mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 06:11 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nadal nie wiem czy warto teraz czy nie :<


Zależy co znaczy "warto". Od 22 listopada, nie dostaniesz się już do testów, od premiery zapłacisz za grę 10 euro więcej.

Co do pytań na czym polega gra. No, to jest odświeżona wersja Elite 1 i 2 a szczególnie Frintiera. Jest tam wszystko co we Frontierze, z tą małą różnicą, że w trybie multi niektóre z tych stateczków jakie można spotkać w przestrzeni będą sterowane przez innych ludzików. Reszta zostaje ta sama, można latać bezsensu tu i tam, eksplorować, handlować, pracować zgodnie z prawem albo poza prawem. Można kogoś zamordować, albo zapolować na mordercę. Pracować dla imperiów, organizacji czy wojska, zdobywając reputację, szarże i medale... No, można "wszystko".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 08:16 
Cytuj  
Thx.
Wiem co to frontier bo przegrałem w to swojego czasu setki godzin, chodzi mi o to czy w tym momencie gra juz jest w większym stopniu ready czy to typowy EA.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 08:32 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Thx.
Wiem co to frontier bo przegrałem w to swojego czasu setki godzin, chodzi mi o to czy w tym momencie gra juz jest w większym stopniu ready czy to typowy EA.


Gra jest w większym stopniu ready. Ja sam baboli nie napotkałem zbytnio. Wiadomo, że jak jest nowy pacz i dodają/zmieniają sporo rzeczy to przez 2-3 dni kilka rzeczy może niedziałać do końca prawidłowo ale tak to już jest w becie. Ja do tej pory nie miałem żadnego Crasha. Czasami spada performance jak się wychodzi z HyperSpace i jest dużo planet/gwiazd ale nie zawsze. Pewnie jakiś memory leak.

Ogólnie ludzie grają, testują i bawią się jakby to było full Game ale dużo zależy od tego czego oczekujesz po grze w becie. Moim zdaniem warto im pomóc. Jak Oyciec grałeś we Frontiera to nie wiem na co czekasz ;). Możesz ew poczekać jeszcze z tydzień to wrzucę filmik jakiś:p.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 08:34 
Cytuj  
Fan Frontiera nie ma po prostu wyjścia. Musi kupić ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 08:49 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nadal nie wiem czy warto teraz czy nie :<

jak to nie wiesz?
zaboleq napisał(a):
Latanie w hyper space i dźwięk wlatywanie do stacji ROBIĄ LODA...

to teraz juz wiesz.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 09:14 
Cytuj  
Obrazek

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 09:17 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Można się w sumie do friendsów w grze pododawać, ale nie wiem jak, bo nicka żadnego wpisać nie dało, jestem jakiś Backer#numerek...

Żeby zmienić nicka zaloguj się tutaj https://support.orerve.net/http/user/loginform i kliknij na "Commander Profile"
Ja latam pod nickiem k0v4L od startu bety 1 czyli od początku sierpnia. Już dawno w żadnym tytule nie spędziłem tyle czasu co w nowej elitce pomimo tego, ze to beta i sporo rzeczy nie działa tam jeszcze tak jak powinno. Warto zaznaczyć że we frontiery i wcześniejsze elite nigdy nie grałem a wkręciłem się strasznie bo to pierwszy space sim w którym tak świetnie gra się na joyu.
Muzyczka podczas dokowania jest ("Nad Pięknym Modrym Dunajem"), ale tylko jak używamy autopilota (docking computer).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 09:44 
Cytuj  
Da się np w 10 osobowej ekpie latać i pwnić noobki? :P
Zdarzają się bitwy na kilkunastu graczy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 11:25 
Cytuj  
Koleś na tą chwile nie ma o tym mowy. Docelowo ma to być możliwe ale raczej w pespektywie kilku miesięcy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 11:26 
Cytuj  
szkoda, szkoda.. :P
aczkolwiek w ten piątek ma być sporo informacji w newsletterze, więc w zależności od tego albo kupię przed 22 listopada albo czekam na premierę.
Zawsze można kupić pre order na 40 euro.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 11:46 
Cytuj  
Mam noob question:
Czy ta gra to MMORPG? :] Czy to jest troche jak counterstrike gdzie sie ładujemy na jakiś serwer i tam fragujemy?
Pytam bo wogóle Elite i SC nie ogarniam, jakoś sobie szerokiego zamysłu tych gier nie wyobrażam :] Wogóle jakieś story jest w tych grach? :]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 12:20 
Cytuj  
z tego co wiem to takie semi MMO. Wszystkie lokacje są instancjonowane i generowane w lecie, tzn jak z kimś walczysz to nie jest to walka we wspólnej przestrzeni dla wszystkich.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 13:11 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
z tego co wiem to takie semi MMO. Wszystkie lokacje są instancjonowane i generowane w lecie, tzn jak z kimś walczysz to nie jest to walka we wspólnej przestrzeni dla wszystkich.


To teraz się nie pogra jesienią, trza czekać do lata :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 14:02 
Cytuj  
Mi najnowsza beta (3.xx) tnie podczas SC. Wywala z serwera albo do pulpitu. Dodatkowo dźwięk pierdzi jak zakurzone winylowe płyty. Poprzednie bety były jakieś stabilniejsze. Czekam na kolejna łatkę bo na moim kompie nie idzie w to grać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 14:05 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Fan Frontiera nie ma po prostu wyjścia. Musi kupić ;).

Ja mam nawet swoją starą dyskietkę amigową przerobioną na adf i niekiedy jeszcze zdarzy mi się pograć na emulatorze ;)

Obrazek

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 14:41 
Cytuj  
Lowell napisał(a):
Mi najnowsza beta (3.xx) tnie podczas SC. Wywala z serwera albo do pulpitu. Dodatkowo dźwięk pierdzi jak zakurzone winylowe płyty. Poprzednie bety były jakieś stabilniejsze. Czekam na kolejna łatkę bo na moim kompie nie idzie w to grać.



Mnie nigdy do pulpitu nie wyrzuciło. W SC tnie mi czasami ale to dlatego, że gram w 1440p a mój sprzet nie do końca na to pozwala ;). Dodali sporo detali więc pewnie obciążenie jest trochę większe. Trochę osób narzeka na gorszy performance ale pewnie to fixną:).

Wiecie co jest jeszcze zajebiste w Elite?
Widzisz sobie planetę która jest "naszym" saturnem tzn z daleka widać, że ma wokół siebie pierścien asteroid. Z daleko to wygląda tak jakbyśmy to oglądali z ziemi, czyli po prostu pierścien wokół planety. Jednak możemy wejść w super cruise, podlecieć bliżej i wręcz wlecieć w te asteroidy i się o nie rozbić. W miarę jak się zbliżamy ta niby tekstura zamienia się w tysiące obiektów. Ehh...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 14:54 
Cytuj  
Bo to jest Braben. Człowiek, który umieścił setki układów gwiezdnych na dyskietce 880kb ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 14:59 
Cytuj  
btw na jakim sprzęcie gracie? i5 2500k, 8GB ram i 660Ti wystarczy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 15:56 
Cytuj  
Ja gram na czymś podobnym, mam gtx 760 od MSI i i5-2400 po OC do 3,9 Ghz. W 1440p w very high działa aczkolwiek czasami fps spada poniżej 30 ale żadko. Trza zmienić grafę:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2014, 15:57 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
btw na jakim sprzęcie gracie? i5 2500k, 8GB ram i 660Ti wystarczy?

Masz to samo co ja w 100% wystarczy :) na fullu bez zaciec.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 553 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.