mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:09 
Cytuj  
Wiadomo coś jaki feedback dostają w sprawie tego super balansu na forum? "Klientom" się podoba czy raczej leci hejt?
klient


Ostatnio edytowano 10 gru 2013, 23:37 przez Xender, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:18 
Cytuj  
Pewnie się emo kids om podoba :P ?

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:21 
Cytuj  
oyciec : a pomyśleć, że tak niewiele im brakowało, praktycznie wszystko co potrzebne aby doprowadzić grę do takiego stanu mieli już napisane ;)

koleś : nie, wszyscy tylko piszą o przepakowanych ptakach i balansie broni, bo to nie jest rzecz na jeden temat do fixnięcia w następnym patchu, tylko temat dnia, teraz co drugi thread na forum jest właśnie o tych dwóch sprawach

aaa no i jeszcze zmiany z paliwem oczywiście :lol:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:38 
Cytuj  
Zacznijmy im robić rage na forum że do dupy jest xD.
Może chociaż dodadzą Hardcore mode z wyłączonym balansem planet?

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:48 
Cytuj  
ja tam już dałem sobie spokój, mogło wyjść fajnie a wyjdzie indie platformówka z 'itemami' i 'planetami', za stary już jestem na robienie rabanu, poza tym z doświadczenia wiem, że to nic nie daje, a parę razy to już przerabiałem z innymi tytułami ;)

jak świat światem, devsi wiedzą zawsze lepiej, a tak w ogóle to oni grali zanim Ty zacząłeś robić sam siusiu do nocnika, 'upewniają się, że dostarczą wszystkim swoim fanom najlepszej możliwej rozrywki', no i ciesz się, że w ogóle im się chciało i w dodatku nie dostałeś jeszcze bana z forum, taka sytuacja

ja to już pierdole :D

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2013, 23:56 
Cytuj  
@kluczmen nieźle przeginasz z reakcją na te zmiany. Jedyne co się drastycznie zmieniło to levele mobów i to jak działają bronie / armor. W generatorze światów nie było większych zmian. Nie będzie wszystkich planet na to samo kopyto, nie wiem skąd ci się to wzięło.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 00:01 
Cytuj  
nie przeginam

precz z tolerancją

obstawiam, że posłuchają tego przychlasta którego wcześniej cytowałem

poza tym gralem sam i mogę stwierdzić, że coś definitywnie zmienili z 'dystrybucją' elementów na planetach i zmierza to właśnie w takim kierunku

i tak wiesz, że mam racje

precz z tolerancją

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 00:45 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):

precz z tolerancją


Najpierw lewackie różowe planety a teraz sztuczne forsowanie ich równości!

Dokąd zmierzasz Starboundzie?!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 00:47 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):

poza tym gralem sam i mogę stwierdzić, że coś definitywnie zmienili z 'dystrybucją' elementów na planetach i zmierza to właśnie w takim kierunku


Patch notes:
Cytuj:
-Ore rebalance (probably way way too much ore at the moment, will be fixed later, enjoy it)
-Underground detached/rare biomes more common
-Underground random encounters more common
-Underground chests more common


Przed patchem grałem około 25h, i słownie 2 ciekawe rzeczy widziałem pod ziemią, IMHO te zmiany co zacytowałem (pomijając ore) są na plus. Możliwe że random generator cię trolluje i ci się same wypasione planety trafiły

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 07:55 
Cytuj  
Wogóle to ta gra narazie na tle Terrari wygląda słabo, pograłem pare h i wogóle mi się niechce dalej grać. A grafika to bieda w uj, w Terrari każdy mob i każde drzewko wyglądało zajebiscie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 08:47 
Cytuj  
Oglądając gameplaye terrari i starbounda na YT, starbound nie wygląda wcale gorzej.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 08:59 
Cytuj  
Po patchu starbound to jakiś śmiech na sali jest. Zjebali wszystko to co było okey + dodali więcej zjebanych rzeczy...
Przed patchem miałem przegrane 24h i w sumie tyle co rozjebałem UFO (sposobem) bo zbierałem oresy, leathery, żarcie etc...
Po patchu zagrałem 6h:
- Zszedłem raz pod ziemie i wyniosłem 240 sztabek ironu, 270 sztabek silvera i uwaga... 410 sztabek golda. Czyli oresów mam od chuja i nie potrzebuje schodzić w tej chwili pod ziemie. Kompletnie nie zauważyłem, żeby mobki niżej miały więcej hp a jak miały to i tak je one hittowałem podstawową bronią (pierwszą, którą można crafcić). Nie trafiłem na ani jeden encounter większy aniżeli chest.
- Mam broń tier 2, która ma dps jak wklejałem powyżej - one hittuje wszystko - oczywiście żadnej innej broni nie opłaca się podnosić z ziemi bo w tier 2 mają po 30 dps...
- Poleciałem na inną planetę i szukałem jakiegoś encountera na powierzchni. Po drodze zapierdalałem wszystko moją magiczną bronią (jakbym napierdalał dalej tą bronią co wycrafciłem w tier 1 to dalej bym one hittował wsio, bo na powierzchni łażą jakieś roballe same) i nazbierałem 40+ mięska (kto kurwa wymyślił, że napierdalanie normalną bronią daje mięsko ? )
- UFO już nie jest bossem, bo pada na 5 hittów z iron bowa
- Na inne planety jakoś nie chce mi się w tej chwili latać, bo kurwa po co jak nawet wpierdol porządnego nie można dostać, bo spłaszczyli wszystko jak ja pierdole.

