa i dwie dobre snajperki i wszystko pada jak mucha. Jak podejście to pistol + seria z m16/famasa albo shotgun i możne zbierać fanty.

Mam nadzieję, że jakoś dalej walki są ciekawsze bo póki co to mam wrażenie, że jest pełno słabych i nieciekawych walk a balans leży i kwiczy. Jeśli balans to tylko zwiększenie mnożnika obrażen (na to wygląda) to jest to baaardzo słabe. Np ten doktorek w Agro bez Angeli był praktycznie nie do rozwalenia gdyby nie materiały wybuchowe/bazooka.

Ogólnie warstwa fabularna, dialogi i cała otoczka są super i mam nadzieję, że podobny poziom jest utrzymany do końca (chociaż koniec ponoć zbugowany...).
+1 za kozy w Wiezieniu

Brakuje mi trochę tego, że np nawet jak założe sobie power armor to i tak uja będzie widać a same ciuszki/modele są dość słabe.

Ogólnie po grze z 2014 roku, która miała być następca fallouta spodziewałbym się więcej. Nie jest źle, ale o jakimś objawieniu nie ma mowy. Divinity moim zdaniem wypada lepiej jako powrót do staroszkolnych RPG(chociaż klimat inny).

Pewnie zaraz zostaje objechany, że dopiero przeszedłem z 10% gry czy cuś ale serio, combat w tych początkych lokacjach posysa. Spodziewałem się czegoś a'la taktyczne podejście z JA2 albo chociaż z Fallouta 2 gdzie walki w sumie nawet na początku potrafiły być ciekawe (albo walczyć nie trzeba było w ogóle bo można było pogadać). TUtaj póki co wygląda to tak, że wpadamy do kolejne lokacji, gdzie zbieramy main questa a potem wybijamy wroga co do nogi. Jeśli dalej jest inaczej to proszę wyprowadzćie mnie z błedu.

Ogólnie gra mi się fajnie i feeling jest ok ale liczyłem na coś więcej:). Może to dlatego, że bardziej wolę fantasy setting bo tam jednak magia & miecz/łuk dają spore możliwości fajnego rozegrania walki i każde starcie może być inne.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 10:52 
Cytuj  
Warto w ogóle teraz w Wasteland 2 grać? Bo w końcu gra zaczęła mi dalej działać (miałem non-stop CTD w Rail Nomad Camp), ale po przeczytaniu tylu postów na temat bugfestu w dalszej części gry, zastanawiam się czy nie lepiej odstawić ten tytuł na półkę, do momentu wydania sensownych patchy.

Podobnie miałem w Baldur's Gate : EE. Gra po wydaniu była niegrywalna, ale teraz jest całkiem git.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 11:30 
Cytuj  
nie jestem pewny czy takie pacze wyjdą


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 13:45 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie jestem pewny czy takie pacze wyjdą


Nie no Desh jak tego nie fixną to raczej nikt nie kupi od nich Tormenta no i na W2 nadal chcą zarabiać jakąś kasę o ile dobrze ich zrozumiałem. Skoro na początku nie jest źle to znaczy, że trochę się pospieszyli ale spatchować przecież wszystko sie da:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 13:59 
Cytuj  
Musza wyjść inaczej straca kredyt zaufania.
Wyglad postaci jest OK(jak na 1999). Moze konkurowac smialo z Falloutem... jak masz combat armour czy power armour to sie to czuje. Tutaj no armour jest "hidden" powinno to byc opcjonalne.
Animacje śmierci w Falloucie lepsze z reszta, tutaj prawie nie widac jak ktos ginie w ciekawy sposob, a jak juz to jakos slabo to wyglada (np strzal z pistoletu i kolesiowi odpadaja rece i nogi, a animacja z plazmy jak sie koles rozpuscza wyglada jak robiona w paincie)

Walki sa nie rowne i balansu w tej grze brak. Potem jest roznie sa momenty gdy jest ciezko i ciekawe, sa momenty gdzie jest po prostu ciezko i trzeba uzywac bazook bo zadna taktyka niepomoze i sa motywy gdzie zabijamy armie kolesi bez problemu (final fight). Jakies glebszej taktyki brak, byle sie schowac za oslone (ktorych za duzo nie ma,albo sa zbugowane albo i tak sie rozpadaja) i napieprzac.

Polecam traktowac walke w tej grze jako zbedny feature i skupic siena roleplayu i fabule.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 paź 2014, 07:17 
Cytuj  
ale jestem nieogar. Zastanawialem czemu moja medyczka moze pokonywac takie krotkie odcinki w czasie walki. No niemobilna byla cholernie. Myslalem, ze to przez speed na 3. Zwiekszylem do 4 i ze tak powiem dalej trylogia Sienkiewicza;)
Dopiero pozniej zauwazylem, ze wsadzilem jej trinket (plecak), ktory dodawal 20 jednostek wody. Ale zabieral 1 z predkosci walki.
/lomojboze


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 paź 2014, 07:21 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
ale jestem nieogar. Zastanawialem czemu moja medyczka moze pokonywac takie krotkie odcinki w czasie walki. No niemobilna byla cholernie. Myslalem, ze to przez speed na 3. Zwiekszylem do 4 i ze tak powiem dalej trylogia Sienkiewicza;)
Dopiero pozniej zauwazylem, ze wsadzilem jej trinket (plecak), ktory dodawal 20 jednostek wody. Ale zabieral 1 z predkosci walki.
/lomojboze

Ja mialem ten motyw z melee postacia na poczatku ;)

Jestem w Silo 7 czy jak to sie tam zwie i mam mega fun.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 14:46 
Cytuj  
kurwa ile ta gra ma bugow to bania mala

tez macie tak ze czasami tekstury zaczynaja migac ? ofc nic nie pomaga ,trzeba wylaczyc i wlaczyc gre

znikajace tekstury, znikajace postacie (tak jak by byly pod tekstura podlogi) tego jest od chuja , jak bym kupil ta gierke to czulbym sie jak ruchany w dupe betatester

Obrazek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 15:18 
Cytuj  
Ja póki co odpukać nie miałem praktycznie baboli ale ja to po wiezieniu jestem..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 16:32 
Cytuj  
Znikających postaci i tekstur to wogóle niemiałem. Problem był z questami i i ich triggerami. A to tylko w drugiej połowie LA

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.