mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 11:15 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
E jak rogal może być lepszy niż taki full plate motherfucker z młotem i czarami:P? Z tych opini co ja widziałem to wynikało raczej, że rogalem gra się trudno. Zresztą pakowanie non-stop backstabów musi byc cholernie nudne...

Do połowy gry znalazłem dwie bronie konkretniejsze do agi i faitha (w tym jedna world drop, łut szczęścia), 3/4 broni skaluje się z siłą. Poza tym w full plate nie da się zrobić rolla, a z shieldem blok mocnego ataku nawet trashu zabiera praktycznie całą staminę, więc ciężko cokolwiek zrobić. Z tego co widziałem dużo ludzi bierze warriora na start, bo ma dobre staty bazowe i potem biega z jakimś dwurakiem/sword&board w light albo medium do uników.
A backstab rzeczywiście nudny - praktycznie cały czas oglądasz cgi i kryty. Ale skuteczny na trash i przebijanie się przez to wszystko. Chociaż nie wiem jak sobie rogalem z pajęczycą radzić, nie da się jej na plecy wejść, co chwila wypluwa małe pajączki i jeszcze poison :/


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 11:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Highlander napisał(a):
Mark24 napisał(a):
nie koduje od lat. A gra to przeciętniak nawet z minusem. Albo się z tym pogodzisz, albo możesz baranka w ścianę pierdolnąć a i tak nic to nie zmieni.
Ty pewnie robisz lepsze - chociaż bardzo wątpię.


a grales w ogole?


nie grałem, średnia ocen o prawie 10 oczek poniżej Destiny skutecznie mnie odstrasza i tak jak pisałem czekam na znaczącą obniżkę cen. Przewiduję, że za 2 tygodnie ten crapik będzie do wyrwania za 50% ceny startowej.



Serio daj sobie spokoj z tymi ocenami. Jak ktos traktuje oceny gier powaznie, to na tym mozna konczyc jaka kolwiek dysksuje.

Jakie ma znacznie porownywanie ocen 90%, 7/10, 3/5 etc ?

Rownie dobrze moge sobie kuwa postawic ocene 7.8659...
Arbitralna cyferka wystawiona całkowicie subiektwynie wedle widzimisie recenzenta, która nie ma absolutnie żadnej zdefiniowanej i ogólnie przyjętej skali.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 12:44 
Cytuj  
@up

No imo jak masz recenzenta ktoremu ufasz i zgadzasz sie z jego opinia to ma to sens. Ale porownywanie noname zrodel to fail.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 12:48 
Cytuj  
Podsumowując, gra jest fajna oprócz jednej rzeczy...

Grafika i performance tak jebie, że aż żal. Widać po raz kolejny kalectwo konsoli w tej grze i tworzenie jej tylko na tą platformę, PC to drugorzędna sprawa. W czasie ustawiania grafiki, nie zapisuje ustawień... zacząłem czytać dlaczego i wiecie co DEVS napisał?

"spróbujcie je zmienić i akceptować poprzez pada, na pewno pomoże"

No qrwa lol. To samo jest z Nvidia Turbulence --> http://youtu.be/RQAISJL2pMg .Gra się crashuje przy tym, po zabiciu drugi raz bossa dostałem crasha i musiałem to robić jeszcze raz. Myślałem, że mnie zaleje. Cały interfejs jest dla Marka typowy, bardzo mnie to wkurwia że mając high end PC musisz się pierdolić bo devsi zrobili grę na konsolę a Ty jesteś plebem który siedzi przed monitorem którego wszyscy mają w dupie.

Wydajność kompa tak spada z tym, że żal. Może nie wydajność, źle się wyraziłem bo na 770GTX lata wszystko bardzo ładnie, ale gra po prostu z tym źle chodzi, widać jak zajebiście twórcy podeszli do tematu, przeczuwam że zaimplementowali tą funkcję kompletnie jej nie testującn na PC.

