mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 01:11 
Cytuj  
natknąłem się na to @Worthplaying :

Inspired by the world of online gaming phenomenon EverQuest, Lords of EverQuest features an enthralling storyline drawing gamers to the land of Antonica as they control one of 15 Lords and manage massive armies in their quest for domination. A demo is now available containing one map from the Shadow Realm faction. A second & 3rd demo will be released in the coming weeks, if you "collect" all 3, bonus material will unlock.

Demko waży 372MB
-----------------
http://files.worthplaying.com/files/mod ... alm%20Demo

I teraz : może ktoś powiedzieć co to jest? :razz:


_________________
you are already dead

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 03:57 
Cytuj  
Warcraft 3 z potworkami i swiatem EverQuesta (z MMO nie ma nic wspolnego poza nazwa). Maja nawet swoich heros, tylko w LoE wola sie na nich lords. Stad Lords of Everquest.

BTW

Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: konrador dnia 2003-09-20 05:02 ]</font>

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 13:45 
Cytuj  
jesli jzu o Warcrafcie 3 mowa - jestem wlasnie pod wielkim wrazeniem dema gry POLANIE II.

Gdyby udalo sie te malo znana produkcje odpowiednio wypromowac, bylby wielki hit - moim skromnym zdaniem wyprzedza W3 o kilak dlugosci pod kazdym wzgledem i nie ma w obcenj chwili dla mnie lepszej mieszanki RTS/RPG w swiecie fantasy...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 14:12 
Cytuj  
Co do Polan:

Czy dalej cala gospodarke gry nakrecaja krowy i ich mleko? :>

Jedynka byla swietna, jedna z moich ulubionych polskich gier (Po Kupcu)... Trzeba sciagnac demo :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 18:10 
Cytuj  
Asmax - nie wiem, bo na razie gram w tryb fabularno przygodowy Polan 2, gdzie nacisk polaczony jest na questy i zdobywanie nowego ekwipunku - taki mały Dungeon Siege albo Evil Islands.
Ale w wioskach krowy widziałem, zaloze sie, ze w trybie RTS mozna je "wydoić" :smile:
Ta gra ma naprawde swietny slowianski klimat - i znowu grafika jest dosyc dopracowana i dokladna - podobaja mi sie niektore modele 3d - lekko karykaturalne, ale nie w stylu Warcrafta - np. wąsaci woje z toporami. Kajko i Kokosz jako żywo ... :smile:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 19:04 
Cytuj  
I co teraz powiesz na offtopowanie Shubduse? :

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 19:30 
Cytuj  
Zaraz wroce do tematu, bo Lords of EQ wlasnie sciagam...


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2003, 14:09 
Cytuj  
hmm ciekawe jak to wyglada, eq ma dosyc fajny klimat wiec i gra moze bedzie fajna ? :razz:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2003, 15:40 
Cytuj  
Pograłem troche w demo LoE. Na fali zajawki na RTSowate RPG ( albo odwrotnie ) moglo mi sie spodoac. Ale tak sie nie stało z dwóch powodów:
-pierwszy, bardzo prozaiczny - tragicznie napisany kod. Gra nie oferuje grafiki tak wspanialej, zeby miala prawo mi zwalniac, bo nie zwalaniaja ani Polanie 2 ani Chrome ani Unreal itd. A grafika w Lords of Everquest, owszem dobra, lepsza od WC3, ale i tak nie jest to jakie arcydzielo. Obnizenie detali nic nie pomaga. Na szczescie to bardzo wczesna wersja gry (pre-beta) i moze zostanie to dopracowane. Ale na razie chodzi fatalnie.
-brak tego czegos, co ma wiele gier, co kaze usiasc i zainteresowac sie grą. Nie wiem jak to okreslic, ale od poczatkowych minut LoE wydalo mi sie jakos tak nijakie. Bohater, ktorego prowadzilem w tutorialu jakis dziwny i "niefajny" (chociaz nekromanta), walki tez bez zadnych błysków. W sumie wydaje sie plastikowe jak figurki Mattela, ale to na szczescie tez moze zmienic sie w wersji finalnej diametralnie.

Acha, demo wazy prawie 500 MB, oferuje tylko tutorial i rozgrywki multiplayer. Moim skromnym zdaniem nie oplaca sie go sciagac - zalecam raczej poczekanie na kolejne demo. Moze bedzie lepsze.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.