mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 14:23 
Cytuj  
Otoz puki co gram w uo na shardzie E:ME .Ale tak sie sklada iz w koncu starzy jednak zalozyli mi konto w banku z tego powodu iz duzo sprzedaj na allegro a starego zaczela wku.... iz ciagle emcze go aby przelewy sprawdzil.Mam konto w inteligo.Tylko teraz w co grac.Ultima jest dosc rozbudowanym mmorpg ale ja pragne czegos nowego.Niestety kompa nie mam zbyt mocnego( Duron [email protected] Ghz Radek 9550 z 128mb9of corse podkrecony , i 512 ddr).Jednak nie wiem czy poczekac na cso nowego czy grac juz teraz.Zaciekawily mnie takie tytuly jak Guild Wars i D&D(nie wiadomo jednak kiedy to bedzie).Nad WoW myslalem ale jak slysze o tym zabujczym lelvelowaniu to stracilem ochote.Ja szukam gry w ktora mozna grac spokojnie chociaz rok , poltora.Myslalem o Horizonsie ale ponoc w to zadni polacy nie graja:/.Co mozecie mi polecic.Dobrze by bylo aby byl mozliwy crafting.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 14:59 
Cytuj  
WoW, WoW, WoW.
Nie sluchaj sie innych.
Po prostu graj po swojemu. Lvling wcale nie jest zabojczy :\
A i na Twoim kompie bedzie smigalo.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja szukam gry w ktora mozna grac spokojnie chociaz rok , poltora.


Everquest 2, Final Fantasy XI oraz Ragnarok :)
Te gry na pewno ci sie szybko nie znudza :)

Jesli chodzi o WoW to bardzo duzo ludzi odchodzi juz po 2-3 miesiacach znudzeni ta gra... mi na razie sie podoba, ale zobaczymy za 2 miesiace :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Jesli chodzi o WoW to bardzo duzo ludzi odchodzi juz po 2-3 miesiacach znudzeni ta gra... mi na razie sie podoba, ale zobaczymy za 2 miesiace :)

Gdybasz sobie czy masz jakieś potwierdzone dane ? Ile procent z grających jest znudzonych ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:19 
Cytuj  
wystarczy poczytac to forum i widac ile osob narzeka na nude :) ale oczywiscie gdybam sobie :)
Moze zrobimy ankiete na forum WoW by sie przekonac ? :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
wystarczy poczytac to forum i widac ile osob narzeka na nude :) ale oczywiscie gdybam sobie :)


rotfl - wystarczy oblookać serwery US gdzie ludzie grają od ponad 2 miesięcy i jest coraz gorzej (czyt. coraz większe lagi szczególnie w weekend bo nasz serwer Medium Population jest w weekendy V. High Population).

Zaboleq:
Ragnarok to taka sama gra trącąca myszką jak UO, a moim zdaniem dużo bardziej niż UO
EQ2 - cała gildia z EQ2 (z GOL-a) przeniosła się do WoW-a, do tego sorry ale na twoim sprzęcie to w EQ2 nie pograsz. Właduj w sprzęt jakiś 1-2k zł to możesz brać ten tytuł pod uwagę. Osobiście nie odpalałbym tego bez 2GB RAM-u i X800XT na pokładzie a i tak pewnie "performance" by mnie wgniotło w fotel
FFXI - gra fajna ale ciężkostrawna, tzn. naprawdę trzeba poświęcić mnóstwo czasu by do czegoś dojść, drop rate w stylu 0.1% to standard, questy na wyłowienie 10 000 karpi (robi się taki quest pół roku) są znane na całym swiecie - tak ta gra o ile się nie znudzi to na pewno zatrzyma na kilka lat ;)


Ostatnio edytowano 18 lut 2005, 15:26 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:25 
Cytuj  
Znaczy ankietę kto przestał grać a nie kto whinuje.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:25 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Everquest 2, Final Fantasy XI oraz Ragnarok :)
Te gry na pewno ci sie szybko nie znudza :)

Jesli chodzi o WoW to bardzo duzo ludzi odchodzi juz po 2-3 miesiacach znudzeni ta gra... mi na razie sie podoba, ale zobaczymy za 2 miesiace :)


Taa zwlaszcza EQ2 na jego kompie bedzie smigala.. reszta to oczywiscie jakies bzdury poparte pojedynczymi przypadkami.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 15:37 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Znaczy ankietę kto przestał grać a nie kto whinuje.


np taka:

Czy WoW ci sie juz znudzil ?

1. TAK
2. NIE

proste i skuteczne :)

update: ankieta tutaj viewtopic.php?t=11342


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 17:20 
Cytuj  
Zaboleq , biorąc pod uwagę twoje oczekiwania i twój sprzęt , to...WoW.
Nie znaczy że inne gry są gorsze , ale tak jak przedmówcy juz napisali w Everquesta 2 nie pograsz sobie , ta gra ma za szczegółową i wymagajaca grafikę , poczytaj sobie zresztą ich tech forum , karty klasy gf6800 potrafią szarpać i to wcale nie na najwyższych ustawieniach . Tu konieczna dodatkowa kostka ramu , do 768 min . Nie czekaj na inne mmorpgi , zarówno MEO , Tabula Rasa czy co tam jeszcze wyjdzie będzie wymagać komputerów które ma chyba tylko pentagon :] , także nie licz że będa takimi altruistami jak Blizzard i zrobią grę na ludzkie wymagania sprzętowe , takie czasy .

