mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2003, 18:57 
Cytuj  
Witajcie!
Jest pomysl ktory mam nadzieje przejdzie do rzeczywistosci by stworzyc polska strone skupiajaca na niej wszystkich obecnych i przyszlych graczy EVE oraz by rozpowszechniac wiedze o tej wyczesanej grze w tym zakurzonym kraju. Na poczatku znajda sie tam tlumaczenia wszelkiego co wala sie po necie (w miare mozliwosci oczywiscie) ale chcialbym by znalazly sie tam teksty i poradniki pisane przez graczy (na poczatek np wrazenia z bety).
Niestety sam w becie nie biore udzialu, nawet bym nie mogl bo sprzetu jeszcze nie mam do niej :
Istnieje tez kanal irc'a #eve-pl na serverze irc.stratics.com choc narazie wlasciwie nikt o nim nie wie dobrze byloby tam zagladac w miare mozliwosci by go troche rozruszac :smile:
Stronka powinna pojawic sie na dniach i wtedy podam jej adres.
Licze na wasze opinie i pomoc w stworzeniu takiego centrum - juz kilka osob wyrazilo swoje zainteresowanie.
Zainteresowanych szczegolami zapraszam na irca :smile: lub gg: 1147515


_________________
Falling from heaven is not as painful as surviving the impsct.
www.eve.mpm.net.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2003, 19:31 
Cytuj  
Widze ze trafiles :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 18
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2003, 20:21 
Cytuj  
pomoge z pełnej pary


Posty: 5
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 12 mar 2003, 21:35 
Cytuj  
Strona właśnie ruszyła ale pamietajcie że to są jej pierwsze dni i wyglada narazie prymitywnie a i materiału jest nie za wiele... jedank z calej Polski (jak to ladnie brzmi) naplywaja zgloszenia z checia pomocy przy budowie wiec bedzie sie dzialo !!!! hehe
aha jeszcze adresik byscie pewnie chcieli :smile:
http://www.eve.mpm.net.pl


_________________
Falling from heaven is not as painful as surviving the impsct.
www.eve.mpm.net.pl


Posty: 5
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2003, 10:02 
Cytuj  
Rozpoczela sie 7 i ostatnia faza beta testow.
Nowi testerzy beda wybierani falami po tysiac osob na tydzien. Jest duza szansa ze jezeli nie jestescie jeszcze w becie (ja tez:) to teraz was wybiora wiec sprawdzajcie wiadaomosci.
Nowe servery beda odpalone lada chwila !!!
Plotka glosi ze zniesiony bedzie Non-Disclosure Agreements wiec na niecie pojawi sie prawdziwy wysyp nowych informacji (mniam-mniam)
A tymczesem wybaczcie ide znowu sprawdzic skrzynke :smile:


_________________
Falling from heaven is not as painful as surviving the impsct.
www.eve.mpm.net.pl


Posty: 5
Dołączył(a): 12.03.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2003, 00:45 
Cytuj  
Stronkala sie wiekszych zmian i w koncu wyglada na ludzi chociaz prace nad nia ciagle trwaja wiec logo kolorystyka i lay napewno jescze ciut beda sie zmianialy ale glowna forma jest juz okreslona.
Jedyne czego jej teraz trzeba to jak najwiecej tekstow i w tym musicie mi pomoc bo sam napewno nie wyrobie. Kilka osob pracuje nad tym ale wiadomo ze kazdy ma swoje zajecia no i grac tez trzeba troche wiec proponuje pisac wlasne teksty na nudnych zajeciach w szkole :smile: lub tlumaczyc wydrukowane z netu :smile: a pozniej tylko to do mnei wyslac. Wiem ze nie ma nas zbyt wielu a jeszcze mniej osob ma czas by pomoc ale prosze was postarajcie sie !!!
No i nie bojcei sie do mnie odezwac wcale nie gryze... Widze ze duzo wiekszy skutek uzyskalem dzieki apelowi na mail'a bo z forum albo stronki jeszcze nikt do mnei sie nie odezwal.... dajcie znak ze istnienie stronki nei jest wam obojetne !!!
Narazie jestem pelen optymizmu ale musicie go podsycac :grin:


_________________
Falling from heaven is not as painful as surviving the impsct.
www.eve.mpm.net.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.