mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 03:24 
Cytuj  
No i sie nagralismy za friko... PlanetSide wychodzi 20 maja czyli 8 dni od tego posta. Milo sie gralo i napewno kupie ta gre jak tylko wyjdzie. Byla to moja pierwsza beta ktora "testowalem". Bardzo mi sie to zpodobalo gdyz teraz jak tylko gra wyjdzie zacznie grac majac juz wiedze jak w ta gre grac. Jesli w przyszlosci ktos z was znajdzie jakies free bety lub cos w tym stylu to prosze nawet o prywatny post :smile:
Do zobaczenia w PlanetSide.

P.S.
Przez ten tydzien duzo postowalem o grze PlanetSide. Jesli ktokolwiek odczuwa ze niekture z moich postow wygladaly/byly spamem z gory przepraszam.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 09:22 
Cytuj  
Dla pocieszenia moze powiem, ze prawdopodobnie czyli na 95%
wszyscy ktorzy zrobili chara swojego w zeszlym tygoniu zachowaja je - tak slyszalem od bardzo wielu ludzi z gry - ale ja glowy nie daje, chodz w ostatniej fazie czyli open-beta czesto tak jest ze juz nie kasuja charow (tych co zosaly zrobione na 2-3 tyg przed oficjalnym wydaniem).
Efektem czego jest prawdopodobnie to iz wystarczy zaplacic za granie i bedzie mozna grac tym samym charem bez kupowania CD...
Ale jak mowie to tylko przypuszczenia...

A najsmieszniejsze jest to iz pisalem, ze w PS gral nie bede a tu LOL gram i gram oderwac sie nie moge heheeh...

BTW: Luki skoro grasz tydzien dlaczego nigdy sie nie odezwales w grze? :wink:
my z Konamurem gralismy razem sporo ostatnio heh moze nie zawsze reka w reke ale razem :wink:

Aha, wczoraj odkrylem ciekawostke, sa takjakby eventy na prawie wszystkich kontynentach to sie zwie "Outfit", widzialem wczesniej ta ikonke ale nie dzialala... w nocy bralem udzial w takim evenciku i zadanie polegalo na zajeciu wszystkich baz co do jednej i za to byla MASA expa :smile:
heh zabawa super...


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 10:47 
Cytuj  
Cytuj:
my z Konamurem gralismy razem sporo ostatnio heh moze nie zawsze reka w reke ale razem :wink:


Mac, sorry że już wczoraj nie dołączyłem ale wiesz... jak nie mogę się tym reaperem warpować, to musiałbym na piechotę warpnąć, potem iść iść iść do następnego warpa (albo do bazy jakieś, zrobić reapera, lecieć do warpa), warpnąć znowu i potem znowu iść iść iść do tej bazy którą zhackowałeś...
jeszcze pół biedy gdybym miał pewność że mnie nie zkillują po drodze, ale w tym amerishu - gdzie wszystko było wrogie dookoła - całkiem prawdopodobnie mi to groziło (na piechotę)
więc sorry :smile:
za to dziś (jeśli jeszcze beta będzie działać) mam ochotę na jakiś większy squad, galaxy, max-es, itd.. co ty na to ?
ewentualnie możemy wyciągnąć z garażu "rudego" i dołączyć do grupy z armorem :grin:

[edit:] Luki, też byś kurcze dołączył! szukam Ciebie i szukam w tym PS i nie mogę znaleźć (ja bywam ok. 22:00-01:00)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-13 11:49 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 09:19 
Cytuj  
no, panie i panowie - last minute:

"PlanetSide Open Beta - Final Days!
All FilePlanet Users can now take part in the final days of beta testing PlanetSide! Download the free client by May 14th and you will experience this groundbreaking Massively Multiplayer Online First-Person Action game from Sony Online Entertainment. This is your only chance to try PlanetSide for free, so don't delay!"
- cytat z fileneta

pare osob sie wypowiadalo w kwestii downloadowania ale ciagle ich nie widac, nie slychac w PS :smile: wiec zachecam bo naprawde warto zobaczyc te gre
jezeli chodzi o jakosc "sieciowa", to zapewniam ze jak macie stale lacza jest zdecydowanie wystarczajaca aby miec duzy fun z gry
ping na prawde nie jest problemem!
ja uzywam nawet dial-up i jest ok (nie potrafie wyjasnic tego fenomenu, ale gralismy razem z Mac-iem i Luki i mogą potwierdzić że da się ze mną grać :wink: )

[edit:] uświadomiłem sobie właśnie przyjmeną cechę PS: poziom postaci nie przenosi się na jej skuteczność w walce, więc praktycznie każdy może grać z każdym - ktokolwiek dołączy do gry może się zgrupować ze "starszymi" postaciami i będzie to miało sens, więc chodźcie! można stworzyć ładny polski team :grin:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-14 10:31 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 14:27 
Cytuj  
Mowiliscie, ze w srode sie konczy...