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 18:08 
Cytuj  
A co z Guild Wars??Na ten temat sie nie wypowiedziliscie wogule....Musialbym poczekac tylko do kwietnia.No a WoW nie jest taki .A mam pytanko.Czy moge sobie np sicagnac WoW i pograc chociaz w kilkodniowego Triala??Tylko narazie mam mx200 bo tamta grafa jest u kumpla(ale w zapasie gf4tit440:).Bo gdyby mozna bylo zassac jakis trial wowa albo pograc na jakims serwku to by bylo ok.Piszcie szybko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 18:10 
Cytuj  
Bo GW to taki sam MMORPG jak Diablo. Do gry w 8 osob jednoczesnie. A triala WoW nie ma i jeszcze bardzo dlugo nie bedzie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 21:23 
Cytuj  
Guild Wars nie jest mmorpg i nie ma ambicji wcale być , uderza w zupełnie inny segment , triala WoW nie będzie z prostego powodu
, gra osiagneła ogromny sukces marketingowy , czy jest potrzeba
nakłaniać ludzi do tej gry , skoro serwery pękają w szwach?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:02 
Cytuj  
A co z prepaid game card ktore mial ponoc sprowadzic cd projekt???A nie ma zadnych pirackich serwerow WoW zeby chociaz zobaczyc sama gre(czy pujdzie mi na aktualnym gf2 mx 200).

A co powiedzie o SW:G??Slyszalem ze calkiem fajne tylko ponoc system walki do kitu..(i czy nadal jest tria??)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:33 
Cytuj  
powinno pójść na gf2 , nie ma pirackich serwerow, o swg to do Xantha :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:36 
Cytuj  
Hehe.
System walki nie jest do kitu, jest tylko troszke inny od ogolnie przyjetych, trial juz sie skonczyl, ale byc moze bedzie niebawem nowy :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 118
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 22:41 
Cytuj  
game carty mozna w cdp juz zamawiac -- free serwerow "nie ma" do wow, triala nie ma -- jak kupisz edycje kolekcjionerska to chyba masz tam bilet ktorym mozesz zaprosic kogos na 10 czy 14 dni free a na gf2 gra pojdzie ale nie za szybko :P


_________________
WoW ---- Outland ---- Zorc ------

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2005, 23:12 
Cytuj  
No tak, na tym sprzecie o SWG mozesz zapomniec.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 07:44 
Cytuj  
Znaczy sie bede mial nowa grafe za dwa tygodnie.Tylko zastanawiam sie pomiedzy gf4tit 420064ddr-spokojnie kreci sie jak gf tit 440, a radeonem 9550/Jak myslicie co powinienem wybrac.

Add
Znalazlem o tych gamecardach.Mozna od 3 marca zamawiac.Tylko czy jak zamowie to ten game card moze sobie lezec i moge go wykorzystac kiedy chce?Czy musze od razu po dostaniu.I czy musze miec pirata czy musze miec orginala-jest jakis cd key??Aha i jesli mozna to prosilbym o linka do jakiejs polskiej stronki o WoW zeby sobie poczytac.I czy aby woguel grac w WoW to musze miec karte kredytowa (chociazby zeby konto zalozyc .Czy to wyglada tak ze 1 miesiac zabawy za darmo a potem gdzies wpisuje ten kog z game carda??)Bo jednak z ta kredytowka to bede musial czekac dluzej a obejrzalem kilka filmikow i nie mam zamiaru czekac z game cardy od marca sa.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lut 2005, 10:49 
Cytuj  
Angielskojezyczne sa wielokrotnie lepsze, a jesli nie znasz jezyka to mozesz miec problem w grze. Nawet nie tyle z sama gra, ale wkreceniem sie w klimat. Kazdy quest jest unikalny i ma dopisana do siebie jakas historie, warto zrozumiec co oni tam mowia, bo to duzy smaczek tej gry.

Co od powerlevelingu to oczywiscie mozesz, aczkolwiek nie musisz. Ja sie tym nie zajmuje bynajmniej. Swiat jest ogromy i w duzej czesci mozesz go poznac dzieki questom (np. inzynier skads tam wysyla Cie na drugi koniec swiata zeby pewien specjalista od materialow wybuchowych zbadal pewna substancjem, ktora mu zaniesiesz), ktore przynajmniej dla mnie nie sa nudne, bo oprocz zabijania jest sporo innych, ktore polegaja na lazeniu, zwiedzaniu, noszeniu itp.

Ja nie powerleveluje, a zawsze znajde kogos do druzynki w zakresie moj lev+/-1 (oczywiscie sa juz chary na 40-50 lv - pewnie maja wiecej czasu na gre).

Poza tym wg mnie (wbrew opini niektorych) jak sie chce to i social moze byc dobry nawet na serwerze PvP, na ktorym gram.

A... moze i jestem altruista, ale strasznie lubie pomagac mniejszym (chociaz wielu takich nie ma, to jednak sie spotyka) i robie to zawsze gdy jestem w okolicy (kosztem swoich leveli o_O) - a zareczam, ze takich ludzi jest sporo wiecej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.