mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 08:13 
Cytuj  
Brakuje tej grze czatu pisanego (pewnie dlatego ze na konsolach to nie dziala).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 09:40 
Cytuj  
Albo to beta. W ustawieniach ustawia się wygląd chata

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 10:48 
Cytuj  
To dobrze. Zauwazylem tez, ze rozdzielenie lvl na DZ i SP jest troche glupie, bo poznajdywalem/pokradlem troche itemkow, ktore wymaga wyzszy lvl z SP :S

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 21:04 
Cytuj  
KomaNczos napisał(a):
Brakuje tej grze czatu pisanego (pewnie dlatego ze na konsolach to nie dziala).


Wciśnij enter? ;)

Moje wrażenia po spędzeniu ~10h:
Całkiem przyjemnie się biega, nawet solo, mocno podoba mi się klimat, nawet w tej ograniczonej zonie jest sporo zakamarków. Gra wygląda nieźle, i co dziwne działa wybitnie dobrze jak na coś co wyszło ostatnio. Loot zbiera się trochę jak w diablo, cały czas sobie człowiek mówi, jeszcze tylko jeden upgrade i przerwa. Do tego wygląda na to, że możliwości customizacji będzie dużo, co zawsze jest na plus.

Jedyne dwa potencjalne problem jakę widzę:
1) Prawdopodobnie do DZ bez party nie będzie się co wybierać, niby jest matchmaking jakiś który przydziela cię do odpowiednich instancji (wydaje mi się, że w tej chwili 26 graczy na instancję było) ale jakoś nie wierze, że będzie dobrze działał.

2) Na razie nie wiadomo nic o endgame, co trochę dziwi na miesiąc przed premierą, boje się że content się szybko skończy, i jedyne co zostanie to DZ, co jest problemem bo pkt 1 ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 sty 2016, 23:31 
Cytuj  
Ta beta będzie trwać jak beta Siege? Czy w niedziele definitywnie koniec?

Ewentualnie czy dla tych co kupili bedzie trwac dalej?

@Goatus
Z tym 1 punktem to się nie zgodzę, latając samemu jednak będzie się ciskać głównie farmę w DZ, PvP jest opcjonalne. Owszem, można czasami paść, ale często do Extracton Area masz 5-6 neutralnych gości, którzy chcą tylko oddać sprzęt i go bronią terenu przed NPC i PK (jakiż to cudownie archaiczny skrót obecnie :D)

Mnie natomiast wkurwia dwie rzeczy:
1) Przypadkowe strzaly przy biciu NPC, które powodują, że dostajesz status PK i wszyscy na Ciebie cisną
2) Jebane pokazywanie mnie wszystkim po zabiciu kogoś. Serio, to powinno trwać kilka-kilkanaście sekund (bo chyba ciągle pokazują?), tak, żeby po zabiciu kogoś dało się uciec. A tak już kilka razy goniło mnie kilku typa i dokładnie wiedzieli np. na którym piętrze jestem. To jest słabe. Może w wyższych zonach to się zmienia, ale wątpię.

Natomiast gierka jest faktycznie bardzo dobra, aż żałuje, że jutro nie będę mógł pograć. Na pewno ją kupie w marcu.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 00:04 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ta beta będzie trwać jak beta Siege? Czy w niedziele definitywnie koniec?

Ewentualnie czy dla tych co kupili bedzie trwac dalej?

@Goatus
Z tym 1 punktem to się nie zgodzę, latając samemu jednak będzie się ciskać głównie farmę w DZ, PvP jest opcjonalne. Owszem, można czasami paść, ale często do Extracton Area masz 5-6 neutralnych gości, którzy chcą tylko oddać sprzęt i go bronią terenu przed NPC i PK (jakiż to cudownie archaiczny skrót obecnie :D)

Mnie natomiast wkurwia dwie rzeczy:
1) Przypadkowe strzaly przy biciu NPC, które powodują, że dostajesz status PK i wszyscy na Ciebie cisną
2) Jebane pokazywanie mnie wszystkim po zabiciu kogoś. Serio, to powinno trwać kilka-kilkanaście sekund (bo chyba ciągle pokazują?), tak, żeby po zabiciu kogoś dało się uciec. A tak już kilka razy goniło mnie kilku typa i dokładnie wiedzieli np. na którym piętrze jestem. To jest słabe. Może w wyższych zonach to się zmienia, ale wątpię.

Natomiast gierka jest faktycznie bardzo dobra, aż żałuje, że jutro nie będę mógł pograć. Na pewno ją kupie w marcu.


1) Nie dostajesz statusu Rogue jak tylko kogoś postrzelisz, tylko stan pośredni, dalej można do ciebie strzelać bez konsekwencji, ale trwa to tylko 20s. Z moich obserwacji wynika, że ludzi zwykle nie strzelają do takich osób. Tzn często się zdarza podczas bronienia extraction zone jak jest kilka mobków, i sporo ludzi że się przypadkowo taguje kilka osób i jakoś dymu zwykle nie ma. Często zresztą ludzie krzyczą "mistake, sorry, etc"

2) Pokazuje tylko Rogue agentów, na pewien dystans. chyba że zrobisz killing spree to wtedy cała zona cię widzi ;)

W sumie doszła mi teraz kolejna obawa o stan tej gry na PC, cheaty. Bo jednak to jest hybryda między rpg / fps. Owszem dmg / hp jest ze statów i itemków ale jednak gra używa normalnych hitboxów, a headshoty robią dużo większy dmg więc jest potencjał na aim assisty i inne chujostwa.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 04:53 
Cytuj  
Pomyliłem się, jak ktoś cię postrzeli przez przypadek to nie możesz go zabić bo sam zostaniesz rogue. Mogli by nieco rozróżnić kolorystycznie te dwa statusy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 10:39 
Cytuj  
To by wyjaśniało kilka moich statusów takiej sytuacji :D

Dzięki ;p

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 18:13 
Cytuj  
Tak jak się obawiałem, już teraz latają ludzie strzelający przez ściany /gg
https://www.youtube.com/watch?v=CxJVrILs-aw

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 19:59 
Cytuj  
GG.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 20:00 
Cytuj  
Meh, to akurat żaden argument. W każdej grze są cheaterzy ;x

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 20:10 
Cytuj  
Można to potraktować jako bardziej zaawansowane, futurystyczne UI. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 20:26 
Cytuj  
Za takie coś powinno być więzienie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 20:45 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Tak jak się obawiałem, już teraz latają ludzie strzelający przez ściany /gg
https://www.youtube.com/watch?v=CxJVrILs-aw


O fajne, to moze jednak sobie kupie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 20:58 
Cytuj  
Takich co z tego korzystają powinno się sterylizować za pomocą dwóch kamieni.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 sty 2016, 22:42 
Cytuj  
Oj tam, potraktuj to, jako swoiste Pay to win :lol:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 00:01 
Cytuj  
Beta się kończy definitywnie? Czy było może jakieś info z przedłużeniem? :D

A dobra, podbili o 24h. Ale w sumie tam content się skończył :{

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 09:08 
Cytuj  
Przekonała kogoś beta do zakupu? :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 09:32 
Cytuj  
Mnie tak.

Spodziewałem się gówna, a wyszła - przynajmniej na podstawie bety - bardzo fajna gra.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 12:52 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Przekonała kogoś beta do zakupu? :]

Mam mieszane odczucia, tzn podoba mi się praktycznie wszystko w tej grze, ale mam obawy o których wspominałem wcześniej (endgame, cheaty).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.