mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 21:49 
Cytuj  
NA calym forum nei widze zadnej wzmianki o AC (nie mam tu na mysli AC2). Czy ktos z Polski gra w ta gierke?
Grafika nie jest moze najlepsza ale gierka to moim zdaniem jedna z najbardziej interesujacych gier na rynku. Cala gra od jej poczatku ma historje. Wszystko jest z jakiegos powodu. CO miesiac sa update nowe pomysly i przygody do historii. Nie tak jak wiekszosc gier (nie chce tu nikogo obrazac piszac ogolnie o innych grach, bo gram takze w inne gry i wiekszosc bardzo lubie) co to nie maja celu i "serca gry". Przez serce mam na mysli legende ktora sie podaza i ktora jest pisana z miesiaca na miesiac. Gra jest naprawde siwetna. Gdyby grafika byla troszeczke lepsza to bylaby to gra #1! (moim zdaniem). Swiat gry jest to wielki swiat, w ktorym mozna biec w zdluz i w szez (portale sa do dungeons lub marketplace. Wszedzie mozna przeniesc sie szybciej niz biec poprzez kozystanie z portali naziemnych, ale w sumie w grze nie ma zone walls (no chyba, ze to koniec mapy).
Czasem w AC mozna znalesc smieszne rzeczy jak bialy krolik zabujca z Monty Phytona, ktory naprawde jest niebezpieczny hehe.

Wracajac do mojego pytania zastanawiam sie czy ktos z PL gra w AC czy jest to juz wymarla gra w Europie (fakt, jest to stara gra).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:43 
Cytuj  
A mozna pomykac w zdluz i w szez diagonalnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 22:57 
Cytuj  
-Grafika nie jest moze najlepsza ale gierka to moim zdaniem jedna z najbardziej interesujacych gier na rynku.

a ja bym napisal ze jest calkiem odwrotnie :/


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-06-07 23:58 ]</font>

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 23:48 
Cytuj  
tzn grafika ci sie podoba a gra jest kiepska???

wiesz kazdy ma swoje zdanie.
co mi sie podoba w grze, to to ze dotad nie znalazlam gry z fajniejszymi questami i story line jest niesamowite. W historii gry sa imoina graczy ktorzy zrobili cos wielkiego, kreatorzy gry projektuja to tak, ze jak jest np quest na np uratowanie miasta i miasto nie zostanie uratowane to ono ginie, za jakis czas moze zostac odbudowane, ale ty wlasciwie pomagasz tworzyc stroy line do gry. Ta gra jest poprostu inna.

i tak, mozna pomykac diagonalnie!!! :smile:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 07:59 
Cytuj  
Hmm. grałem tylko w triala i muszę przyznać, że AC2 ma zajebistą grafikę. Mój sprzęt momentami nie wyrabiał....

A co do reszty to pustka i kiepścizna, nie grałem długo ale w ciągu kilku godzin spotkałem zaledwie kilka osób.... :sad:


Posty: 40
Dołączył(a): 4.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 08:16 
Cytuj  
Ale Yalsi nie chodzilo o AC2 tylko o 1 :smile:
AC2 faktycznie nie warte jest wiekszej uwagi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 08:18 
Cytuj  
Nawet ostatnio zastanawialem sie czy nie wrocic do Ac. Byla promocja Ac+ dodatek 12.99$ (pewnie nadal jest). Ale jakos pomysl upadl.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 13:28 
Cytuj  
Faktycznie, AC2 to lipa moim zdaniem, grafika nie najgorsza, ale pustka, no nie wiem, to jest gra, ktora mi wcale nie przypadla do gustu i jest zupelnie inna niz AC1. Superby bylo jak by wzieli grafike z AC2 i wstawili ja do AC1 :smile:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 14:04 
Cytuj  
Na jakim serverze grasz ? i ilu ludzi w primetime tam gra?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2004, 14:45 
Cytuj  
Ostatnio sie zastanawialam w co grac, jakos nie moglam sie z mezem znalesc w zadnej grze.
Odeszlismy z CoH i nie bardzo wiedzielismy w co grac.
Gralismy wczesniej przez ponad 2 lata w daoc, potem przez praiwe rok w AC1 i potem w wiele innych. No i po CoH zastanawialismy sie gdzie powrocic AC czy Daoc, albo moze sciagnac darmowy trial do swg? Dlatego tez napisalam posta zastanawialam sie czy ktos jeszcze z PL gra w AC, ale wczoraj zaczelismy grac w daoc znow. Wciaz mysle, ze AC jest o wiele lepsza gra, ale w DAOC mamy mnustwo przyjaciol z ktorymi bylismy w kontakcie nawet jak nie gralismy w daoc i oni nas przekabacili na powrot do DAOC. w AC gralismy na Darktide PvP server i w daoc takze gramy na PvP.
W AC zawsze jest sporo ludzi, ale nie mozna ich znalesc w miastach bo na PvP to samobujstwo hehe. Z tym, ze jak mieszkasz w Pl to moze byc problem z ludzmi, bo nie wiem ile osob gra z Europy (chodzi mi o strefe czasowa). Jak chcesz sie dobrze pobawic na PvP to zapraszam do DAOC (jesli to jest gra jaka lubisz) :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 20:34 
Cytuj  
Hey Aenima!!!!
Otwarty jest nowy bialy serwer na AC, dzis weszlam na server. Nazywa sie Verdatine. Kupa ludzi biega dookola, do poczatkowych questow byla dzis kolejka, strasznie smiesznie jest wszedzie. Jeszcze takiego tloku nie widzialam. Jest naprawde git. Jak chcesz to zajrzyj. Znajdziesz mnie pod imieniem Yalsi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.