mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2003, 15:36 
Cytuj  
przeczytane na mmogspot.com :

Intensywne testy nowego wortalu trwają. Udało nam się wyeliminować wszystkie stwierdzone błędy i generalnie pozostała już tylko do dopracowania sprawa forum. Planujemy również wymianę cześci sprzętu naszego serwera na szybszy co powinno odczuwalnie zwiekszyć szybkość działania całego serwisu. Jednocześnie Soulless i Hendryk tworzą nową podstronę gry Saga of Ryzom a IcE nawiązał współpracę z Polskim Centrum EVE-Online. Termin premiery nowego wortalu nie ulega zmianie i nadal oscyluje wokół 6 lipca 2003. Otrzymaliśmy równiez informację, iż IcE przymierza się do zaproponowania drugiemu polskiemu serwisowi specjalizującemu się w tematyce gier online -MMORPG- (póki co w Polsce istnieją tylko dwa takie serwisy czyli MMORPG i MMOGSPOT) ściślejszej współpracy. Podobne propozycje mają zostać skierowane do stron serwerów emulatorów UO. Cel to stworzenie wielkiej sieci fanów gier online w Polsce. Przypominamy równiez, iż wszelkie updaty systemu i wieści na aktualnym serwisie zostały wstrzymane a wszystkie otrzymane informacje są publikowane juz na nowym wortalu.

Czyli co ? Będzie fuzja ? Jakaś forma co-op ? Ktoś coś wie ? :razz:

Tak w ogóle to myślę , że fajnie byłoby zebrać @ll pl community na jeden sajt . Może tym razem się uda .

Co sądzicie o ewentualnej fuzji/współpracy/jak wg was to ma wyglądać .




<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2003-07-05 16:36 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 00:51 
Cytuj  
nie, prosze, nie :grin: :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 01:25 
Cytuj  
:smile:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 01:50 
Cytuj  
jakos tego nie widze, lud z tego forum + ludzie z mmogspot - jeszcze ok ale + lud z emulatorow z doswiadczenia wiem ze efekt bedzie destrukcyjny, a ludzie grajacy w mmorpg podziela sie jeszcze bardziej...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 13:06 
Cytuj  
Heh, akurat inteligetniejszych od Ciebie nawet na emu mozna znalezc(nie byloby to zreszta wielkim wyzwaniem)... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 13:17 
Cytuj  
HEHE...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 13:25 
Cytuj  
Psyche czemu ty sie mnie tak czepiasz, czy ja cos powiedzialem o inteligencji ludzi z emu ? poprostu lud z emu nie bardzo lubi sie z ludem z tego kanalu, a ty od razu ze tam sa inteligentniejsi, toc to jawne prowokowanie flamow.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 14:17 
Cytuj  
Myslisz, ze zalezy mi na flameowaniu Ciebie? W wyrafinowany sposob stwierdzilem jedynie, ze "gupi" jestes i tyle(Zdanie zreszta podtrzymuje). Zwroc uwage prosze na bloskotliwe przyrownanie twojego intelektu do sredniego na free(ktory i tak za wysoki nie jest)

The defence rests...

EOT


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 16:03 
Cytuj  
Ja stoję na stanowisku iż serwisów o MMO w Polsce jest zbyt mało by zabawiać się w konkurencję i napewno dla mmorpg.pl miejsce w bibliotece linków/bannerów w godnym miejscu się znajdzie - poprostu się to mmorpg.pl nalezy. Czy współpraca sie bedzie rozwijać i w jaki sposób - czas pokaże :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 16:45 
Cytuj  
E tam, ja bym zrobil jedno forum, dodal kilka tematow zeby se kazdy mogl scustomizowac jak lubi, wybral demokratycznie moderatorow okreslonych dzialow i... trzymal dwa pelne fora na dwoch serwerach sharujacych te sama baze danych ze soba - po to zeby kazdy mogl sie laczyc z tym do ktorego ma blizej :grin:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 16:53 
Cytuj  
:grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 16:55 
Cytuj  
Cytuj:
2003-07-06 17:45, Soulless napisał:
E tam, ja bym zrobil jedno forum, dodal kilka tematow zeby se kazdy mogl scustomizowac jak lubi, wybral demokratycznie moderatorow okreslonych dzialow i... trzymal dwa pelne fora na dwoch serwerach sharujacych te sama baze danych ze soba - po to zeby kazdy mogl sie laczyc z tym do ktorego ma blizej :grin:


czyli zostalo by tak jak jest ...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 17:34 
Cytuj  
Ja lubie i cenie mmorpg.pl w obecnym wydaniu...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
czyli zostalo by tak jak jest ...


Why? Serwy by sharowaly bazy danych. To by zostalo dla tych co chca taki wyglad tak jak teraz, z roznica, ze bylyby linki do wszystkich dostepnych gier mmorpg tak jak na mmogspot... i tak wiadomo ze wiekszosc graczy w uo, eq i daoc pisze tu... so UoDDa d1fFr3nZ iZ ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:09 
Cytuj  
Na mmorpg.pl czuje sie jak w domu. Znam ludzi ( z postow tylko oczywiscie ) i lubie klimat. Nie mam wielkiej mocy ani wplywu jednak nad ta sprawa wiec cicho bede siedzial i odpisywal na Topic-y i slurzyl rada :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 18:46 
Cytuj  
Proponowałbym jednak nie prowadzic spekulacji co do rozwoju sprawy - wszak nikt nie mówił nigdy o fuzji (która nota bene wcale nie jest konieczna). Ja ze swojej strony mogę powiedzieć że MMOGspot bardzo ceni mmorpg.pl z wielu powodów równiez i z powodu niewątpliwie dużej wiedzy posiadanej przez osoby ten serwis tworzące. Wola współpracy z naszej strony była, jest i będzie. No ale starczy bo ktos mi zarzuci lizusostwo. Wracam do prac nad nowym wortalem.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 19:50 
Cytuj  
Psyche: Masz jakies problemy? Na kiego ch*** wjezdzasz na ashtona, i mowisz, ze jestes fajnym yntelygentem, a potem stwierdasz, ze jest "gupi" ... Wez na luz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 21:24 
Cytuj  
Yes.... I can feel your anger ....
Im defenceless ... take your weapon

NA FLAMES TEN TOPIC... NA FLAMES :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:


NA FLAMES TEN TOPIC... NA FLAMES :grin:



jak kazdy jak kazdy.

a co do fusi niech wypowie sie ojciec zalozyciel.
:razz:


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2003, 22:09 
Cytuj  
A propo właśnie wystartował wortal na http://www.mmogspot.com Jezeli ktoś ma ochotę oblookać to zapraszam. Mam nadzieję iż zjebki za tego posta nie dostanę.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.