mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 18:02 
Cytuj  
Jako , że niewiele pozycji z gatunku MMORPG pojawia się u nas , może warto zrobić listę gier , które jednak są dostępne i w naszym pięknym kraju . Zresztą , jak wejdziemy do unii to będą wszystkie gierki , nie? :razz:

Ja u siebie w Łodzi zauważyłem takie tytuły : Ultima Online : Renaissance , Anarchy Online , Neocron ... ups koniec listy :sad:

Liczę , że pojawi się u nas PlanetSide ( MUSI! ) , SWG , o SB nie wspomnę .

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 21:51 
Cytuj  
Watpie, zeby PlanetSide do nas trafilo... Zbyt skomplikowana gierka na nasze proste polskie umysly : Tribes 2 bylo bardzo malo popularne, wiec i PSowi nie wrozylbym zbyt duzej popularnosci. Tym bardziej, ze za niego trzeba placic. U nas wszyscy wola grac w CSa i jakos nigdy im sie to nie nudzi:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2003, 23:25 
Cytuj  
W Polsce jeszcze nie zadomowila sie mentalnosc, ze trzeba za cos placic.

Przecietna gre single player mozna: wziac od kolegi, kupic pirata, sciagnac warez z netu, albo ... kupic. Na ostatnia opcje decyduje sie najmniej osob, jednak zawsze troche. Czesc z kupujacych jest zachecona przez popularnosc niektorych gierek, badz co badz piractwo napedza interes. Na przyklad, kumpel ma pirata super gierki i bedzie o niej nawijal, jaka to fajna jest, az w koncu uczciwy kolega kupi sobie.

W wypadku mmorpg wybor jest niewielki: kupic, albo kupic i placic potem. Te opcje przerazaja wiekszosc polskich graczy. W efekcie mmorpg slabo sie sprzedaje w Polsce, wiec dystrybutorzy nie maja impulsu do sprowadzania tychze gier. Jesli jeszcze do tego dodac wysoki koszt internetu (relatywnie do USA, czy zachodniej europy), przy niskiej jakosci przeciazonych lacz, to mala jest szansa, ze ktos bedzie dystrybuowal PlanetSide. A jesli juz to pewnie 6-12 miesiecy po premierze.

_________________
I believe in dragons, good women, and other fantasy creatures.

Moja stronka o UO
Updated again: acn.waw.pl/coval

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2003-05-16 00:26 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 14:30 
Cytuj  
Tia, inna sprawa ze w dalszym ciagu liczba osob ktore stac na oplate za gre to odsetek ogolnej liczby graczy...

Tribes 1 u nas w ogole nie bylo (ja swoje kupilem jak bylem w USA), t2 niby byly ale rzeczywisice marne bylo zinteresowanie.

A one byly bezabonamentowe.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2003, 14:49 
Cytuj  
Trzeba jeszcze dodac ze wiele osob nie dysponuje karta kredytowa- tak jak ja na przyklad, a za nieliczne gierki mozna placic tak jak za uo przez wykupienie game time u polskego dystrybutora

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.