@Goatus
Chuj z tym, że nie zmieniła się generacja planet, skoro zostały spłaszczone tak, że ja pierdole. Przed patchem jarałem się tym, że mając chujowy stuff wbijałem się na planete threat 5+ i musiałem wyczyniać cuda, żeby gdzieś dojść i coś zobaczyć. A teraz po chuj mam zmieniać planetę skoro na każdej mam kurwa to samo tylko w innym opakowaniu...


Ostatnio edytowano 11 gru 2013, 09:05 przez coldzik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 09:01 
Cytuj  
imo starbound wygląda lepiej.

nie zdazylem nawet porządnie pograc... mam nadzieje, ze bedzie jakiś whine i to zmienią.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 09:51 
Cytuj  
Mnie terraria zabiła nudą po kilku h. Tutaj jednak klimat sf trzyma i gra mi się fajnie. Co do ore to przed paczem na 300 iron, 150 silver znalazłem 6! golda. To było nieźle zjebane, bo po silver jest tier gold na armor a po nim znów wracamy do iron którym się sra. Teraz chyba przegieli w drugą stronę. Tej grze trzeba dać jeszcze 2-3 miechy żeby okrzepła i przestali jebać postawowe ficzery. Mam nadzieję, że nie będą słuchać zjebów i więcej akcji z balansowaniem świata nie będzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 10:34 
Cytuj  
Ale placzu nt. balansowania w becie, lolz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 10:36 
Cytuj  
Ta dokładnie ale czasami trzeba żeby oni się opamiętali i nie wystartowali z tym w release.
Ja wczoraj na swojej home planet przekopałem się w ch** głęboko niczym arcymistrz penetracji analnej i również mam w pip ores wliczając platinum :O
Do tego jakiś uber twardy obsidian.
Fajnie się pyka, ciekawe jak wyższe tiery.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 11:39 
Cytuj  
coldzik napisał(a):

@Goatus
Chuj z tym, że nie zmieniła się generacja planet, skoro zostały spłaszczone tak, że ja pierdole. Przed patchem jarałem się tym, że mając chujowy stuff wbijałem się na planete threat 5+ i musiałem wyczyniać cuda, żeby gdzieś dojść i coś zobaczyć. A teraz po chuj mam zmieniać planetę skoro na każdej mam kurwa to samo tylko w innym opakowaniu...


Nie doczytałeś tego co napisałem o nadmiarze ore, ani tego że craftowalne bronie były zbugowane po patchu i miały kosmicznie zawyżony dmg. Był hotfix w nocy związany z dmg broni, ale starych broni nie usunęli / nie zrobili wipe, żeby znowu ludzie nie płakali.

Generalnie devsi w tym dużym patchu zmienili kompletnie jeden z systemów gry, nie rozumiem jak ktoś się może spodziewać, że przy tak dużej zmianie, podczas bety, wszystko od razu będzie działało jak powinno.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 11:47 
Cytuj  
Swoją drogą ja rozumiem, że oldskul i hipsterskie piksele są pro, ale szkoda, że się nie pokusili o taki 2D oldskul:

Obrazek

Meh, widać, że my klienci indyków rozleniwiliśmy nieco devsów, że grafika jest nieważna...
a jednak dobry art to dobry art...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 11:51 
Cytuj  
Metal Slug <3 4ever!


Gdyby chcieli się pokusić o coś takiego, to musieliby cały sztab grafików zatrudnić. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2013, 11:51 
Cytuj  
piniendzy nie mieli może ;P


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.