mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 15:08 
Cytuj  
Otoz cala przygoda z grami mmorpg zaczela sie gdy mialem 12 lat.Gralem praktycznie we wszystkie damrowki jakie byly.Ale to minelo.Potem przyszedl czas na Dragon Raja.Gierka wciagnela mnie holernie i nadal bym w nia gral gdyby nie byl platna.Potem bylo DAoC, Healbreath , PT,Uo i kilka inncyh.Potem zrozumialem ze nie ma sensu grac w darmowki bo w ten spsob do niczego niedojde.Postanowilem wiec grac w jakis plannty mmorpg ale odpeiro od wrzesnia(starzy podwyzsza mi kiesoznkowe na tyl e zeby po placeniu abonamentu zostalo jeszcze na piwko:D).I wlasnie mam dylemat.Co wydaje sie najbardziej rozbudowanym mmorpg.tzn sa tam jakies zawody(drwal itd), swiat jest rozbudowany ,system rozwoju postaci stoi na wyskoim poziomie,nie ma lagow:D ,no i abonament miesci sie w granicach 15$.To naprawde dylemat dla mnie bo juz sam nie wiem co mam robic:/

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 20:51 
Cytuj  
Ja na twoim miejscu poczekalbym az wyjdzie WOW , EQ2 i Ultima bo wszystkie mmorpg ktore teraz sa na rynku sa juz dosc starawe , no chyba ze nie robi ci to za bardzo to wtedy zalezy to od twojego gustu .. Jak lubisz klimaty futurystyczne to Anarchy Online jest naprawde niezle , jak klimaty fantasy hmmm to Everquest albo DAOC (tak sadze bo w tej dziedzinie sie srednio znam) , jezeli jestes fanem Star Wars to sadze ze Star Wars Galaxies przypadnie ci do gustu a akurat jest free trial wiec mozesz se zobaczyc .. Hmm jak lubisz gry fpp to PlanetSide jest bardzo ciekawym tytulem ( wiekszosc z tych gier ma free trial wiec posciagaj i zobacz co sie podoba) .. :smile: [Jak zapomnialem o jakims mmog to odpuscie se flame bo i tak mam to gdzies ;]

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 21:13 
Cytuj  
no i dosyc popularne jest ffxi

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 21:34 
Cytuj  
Moze nie zostanie to uznane za kryptoreklame ale na serwisie MMOGspot (www.mmogspot.com) mam autorski dział ("Notowania gier") i tam pisze co nieco o bardzo wielu pozycjach.

Z ocenami niekoniecznie sie mozna zgadzac ale przynajmniej bedziesz wiedział co mniej wiecej w jakich klimatach sie obraca. No a potem mozesz wrócić i dopytac co z 2-3 pozycji które będziesz miał na oku juz konkretnie wybrać.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 22:48 
Cytuj  
Ja na twoim miejscu poczekalbym az wyjdzie WOW , EQ2 i Ultima bo wszystkie mmorpg ktore teraz sa na rynku sa juz dosc starawe

Tak, te trzy wymienione przez ciebie tytuly z pewnoscia wniosa do gatunku powiew swiezosci. Kazda z nich epatuje ogromem nowych mozliwosci i innowacyjnych rozwiazan, nigdy wczesniej nie zastosowanych w innych grach mmorpg. Dodatkowo WoW niewatpliwie zaskoczy wszystkich graczy zaawansowanym silnikiem graficznym, wykorzystujacym najnowsze technologie, jak i bardzo trafnym doborem kolorow, ktore dodadza grze wyjatkowego klimatu!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2004, 23:59 
Cytuj  
Heheheh ta, idealnie pasuje odpowiedz ;p
Te tytuly to poprostu kolejne mmo, z tym ze kazdy z nich kozysta z popularnego tytulu, ale z zapowiedzi wynika ze nie wnosza nic nowego :<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 07:45 
Cytuj  
Jezu pierwszy raz muszę zgodzić się z Konradorem. Co się dzieje...., co się dzieje..... :/