To samo się tyczy tekstur na Very High. Przy 2GB na 770GTX nie ma szans grać na Very High bo gra skaczę podczas rozgrywki, to samo było z Mordorem ostatnio, tak samo się zachowywała u mnie jak LoTF.

Obrazek

Gra w FullHD bierze tyle ramu z GPU, co 4k. NO proszę Was...

Ogólnie to powiem tak na koniec. Jeżeli zobaczę to samo w kolejnych tytułach i przeczytam o tym w necie w czasie premiery i kilka dni po premierze, przestanę kupować te tytuły które są głównie zrobione dla ludzi na konsolach. Nie chcę się po prostu znowu wkurwiać... i ogromnie się zastanawiam, czy Wiedźmin taki nie będzie, mam nadzieje że nie i nie będzie tych samych problemów.

1. Mordor - Very HIGH crashe, skakanie gry zajebiste, nie idzie grać,
2. Lords of The Fallen - Nvidia Turbulence APEX SUX, crashe gry, problemy z performance
3. Watch DOGS - o tej grze to nawet nie będę wspominał bo to jedna wielka kupa jeżeli chodzi o rynek PC, nie dość że wszystko zostało zmienione z grafiki, to oprócz tego na Very HIGH gra skakała jak punkt 1 i 2.

Ja rozumiem, że 770GTX to nie jest karta najwyższych lotów, ale kurwa bez przesady. 16GB ramu, SSD, i7920 @ 4GHZ i 770GTX i są takie problemy w najnowszych grach, co tytuł to jest jakiś shit. Człowiek kupuje i się później tylko zawodzi... a devsi na forach dają takie tłumaczenia i fixy, że się zastanawiam nie raz jak można w ten sposób tłumaczyć graczom co mają zrobić... kompletna paranoja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 14:17 
Cytuj  
Rozczarowal cie WD, rozczarowal cie Mordor, a dalej kupujesz gry, ktore sa robione najpierw pod konsole. Miej pretensje tylko do siebie. Ile mozna powtarzac, ze dzisiaj kupowanie gier w dniu premiery to kompletna glupota. Ma to przede wszystkim zastosowanie do PC, ale i w przypadku konsol tez jest z tym coraz gorzej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 14:23 
Cytuj  
No ja ciągle czekam na info o jakości wykonania paznokci, bo to najważniejszy element w Souls like games.

No i oczywiście zgadzam się, że preorderowanie a potem płacz to fail.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 14:37 
Cytuj  
Dlatego nie kupuje już więcej, macie rację. Będzie warto, zastanowię się. Boli mnie po prostu to, że wszystko jest tak bardzo spłycane z powodu konsol, żałosne to jest. Kiedyś PC oferował coś więcej, dzisiaj są same problemy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 15:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Dlatego nie kupuje już więcej, macie rację. Będzie warto, zastanowię się. Boli mnie po prostu to, że wszystko jest tak bardzo spłycane z powodu konsol, żałosne to jest. Kiedyś PC oferował coś więcej, dzisiaj są same problemy.


Podajesz 2 zjebane gry pod względem technicznym i masz chyba zdeka zawyżone wymagania/za dużo oczekujesz. WD to klasyczny przypadek gry Ubi, czyli tutaj nic odkrywczego. Już taki Blag Flag w fHD potrafił chodzić w 30-40 fps na mocarnym sprzęcie. Jaja to dopiero będą przy Unity :D. Wyglądałby przy tym co najwyżej przyzwoicie ale takie gry robi UBI. Lords to dziećko Deck 13 i CI - żadni z nich mistrzowie technikaliów. Nie wiem po uj spinać się na to śrubowanie pasków ustawień graficznych do końca. Tektury na high + fHD + AA i inne ficzery i gry wyglądają świetnie. Z reguły między high a very high wcale powalającej różnicy nie ma więc po co się spinać?

Co do Shadow of Mordor to tutaj się nie zgodzę. Ja mam 2gb na karcie (GTX 760) i wszystko próćz tekstur na ma very high. Żadnych przycinek nie mam, nic mi nie crashuje.

