mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 04:44 
Cytuj  
mmkay... Nie wiem ile w tym prawdy jest, od dawna mowi sie, ze TR i VS wspolpracuja razem. Od dawna wiadomo tez, ze jakies 90% walk odbywa sie na trzech home kontynentach NC - Hossin, Cyssor, Solsar, a reszta to praktycznie tylko male potyczki... Plakali ludzie mowiac, ze TR/VS rushuja ramie w ramie bazy NC (i jakos trudno bylo mi w to uwierzyc), nie raz widac, ze VS atakuje Cyssor z poludnia, TR z zachodu itp... Ale to co zobaczylem dzisiaj zupelnie mnie zownowalo :
Lognalem sie juz dosc pozno do PSa, przyszla wiec juz grac nocna zmiana z hamburgerlandii po czesci. Wskoczylem do harta i dropnalem sie na Searhus, gdzie mielismy juz tylko jedna baze otoczona przez VS, hacknieta przez VS i zlinkowana z jedna baza TR, ktora jednak atakowana przez VS nie byla... Hacknalem towerek i rehacknalem baze, bo praktycznie nikt jej nie pilnowal, ale pare sekund po jej rehacknieciu pojawila sie masa VSow i zaczeli mnie bic : Bylo ich jakies 2 squady i te 2 squady kampnely sobie spawn tubes, a ja probowalem sie respawnowac i tak sobie z nudow zaczalem trashtalkowac jakiegos goscia...
W koncu przychodzi mi od niego: "I love you man *hug*". Ja mu odpowiadam i po chwili, w przeciagu 2-3 sekund pojawia sie msg spam od kilku osob z obu frakcji (sprawdzcie na planetside.com jak nie wierzycie...) :
Obrazek
Jak potem sie pytalem niektorych skad ten zorganizowany msg spam, to sie glupio tlumaczyli.
W tym momencie zniszczyli tubesy i postanowilem respawnowac sie w sanct...
Tym razem jako cel obralem sobie Amerish. Kontynent prawie caly zajety przez VS z jedna baza NC (Verica zaraz przy Solsar WG) hacknieta przez VS. Dostalem sie do tej bazy i co widze? VS pilnuje hacka, a pounder max (TR) lazi i niszczy eq terms i generator :O
Wiem, ze czasami TR/VS walcza ze soba na roznych kontynentach, ale sa to pewnie outfity, ktore w tym wzajemnym lizaniu p33now nie chca brac udzialu, lub o tym po prostu nie wiedza :

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 09:03 
Cytuj  
TR i VS razem ? ciekawe...
widać się nas boją :grin: - to dobrze

[off topic:] o której Ty chodzisz spać ? albo o której wstajesz ? :eek:

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 10:13 
Cytuj  
No fakt od dawna sie o tym cos gada na forumach, jakies podjerzenia o konszachty miedzy tr i vs.
Czasem dziwnie wygladaja nasze home conts czerowono-fioletowe - a pozatym musi byc jakas przyczyna tego masowego spychania NC niemal do sanc (pomiajac fakt atrakcyjnosci naszych kontynentow - nikt nie chodzi sie bic na serio na ceryshen czy inny esamir :|) .
Ale jesli sie rzeczywiscie skumali to na poziomie cr5 i paru prezniejszych outfitow - inaczej nie ma szans na taka organizacje.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Trigger dnia 2003-09-16 11:16 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.