*

Posty: 173
Dołączył(a): 19.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 14:21 
Cytuj  
W mmo niemozna maxowac grafiki na pograniczu
mozliwosci sprzetowych nowych komputerow
To nie single gdzie niema laga
i dziesiatek graczy na niewielkich obszarach
Drastyczne obnizenie ilosci poligonow na scenie szczegolnie podczas dynamicznych walk duzych grup graczy to jedyny sposob na utrzymanie minimalnego fps

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 14:41 
Cytuj  
Gra powinna ładnie wyglądać dla posiadaczy sprzętu za 10 000zł, i umozliwiać granie po pogrzebaniu w opcjach dla posiadaczy sprzętu za 2 000zł.

A WoW sądząc po screenach na jednym i drugim sprzęcie będzie się przentował jak przekolorowana przygodówka z roku 1999r. :grin:

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 14:59 
Cytuj  
Kon jaki ty zawsze jestes wszelkowiedzacy , hmm wyjmij swoja glowe raz z dupy i poczytaj dokladnie co napisalem .. Nie mowie ze te tytuly beda jakims przelomem ale ze beda "nowymi" tytulami na rynku a nie mmog ktore maja juz po 2-3 albo i wiecej dodatkow (za czym idzie wyzsza cena kupna o ile chce sie pograc ze znajomymi w nowych miejscach ktore tylko dodataki udostepniaja , czytaj np Shadowland w AO , JTL w SWG itp itd) . Plus niekazdy musi lubiec zaczynac od zera w gre ktora jest juz przerobiona od kazdej strony , za czym ida takie sytuacje ze nowi gracze np w AO niewidzia duzo wiecej poza heclerami w Shadowlandach przez 3/4 gry albo i wiecej poniewaz z gory zostaje im powiedziane ze tam jest najlepiej levellowac itp itd ( odnosze sie do AO bo najbardziej znam ten tytul ). Tak wiec Kon jak nie masz nic do dodania to badz tak mily i STFU . A jak tak bardzo lubisz jebac to zacznij czesciej bywac w dziale Flames napewno znajdzie sie wiele osob ktore chetnie sie z toba pokluca dla odprezenia. Ps : Jak sa jakies literowki czy bledy ort to sorrki jestem dysortografem i mam prawo :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Strangerr dnia 2004-05-24 15:59 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 16:24 
Cytuj  
Wlasnie dolaczyles do 80% internautow tlumaczacych swoj brak znajomosci jezyka i skrajny debilizym dysortografia. Gratuluje.
Tak poza tym to ja przeciez nie flamowalem ciebie, tylko wypowiedzialem sie nt. zaproponowanych przez ciebie gier... Chyba oprocz dysortografii masz jeszcze problemy z rozumieniem tekstu. Takze moze nie ty mnie do dzialu flames powinienes odsylac, Strangerzrze :[

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 17:39 
Cytuj  
Ehhh no comment ....:smile:
Aa bym zapomnial , a gdzie ja stwierdzilem ze flamujesz mnie ;] tylko stwierdzilem ze twoje male rozwody na temat tych 3 tytulow ktore wspomnialem byly stekiem bzdur i kompletnie nie mialy nic do dodania poza zjebaniem mojej wypowiedzi ...Jak cos jeszcze jest niejasne to chetnie ci wytlumacze no chyba ze jestem za malo inteligietny jak ta reszta (bosz 80% to znaczy ze mieszkamy w swiecie debili ) :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Strangerr dnia 2004-05-24 18:44 ]</font>

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 18:25 
Cytuj  
dla kogoś kto widział naprawdę wiele mmorpg, gra która nic nowego nie wnosi jest z miejsca do odstrzału. Swoją drogą zupełnie niemam w co grać :/

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 18:57 
Cytuj  
Aa bym zapomnial , a gdzie ja stwierdzilem ze flamujesz mnie ;]

"A jak tak bardzo lubisz jebac to zacznij czesciej bywac w dziale Flames"

