mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2003, 22:48 
Cytuj  
Several weeks ago, we announced our future plans for the game and started on PlanetSide's never-ending journey of continually added content and gameplay. The two new vehicles we added, the Liberator three-person bomber and the SkyGuard anti-aircraft buggy, have had a huge impact on battle conditions across Auraxis. Commanders are now able to rain destruction on their enemies through the Orbital Strike and EMP Blasts. Medics are now able to locate soldiers that need their help easier. I wanted to take a moment to shed some light on what's next for PlanetSide.

In a few weeks, we'll be shaking up the base capture process by bringing out of the SOI and back onto the terrain. In order to successfully capture a base, rather than waiting inside the base's SOI for the capture process to count down, players will need to capture a base's Lattice Logic Module and deliver it to one of their nearest facilities. We'll describe this more fully in the coming days.

In the month of August, we will be finishing up the long-awaited Facility Link Benefits across the world. As described previously, these will include the following:

Bio Laboratory: Reduces all respawn penalties by 50%. Note that this only applies to linked facilities , not Towers or AMSs.
Technology Plant: Makes "advanced" vehicles available at any vehicle pad linked to a friendly Tech Plant.
Amp Station: Allows vehicles to recharge their shield capacitors in the courtyard of any linked facility. This shield strengthens the armor of the vehicle, but its strength dissipates as damage hits that shield. Vehicles recharge over time when in a linked courtyard. Vehicles' energy dissipates only when they're damaged. There is no way to recharge a shield capacitor "in the field."
Dropship Center: Allows access to Repair/Rearm Pads at linked facilities. Air vehicles can now land on the air vehicle pads, and ground vehicles can pull up to a wall station in the courtyards. Once at the Dropship Center, the vehicles can repair themselves over time; and they can access a terminal interface that's based in the Equipment Terminal allowing them to fill their trunk space without leaving the vehicle.
Interlink Facility: Greatly enhances the coverage area of a player's basic radar and makes Phalanx Wall Turrets much more effective.
In addition, we will be implementing the Base Ownership System. This will allow Outfits to stake their claim on a friendly base and claim certain benefits as long as it remains under their Empire's control. Outfits will be able to quickly recall to Outfit-owned bases, similar to recalling to Sanctuary. An Outfit-owned base will always be available as a respawn point to players on the same continent, regardless of their proximity to the base. Of course, controlling your own turf isn't half as cool if no one knows the base is yours. This will warn enemies of who they're about to attack upon entering an Outfit-owned SOI. The Outfit's logo will appear on the Empire hologram flag and be visible over the base SOI on the Continental Map.

To help those brave soldiers who choose to stay behind and defend their Empire's facility holdings, there will be an Enemy Density Warning. Soldiers in a friend SOI will be alerted when enemy forces begin to build up near the facility.

We continue our ongoing efforts to eliminate bugs and exploits. There have been a few stubborn issues that we hope to have addressed soon. We'll also implementing enhanced community features in the near future.




Mi personalnie sie nie podoba :

"In order to successfully capture a base, rather than waiting inside the base's SOI for the capture process to count down, players will need to capture a base's Lattice Logic Module and deliver it to one of their nearest facilities."

Chca oni zrobic z PS ogromny "Capture the flag" ? Ja bije sie o bazy by dostac exp ale fakt uciekania z przedmoitem do bazy by udalo sie ja przejac nie widzi mi sie wcale. Mi by naprawde nie przeszkadzalo jak by tego nie dodali do PS. Mogli by popracowac nad nowymi jednostkami/balans/wiecej broni/inplantow etc... No ale coz.

ORGINALNY TEKS ZNAJDUJE SIE TUTAJ:
http://planetside.station.sony.com/game ... _plans.jsp


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2003, 07:31 
Cytuj  
no wlasnie , zdobywanie baz to tylko exp bo wiadomo ze nikt procz turretow pozniej jej nie bedzie bronic , SOE moglo by dodac jeszcze mobilne androidy do ochrony zdobytych baz . Ta gra az sie prosi o profesje podwojnego agenta ( taki sie cloackowalby wrogim outfitem udawal swojego a potem potajemnie infilitrowal bazy wroga i podawal dane o nim przez specjalnego com linka :smile: ) to bylo by cos . No i ambhibious vehicles typu statki , poduszkowce , neutralne stwory na kontynentach...to chyba najbardziej otwarty na nowinki mmorpg :smile:

