mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2003, 14:02 
Cytuj  
Zainstalowalem PS i odnowilem konto. Inportowalem zapisane predzej moje hot keys. Niestety jednak jak odpalilem i zaczolem konfigurowac zadne hot keys nie chcialy sie zasavovac. Usunolem WSZYSTKIE inportowane konfiguracje i nadal nic. Probuje ustawic najprostrze ustawienia, wciskam save a PS i tak nie save-uje... Pomocy ?
Wyslalem juz maila do Tech Support PS ale wiecie jak to z nimi...


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2003, 14:34 
Cytuj  
Hmm... Bylo cos o tym na boardach oficjalnych, ze sie ludziom nie chcialy savowac ustawienia klawiatury i myszy, ale nie interesowalem sie tym, bo ja nigdy nie mialem problemu : Zawsze w oddzielnym folderze zapisuje sobie konfiguracje/savy fajnych gier... Swoja droga ja dzisiaj zmienialem pare rzeczy w controlsach i video, ale nie mialem zadnych problemow z zapisem.

A maila to raczej do nich nie wysylaj (chyba ze lubisz gadac z botem), tylko wejdz na chat, albo zadzwon do nich.


Posty: 8
Dołączył(a): 21.12.2003
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 10:26 
Cytuj  
Eloo. Podepnę się tutaj bo szkoda zakładać nowy wątek. Nie wiem czy zauważyliście (pewniw musielibyście być z okolic Katowic) ale Neo dostała nowy zakres IP. No i tu leży kot pogrzebany bo 83.30.x.x jest gdzieniegdzie wybanowane. Pół biedy jeśli chodzi o strony internetowe bo można używać proxy TPSA (w3cache.tpnet.pl:8080) ale za cholerę nie mogę się połączyć z planetside. Coś tam działają bo chociaż Launchpad chodzi ale po próbie podania loginu i hasła i kliknięciu "Sign In" mam Network Error. Nie wiecie może co się dzieje ew. jak to obejść? Dzięki za pomoc z góry.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2003, 10:56 
Cytuj  
jezeli to to samo co dzieje sie w dziale swg to chujnia, mozesz napisac majla do tych z ps ale osobiscie watpie aby chcialo im sie odblokowaywac ip dla kilku osob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 12:32 
Cytuj  
to sobie pogralem ...a chcialem tez odnowic accounta...problem lezy nie tyle w IP co w
porcie 83 , ktory jest dosc wrazliwy

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2003-12-22 12:33 ]</font>


Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
A maila to raczej do nich nie wysylaj (chyba ze lubisz gadac z botem), tylko wejdz na chat, albo zadzwon do nich.

Nie zgodziłbym się. Na mojego maila wysłanego w nocy, odpowiedzieli rano dnia następnego i to z dość sensowną odpowiedzią. Jeżeli to był bot, to cholera zainstalujmy je u nas na Wiejskiej :smile:

_________________
każdy głupi może gwizdać na cmentarzu, wystarczy odpowiednio ułożyć wargi

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: thomx dnia 2003-12-22 14:55 ]</font>

**

Posty: 310
Dołączył(a): 27.06.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 15:41 
Cytuj  
Cytuj:
Jeżeli to był bot, to cholera zainstalujmy je u nas na Wiejskiej :smile:


A wiesz thomx, że to całkiem niezły pomysł! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.