Oczywiście można by kupić ps4 i mieć wyjebane na modernizację PC ale chyba nie tędy droga:). Dlaczego takie Dice czy Crytek potrafi robić gry które zajebiście wyglądają i nie mają zjebanych wymagań?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 15:44 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Co do Shadow of Mordor to tutaj się nie zgodzę. Ja mam 2gb na karcie (GTX 760) i wszystko próćz tekstur na ma very high. Żadnych przycinek nie mam, nic mi nie crashuje.


Jak się nie godzisz? przecież napisałem że wszystko z tych 3 punktów jak ma textury na Very HIGH przycina, nic dziwnego że Ci nie zacina skoro masz je na HIGH.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 17:13 
Cytuj  
A po chuj na very high skoro różnicy praktycznie nie widać?
http://www.dsogaming.com/screenshot-new ... -2gb-gpus/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 17:49 
Cytuj  
To teraz pro-win-win :)

Gościu wytłumaczył dlaczego gra chodzi lepiej na piracie niż na oryginale.

http://steamcommunity.com/app/265300/di ... 641423773/

Heh, zabezpieczenia przed hackami sprawiają, ze gra zwalnia o ~20/30%. Fail.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 18:12 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Heh, zabezpieczenia przed hackami sprawiają, ze gra zwalnia o ~20/30%. Fail.


A jak było z Wiedźminem 2? Identycznie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 18:36 
Cytuj  
Hmm w sumie to chyba LotF nieprędko zostanie scrackowany. Jeśli używa tego samego softu co Fifa 15 to cóz - Fifa bodajże do tej pory nie została scrackowana:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 18:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm w sumie to chyba LotF nieprędko zostanie scrackowany. Jeśli używa tego samego softu co Fifa 15 to cóz - Fifa bodajże do tej pory nie została scrackowana:).


Już został scrackowany.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 19:11 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Hmm w sumie to chyba LotF nieprędko zostanie scrackowany. Jeśli używa tego samego softu co Fifa 15 to cóz - Fifa bodajże do tej pory nie została scrackowana:).


Już został scrackowany.



Hm na Polishu nic nie ma :E. Na TPB jest jakiś jeden od 3DM - toto?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 19:23 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Hmm w sumie to chyba LotF nieprędko zostanie scrackowany. Jeśli używa tego samego softu co Fifa 15 to cóz - Fifa bodajże do tej pory nie została scrackowana:).


Już został scrackowany.



Hm na Polishu nic nie ma :E. Na TPB jest jakiś jeden od 3DM - toto?


Najlepsze źródło :D

http://skidrowcrack.com/


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 19:25 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
To teraz pro-win-win :)

Gościu wytłumaczył dlaczego gra chodzi lepiej na piracie niż na oryginale.

http://steamcommunity.com/app/265300/di ... 641423773/

Heh, zabezpieczenia przed hackami sprawiają, ze gra zwalnia o ~20/30%. Fail.

Paranoja...

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 19:46 
Cytuj  
cracka do LotF nie ma jeszcze. To na skidrowcrack.com jest wersją od 3DM która jeszcze nie jest scrackowana, zawiera po prostu samą grę która się nie włącza ;) Gdyby crack już był to w rubryce crack only byłby link do cracka a nie ma ;)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 20:15 
Cytuj  
Stosowanie zabezpiecznia które zmniejsza wydajnosc gry, to jest idealny kandyda na to zeby poczekać, spiracic i nigdy nie zapłacic. GTFO.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2014, 20:32 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Stosowanie zabezpiecznia które zmniejsza wydajnosc gry, to jest idealny kandyda na to zeby poczekać, spiracic i nigdy nie zapłacic. GTFO.


Nie do końca, z Wiedźminem 2 były takie same jazdy i trwały dobre 2 tygodnie, najpierw o 24:00 nie można było grać, później problemy z DLC i zwalnianiem gry podczas rozgrywki.

Jakoś mam takie wrażenie, że tylko polacy to w ten sposób muszą zjebać zawsze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.