Widzisz Strangerrrr, jak ja moge nie ''jebac wypowiedzi'' i na poziomie dyskutowac z czlowiekiem, ktory sam nie wie co pisze? Odpusc sobie, bo rzeczywiscie topic zostanie przeniesiony na flames, ja cie tam ''zjebie'' i zostanie ci uraz do konca zycia wraz z dysleksja/dysortografia/ch wie czym jeszcze i niemoznoscia zrozumienia tekstu czytanego, wlacznie z tym pisanym przez siebie. I po co ci to?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2004, 20:02 
Cytuj  
Strangerr, ale o to chodzi, gosc zapytal o dobre mmo, ty wyskoczyles podajac gry ktore wg zapowiedzi beda gniotami. Kon cie poprawil a ty masz pretensje, o co ci chodzi, czy przekroczyles chociaz wiek 10 lat ? Pozatym zanim zaczniesz komus doradzac o mmo moze pograj w jakies ? Grales juz ? Ale pelne, nie testowe i na platnych serwerach. Jak grales w jakies gowniane emulatory albo tibie to nie masz wiedzy by doradzac komus.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 10:19 
Cytuj  
Cytuj:
Odpusc sobie, bo rzeczywiscie topic zostanie przeniesiony na flames, ja cie tam ''zjebie'' i zostanie ci uraz do konca zycia


Kon, przerzucasz sie na 14-latkow?? :razz:


Ashton: Czy beda gniotami to kwestia gustu :wink: a tak poza tym,

Cytuj:
Heheheh ta, idealnie pasuje odpowiedz ;p...

...Kon cie poprawil a ty masz pretensje, o co ci chodzi...


...zakochales sie czy znalazles idola? :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
2004-05-24 21:02, Ashton napisał:
Strangerr, ale o to chodzi, gosc zapytal o dobre mmo, ty wyskoczyles podajac gry ktore wg zapowiedzi beda gniotami.
(...ciach...)


dobry gniot nie jest zly :smile:
L2 to gniot niesamowity (albo "rewelacyjna gra dla żółtego czlowieka" - inne okreslenie tego samego :wink:) a ostatnio bawie sie tym coraz wiecej
Szczegolnie jak po PKnieciu goscia slysze "kurwa! zabiles mnie trzeci raz i stracilem >20% XP - wracam do EQ!" :grin:
(org. tekst z wczoraj :wink:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 11:06 
Cytuj  
Wszedzie sie trafiaja (...) w L2, w EQ i na tym boardzie ;/ coz...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 15:34 
Cytuj  
Hmmm Ash tak po krotce do ciebie :
Ao - od 2 lat
FFXI- prawie od release
DAOC - od niedawna
hmm co tam jeszcze jest , aa UO - hmm dawno w to juz nie gralem ale swojego czasu tez chyba tak z pol roczku
hmm Planetside - od release prawie
reszta to mniej znane takie jak EVE , SWG itp
Tak wiec odczep sie odemnie , dzieki z gory .
Kon : Sorrki jezeli przereagowalem ale twoj topic wygladal mi na typowy flame i nic wiecej , skoro niewiesz o co mi chodzi to sorrki ale tlumaczyc nie bede .
PS: Ash sorrki ale nie oceniaj wieku ludzi na forum po swoim wlasnym ;]
Ps2: a chodzilo mi tesz o to zeby typek se poczekal na wydanie tamtych mmog bo potem moze zaczac nazekac ze znajomi jego zaczynaja migrowac do nowego tytulu bo gry typu AO , daoc , eq sa juz po prostu za stare i ludzia sie znudzilo maxowanie kolejnej postaci ;]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Strangerr dnia 2004-05-25 16:44 ]</font>

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 maja 2004, 22:19 
Cytuj  
No ja napeawno nie rzuce DAoC dla zadnego nowego tytulu bo defacto zaden nie bdzie "nowy" jak to juz pare osob wczesniej zauwazylo a EQ2 to odradzam kazdemu chyba ze nie ma co robic z kasa i co miecha, dwa kupowac nowe dodatki :)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2004-05-25 23:19 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.