mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 22:56 
Cytuj  
Dobra wystarczy tematów o cziterskich dywizjonach czy innych gierek dla panienek, tu jest coś dla prawdziwych mężów. :>

https://www.youtube.com/watch?v=RYJsAstN1BE

Premiera za 4 dni.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 23:53 
Cytuj  
ponoc rozwoj postaci strasznie kijowy z reszta tez nie lepiej. ale uj tam tez bede gral :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2016, 23:56 
Cytuj  
Dla mnie wystarczy, że będzie więcej tego co było w Enemy Unknown i już się pocę :P

Mam cichą nadzieję że coś wyjdzie z tych moderów Long War.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 00:06 
Cytuj  
Dobrze, że wyjebali myśliwce polujące na ufo, bo chujowe to na maxa było, w zasadzie to miałem tylko jeden rozwinięty żeby coś tam strącał, szkoda było w to surowców pakować.


_________________
@polygamia

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 07:07 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ponoc rozwoj postaci strasznie kijowy z reszta tez nie lepiej. ale uj tam tez bede gral :)


Miałem nie kupować bo "jedynka" trochę mnie rozczarowała ale właśnie ten reklamowany w "dwójce" zróżnicowany rozwój żołnierzy poprzez chipy, a broni przez modyfikacje mnie zaciekawił. Dużym minusem są dla mnie te ograniczone czasowo misje bo nie lubię się spieszyć.
Nadal się zastanawiam czy to kupić ale czuję, że powoli mięknę. Na razie poczekam do premiery i poczytam recenzje.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 09:34 
Cytuj  
Ja nie śledziłem zupełnie XC2, ale jedynka mi się podobała z kilkoma zastrzeżeniami. Grałem bez Enemy Within, zaraz po premierze. Planuję kupić, chyba że recki w piątek będą mocno nie przychylne. Jest to pozycja dość unikalna mimo wszystko , turowych strategii nie ma prawie w cale, a w tym klimacie w ostatnich latach wyszło tylko Xenonauts.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 09:51 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ponoc rozwoj postaci strasznie kijowy z reszta tez nie lepiej. ale uj tam tez bede gral :)


Miałem nie kupować bo "jedynka" trochę mnie rozczarowała ale właśnie ten reklamowany w "dwójce" zróżnicowany rozwój żołnierzy poprzez chipy, a broni przez modyfikacje mnie zaciekawił. Dużym minusem są dla mnie te ograniczone czasowo misje bo nie lubię się spieszyć.
Nadal się zastanawiam czy to kupić ale czuję, że powoli mięknę. Na razie poczekam do premiery i poczytam recenzje.


W sumie w jedynce też miałeś czasowe misje, np. tam gdzie alieny polowały na ludzi.

Ja kupię bo ostatnio zajarałem się znowu ufolcami.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Online
PostNapisane: 2 lut 2016, 09:51 
Cytuj  
Zbiór recenzji :
https://www.reddit.com/r/Games/comments ... ew_thread/

Mocne 9/10.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:05 
Cytuj  
Niestety, recenzje (w szczególności przedpremierowe) bardzo często znajdują się na innym poziomie egzystencji niż rzeczywistość i ostatnio coraz częściej trzeba poczekać do premiery, żeby naprawdę zobaczyć jak to z tą grą jest.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:06 
Cytuj  
There are true moments of enjoyment to be had, but the constant stress as resources dwindled or a squadmate gets taken out due to complete nonsense too often turns the game from exhilarating to exhausting.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:06 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
W sumie w jedynce też miałeś czasowe misje, np. tam gdzie alieny polowały na ludzi.


Właśnie m.in. z tego powodu jedynka mi się nie podobała. Strasznie wkurzały mnie też te misje typu eskorta - wolę wejść i skutecznie wyczyścić sektor do ostatniego martwego ufoka, a nie spieszyć się i lecieć na skróty.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:22 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Niestety, recenzje (w szczególności przedpremierowe) bardzo często znajdują się na innym poziomie egzystencji niż rzeczywistość i ostatnio coraz częściej trzeba poczekać do premiery, żeby naprawdę zobaczyć jak to z tą grą jest.


Jeden z komentarzy z tego co wklejal Kaban:

Cytuj:
This is the reason no one gives low scores on games anymore. A review site gave a game a 7.5/10 which is by no means a bad score and everyone is going wild on it. Especially since it has several valid points for a lower score according to the reviewer such as

This gameplay of random chance was part of what made people fall in love with Enemy Unknown, yet it feels more frustrating this time around.

Unfortunately, there are issues in the game that are far less subjective, with countless instances of clipping, freezes, and general slowdown littered throughout the campaign

Despite the objective variety and the Dark Events that can modify them, the only main difference that will truly affect playstyle is whether or not you’re on the clock.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:24 
Cytuj  
Kaban napisał(a):



Metracritic też podsumował recenzje i wyszło 90/100


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 10:26 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Kaban napisał(a):



Metracritic też podsumował recenzje i wyszło 90/100


Fajnie, że nas o tym poinformowałeś. To ważna informacja.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:39 
Cytuj  
TB w swoim gameplayu mówił o tym, że jest sporo glitchy i liczy, że to poprawią bo są "immersion breaking".
Co do modów to raczej nie liczyłbym prędko na kolejne Long War bo kolesie od LW robią swojego rtsa. Jakieś małe mody owszem ale nic więcej na początek.

Ja chyba sobie wpierw skończę Enemy Within i jak spaczują i poprawią pewne rzeczy to sobie zagram na spokojnie. No chyba, że będzie jakiś day1 pacz który to połata ale i tak glitchy pewnie sporo będzie.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 11:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
TB w swoim gameplayu mówił o tym, że jest sporo glitchy i liczy, że to poprawią bo są "immersion breaking".
Co do modów to raczej nie liczyłbym prędko na kolejne Long War bo kolesie od LW robią swojego rtsa. Jakieś małe mody owszem ale nic więcej na początek.



http://www.longwarstudios.com/xcom2mods.htm
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 12:00 
Cytuj  
Jeszcze 3 dni. Mody zostawię sobie na kolejne przejście xcoma


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 12:10 
Cytuj  
te mody na start to takie ze ich nie poczujesz.

czy tylko mi sie wydaje (o dziwo 1 raz) ze grafa w nowym xcomie jakos za wiele sie nie rozni od ostatniego? kurde jest taka posucha ze pewnie w xcoma bede gral od 1 dnia.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 15:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
There are true moments of enjoyment to be had, but the constant stress as resources dwindled or a squadmate gets taken out due to complete nonsense too often turns the game from exhilarating to exhausting.


Jak nie lubisz stresu i szukasz samograja to TR polecam. huehue


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2016, 15:29 
Cytuj  
Stres w darkest dungeon jest ok. Jesli jest wina niedopracowanej gry to szkoda czasu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.