a do zmian mogli by dac nerfniecie Lashera
zeby Barneyom w koncu zabrac dysbalans :sad:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2003, 09:39 
Cytuj  
Imho powinni dodac wieksze opcje sterowania grafika. Takie jak w q3 ze mogles grafe zrobic z zajebiste (jak na tamte czasy) na beznadziejna ale z duzym skokiem fpsa :smile:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2003, 11:31 
Cytuj  
Potwory ????
Toc to jest FPS schooter a nie RPG. Ja dziekuje bardzo ale nie chcialbym sie poza vanu i terran jeszcze martwic ze jakis potwor mnie w dupe ugryzie jak strzelam z phenixa czy cos :smile:
Moze zamiast androidow uleprzyc i dodac wiecej dzialek ? Te co sa teraz sa moim zdaniem cienkie jak ktos ich nie obsluguje. Ja bym widzial na przyklad maly bunkier przy frontalnym wejsciu z dual miniguns ktory by sam wykrywal rowniez stealtherow. Mozna by tez na przyklad zrobic cos tylu "blast doors" ( o ktorym to tez slyszalem na forum mowili i dev-om sie to podobalo). Na przyklad takie to "blast doors" byly by zainstalowane w tylnych dzwiach i w dzwiach od CC room. By je sforsowac potrzeba bylo by na przyklad inzyniera by zalorzyl ladunki. Dzwi byly by chronione przez pole silole uniemozliwiajace infiltratora wbiegniecie jak jakis przyjaciel bazy by otworzyl te dzzwi. W takim to ukladzie trzeba bylo by miec hackera by zforsowal pierwsze dzwi i puzniej eng by wysadzil "blast doors".
Co do statkow to sie zgodze ze mogli by zrobic jakies. Przeciez kazdy kontynent to ogromna wyspa. Mozna bylo by zrobic tak samo jak jest 3 worpgaty na kazdy kont mozna bylo by zrobic 3 sluzy przez ktore mozna bylo by sie dostac z kontynetu na kontynent statkiem. Ze statkow to bym widzial lotniskowiec ( mozna bylo by kupic wszystkie samoloty oprucz galaxy na nim+ equipmant terminals), niszczyciel ( 1 osoba steruje, 1 osoba obsluguje AA front, 1 back AA i jedna osoba obsluguje cos w stylu harpoons rakiet. Cos jak phenix tylko ze z wiekszym zasiegiem.), Speedboat/transport boat, Moglby od zabrac 8 zolnierzy + 1 kierowca + 1 gunner ( 25 mm chaingun front ). Albo za miast tych 8 zolnierzy moglby zabrac 1 ANT-a albo 1 harraser albo 1 lightning ( te wszystkie lrzejsze pojazdy). Wiem ze to jest duzo zaporzyczone z Battlefield 1942 no ale coz. Jest duzo wody, powinni ja wykorzystac.

Co do FPS to mogli by je poprawic ale wiesz Ash ... Ciezko cos pomuc jak ma sie ciutke stare osprzetowanie. Nie da sie chyba zrobic zeby byly duze bitwy i osiagalo sie 90 FPS na 256 ram czy cos w tym stylu.
Moze na przyklad mozna bylo by zrobic opcje ze jak bys byl w duzej bitwie to komp by sam to wykrywal ze nie nadarza i dostosowywal (zmiejszal ) jakosc by poprawic performance.

To sa tylko moje wybujale opinie i rzyczenia niestety :smile:

P.S.
Zapomialem o tym ze planuja zrobic ze bazy beda moglybyc przejete ptzez outfit-y. Na pierwszy rzut oka mi sie to nie podobalo gdyz nie chcem widziec tego samogo co w DAoC ze tylko najmocniejsze outfity beda mogdy kontrolowac bazy. Prawdopodobnie by wtedy zrobili cos w stylu strarzy jak Aldatha mowil wczesniej. Strarz ta pewnie byla by "oplacana" poprzez outfit points i uleprzona strarz ( max/reinforced exo a nie tylko agile na przyklad ) kosztowala by wiecej outfit points by ja utrzymac. Bez urazy ale ja personalnie jestem uprzedzony do czegos takiego wlasnie z DAoC. PS mi sie podoba bo jest/byl/bedzie? czyms mowym poza biciem potworkow. Nie chcialbym zobaczyc by sie powoli przetworzyl w MOD-a czy emulatora RPG.

No nic, koniec narzekania odemnie :smile: Ide pograc w PS :smile:

_______________
Obrazek
Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Luki dnia 2003-07-25 12:39 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2003, 12:40 
Cytuj  
Moze na przyklad mozna bylo by zrobic opcje ze jak bys byl w duzej bitwie to komp by sam to wykrywal ze nie nadarza i dostosowywal (zmiejszal ) jakosc by poprawic performance.

to troche bezsensowne prosciej im by bylo dac mozliwosc zmniejszenia jakosci grafiki w koncu to fpp shooter a nie rpg i tu sie nie patrzy na cukierkowa grafe tylko na plynnosc

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.