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 14:52 
Cytuj  
ściągnij póki czas i choć zagramy razem!
(dla rozluźnienia atmosfery :wink: )

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 15:27 
Cytuj  
kolejne info o PS choć z niepewnego źródła:

postacie z bety będą skasowane i trzeba będzie kupić full retail version
:sad:

źródło:
PS forum thread
gość mówi coś o search, więc zakładam że temat był pewnie wcześniej wałkowany czyli mocno prawdopodobny :sad:
[edit: faktycznie jest pare innych wątków, ale nigdzie nie ma wypowiedzi kogoś z sony, więc to wszystko plotki; natomiast jak w EQ sprzedawali dodatek Legacy of Ykesha przez inet, to było wiadomo już sporo wcześniej i nawet pliki można było stopniowo pre-downloadować, więc oceniam to raczej pesymistycznie]

cieszy przynajmniej, że grę można zamówić do Polski

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-14 16:40 ]</font>

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 15:42 
Cytuj  
Nawet jesli tak bedzie to trudno :smile:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 19:29 
Cytuj  
O KURWA MCLAREN!!!!!
LOL

nie widzialem cie od 2 lat ? : P
grasz w cos?!

gdzie WEC :/ ?

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 02:26 
Cytuj  
LOL heheeh SMOLIK :smile:))))))))
tak, gralem w Neocrona pol roku a teraz mam dosyc - obecnie gram w bete Planet Side :smile:)
Polecam :smile:)


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 12:47 
Cytuj  
McLaren "Outfit" to nie jest zaden event ..:smile: Outffity to sa tak jakby gildie czy jak wolisz klany w gze .. Kazdy moze stwozyc outfit jezeli ma caly squad i caly squad sie zgodzi to jest taka ikonka create outfit ..:smile: Sam aktualnie jestem od jakies 4 dni w 1 i jest wypas bynajmniej wiem ze gram z ludzmi ktorych juz dobze znam ...Ps jak masz mic i Teamspeak to zapraszam do naszego outfita .....

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 15:52 
Cytuj  
a co to planet side ?
ja sie nie orientuje w mmorpgach , o ile to jest mmorpg...

nie mam czasu na poznawanie od poczatku gierki takiej jak uo :wink:
za duzo czasu i za bardzo wciaga : /

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 17:48 
Cytuj  
beta zakończona , ta gra jest prześwietna !!! mam tu na myśli PRZEDE WSZYSTKIM nieziemski klimat , czułem się jak w jakimś filmie sci-fi :razz:

Smolik : PS to MMOFPS :]

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 18:45 
Cytuj  
Strangerr: masz 100% racji :wink: poprostu pisalem to zaraz po tym ja kto zobaczylem i nie wiedzialem do konca co to wiec sobie dopowiedzialem ;P

Jestem juz kilka dni w jednym i mam juz chyba 6 miejsce w punkcjacji :grin:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 19:19 
Cytuj  
A gdzie stoja servery PS , sa tez w Europie , macie moze ip jakis ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 19:23 
Cytuj  
hmm ip żadnego nie mam , wiem tylko , że Europę ma supportować superserwer stojący w Amsterdamie , takze o pingi się nie boję , zresztą na ~150ms do EAST US serwera bety dało się pograć .

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 15:03 
Cytuj  
RedruM -> dwa pytania:
- czemu mówisz, że beta się skończyła ? trwa jeszcze choć zapewne lada moment się skończy
- a ponieważ trwa :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koramur dnia 2003-05-16 16:04 ]</font>

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 11:39 
Cytuj  
no i się skończyła :cry: beta znaczy
teraz pozostaje czekać na finalny produkt (a warto), w którym pojawią się dodatkowo:

New aircraft :
Liberator - a brand new common pool bomber
brawo dla SOE!!! dokładnie tego jednego brakowało :smile:
Lodestar -- a vehicle transport aircraft
New vehicle:
Skyguard -- an anti-aircraft buggy
Platoons: Combine up to three squads to facilitate chat, share XP and organize and command large-scale missions with up to 30 people .
Sanctuary Strikes: Strike at the heart of your enemy. By achieving a "lock" on the three continents connected to an enemy sanctuary, launch attacks via the opened warpgates.
Quarterly Outfit Competitions: Conduct special events featuring structured competitions between outfits. Games like "Capture the Flag" and others can be played.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 13:00 
Cytuj  
o boze to juz :sad: a ja nie gralem w weekend - teraz chyba sobie reke utne za kare :eek:

Konamur z tymi nowymi dodatkami SUPER!!!! hheheh....

a ja juz mialem level 12 :eek:


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 21:57 
Cytuj  
co to MMOFPS?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.