mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2003, 11:17 
Cytuj  
Funcom would like to congratulate Warcry in regards to the grand re-opening of their site. As an exclusive to celebrate their opening you will find, for the first time, the complete map of Shadowlands (excluding the mysterious Pandemonium of course). We hope that ao.warcry.com will be a positive addition to the AO community, and wish them the best of luck.

Link

Mapka wyglada bardzo ciekawie, warto zerknac! Ze starym swiatem (Rubi-ka) daje to ogromny obszar do zwyklych rozgrywek jak i Notum Wars.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2003, 11:39 
Cytuj  
Beast nie wiesz po jakim czasie (średnio) od premiery Funcom udostępni Shadowlands na stronie (do ściągnięcia i zapłacenia kartą)?

PostNapisane: 9 wrz 2003, 19:21 
Cytuj  
Dostosowujac sie do ciezkich wymogow tego forum i obnizajac swoja inteligencje na wzor mojego gosu konrador postaram sie wyrazic obiektywna opinie na temat tej mapy.

A wiec ta mapa jest tak chujowa, tak zajebi*** beznadziejna, ze nawet jej nie widzialem, a jak juz ja zobaczylem to zastanawiam sie po co ja wogole ogladalem taka chujowa mape. Moglem nie ogladac i i tak bym wiedzial ze jest chujowa, bo wszystko na tym forum jest albo beznadziejne al;bo chujowe. Nie nie konrador tylko ty jestes bez skazy :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 19:39 
Cytuj  
Jakas obsesja na moim punkcie? Milo mi czytac takie posty jak twoje, chyba nikt inny w polskim internecie nie moze poszczycic sie rzesza tak wiernych fanow:O

BTW Ale nie martwcie sie nie bede uczestniczyl w tej zamknietej paradzie idiotow, jakoze jest to moj pierwszy i ostatni post.

PostNapisane: 9 wrz 2003, 19:48 
Cytuj  
chodzilo o poprzedni topik paulko :>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 19:49 
Cytuj  
Berbeć bądż miły dla wujka Konradorka! bo jak nie to obrzuci Cię czymś śmierdzącym na literę "g" :wink:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:00 
Cytuj  
chodzilo o poprzedni topik paulko :>

Mi tez.

Berbeć bądż miły dla wujka Konradorka! bo jak nie to obrzuci Cię czymś śmierdzącym na literę "g"

Albo jeszcze gorzej! mareczek wsadzi cie do swojej zalosnej sygnaturki i bedizesz sasiadawal z czyms na litere g w podwojnej wersji.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:10 
Cytuj  
No dobra Panowie, Panie (oraz konradory).

News jest na temat Anarchy Online: Shadowlands.

Jesli odczuwacie potrzebe dalszej wymiany zdan, prosze o zalozenie tematu na Flames. Osoby nie potrafiace sie dostosowac, moga spodziewac sie konsekwencji.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:13 
Cytuj  
Cytuj:
2003-09-08 12:39, Mark24 napisał:
Beast nie wiesz po jakim czasie (średnio) od premiery Funcom udostępni Shadowlands na stronie (do ściągnięcia i zapłacenia kartą)?


Z tego co mi wiadomo, SL Download bedzie dostepny kilka tygodni po premierze (ktora jest dzisiaj).

Powody sa oczywiste, wiec nie musze ich podawac. :wink:
(moze dopadne w grze 'Cz', to zapytam o dokladniejsza date)


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:18 
Cytuj  
Beast a mógłbyś się ustosunkować do mojego pytania? Grasz w AO dłużej niż ja, więc może wiesz.
PO jakim czasie (średnio, około, mniej więcej) od premiery wersji pudełkowej Funcom jest skłonny zamieścić wersję gry na stronie do downloadu i zapłacenia kartą (omijając koszty przesyłki)?

W sumie to zastanawiam się nad dalszą grą w AO dlatego wstrzymałem się z zamówieniem SL. Mała rewolucja.... :/
Acom nie raiduje, aoraidhelper nie raiduje, tcom nie napada na clany, tomnibot - jeden raid na 18h (50% szans ze omni), org w 80% ludzie z USA wymyślają raidy gdy ja śpię, misji mi się nie chce robić :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2003, 20:18 
Cytuj  
OK :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.