mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2004, 08:39 
Cytuj  
Jak ktos ma chec to moze sobie pograc kilka dni za free.

Kontakt z Polakami w grze na kanale "Polska"

http://www.eve-online.com/enb/

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2004, 07:52 
Cytuj  
Czy wprowadzili do gry cos ciekawego do robienia? Czy nadal jest to rozgrywka wylot - kopanie - powrot, jak bylo za czasow gdy gralem w bete?

Muminus

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 08:21 
Cytuj  
Bardzo rozbudowali misje ale jest to mocno monotnne o tyle ze teraz mozna wybrac sobie agenta z dowolnego korpa i rejonu oraz wybrac dziedzine jaka sie ten agent zajmuje np internal secuirty to misje typu seek&destroy - nie trzeba zwiedzac pol galkatyki zeby kupic jakas pierdole. No i mozna na tym calkiem niezle zarobic. Misje kill dla agenta lv 1 to revard okolo 10k + revard za piratow + time bonus. Dla agenta lv 3 to kolo 250 k za misje przy dobrym ukladzie

Co do miningu to pewnie jest po staremu, z ta roznica ze praktycznie w beltach zostal veldespar w granicach imperium. Duza liczba produkowanych bs-ow zaowocowala lepszymi cenami na mineraly ale zeby dobrze na tym zarobic to trzeba byc w mocnym sojuszu i miec paru kumpli z bs-ami wtedy mozna kopac naprawde dobre kamyki

Reserach i Produkcja - ceny za sloty fabryczne sa wyjebane w kosmos :P slotow labolatorium to chyba sie nie znajdzie. Moze w zdobytej stacji gdzies na zadupiu. Dodani aganeci typu R&D ( science ) praca dla nich pozwala chyba* ulepszac BP oraz mozna wylosowac jakis unikatowy BP tech lv II

Rozbudowany system PvP + PvM - typu walki pomiedzy korpami, walki z trudnym przeciwnikiem, zdobywanie itemow typu rare, zdobywanie stacji orbitalnych poza rejonem imperium. Samo PvM jest monotonne i nie daje adrenalinki po pewnym czasie jak juz mamy poterzny statek i dobre skille.

Polecam sie zapoznac z gra, przez te 14 dni sie nic praktycznie wielkiego nie zdziala ale jest przynajmniej przedsmak tego co sie robi w tej grze potem. Oczywiscie mozna "Teoretycznie" liczyc na pomoc na kanale Polska ale ja osobiscie mialem problem z uzyskaniem jakies konkretnej informacji - thx Geralt i ci co odpowiedzieli na pytania. Jest tam co prawda okolo 20-30 osob ale nikt nic nie mowi :(
Dla tych co lubia robic cos w grupie polecam dolaczenie do ktoregos z istniejacych korporacji i tam zdobywanie kumpli i informacji - nie polecam polskich korpow :(, a z polskich zdecydowanie wykluczam korp QPA bo jest praktycznie martwy jako taki.

_________________
FFXI : Stokrotka Mithra RDM 57/BLM 29/WHM 20/THF 25/NIN 14/WAR 11/SUM 9/MNK 6 ....
Cooking 50*Fishing 25*alchemy 18*goldsmith 16* blacksmith 6 ...
My gear : http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?11515

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-06-07 09:25 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 11:15 
Cytuj  
Poniewaz sie chyba skonczyl oferowany dla graczy ten trial 14 dniowy podaje alternatywne rozwiazanie - 7 dniowe.

Skad sciagnac :
http://www.eve-online.com/download/

Kod do aktywacji jestem w stanie wyslac po zgloszeniu zapotrzebowania na podany e-mail.
Najlepiej nekac mnie via PM lub podac tu e-mail na jaki ma byc wyslany kod do zarejestrowania.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 13:28 
Cytuj  
Mozesz mi wyslac chetnie sobie sprawdze gierke mail w profilu :smile:

Za ten kod zrobie ci workbench jak podleveluje wood :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 13:31 
Cytuj  
<hume> <hand> <work> <mithra> <wood> ?? :razz:

Edit
Pieszczoch nie ma e-mail w profilu - masz e-mail *hide :razz:
_________________
FFXI : Stokrotka Mithra RDM 57/BLM 29/WHM 20/THF 25/NIN 14/WAR 11/SUM 9/MNK 6 ....
Cooking 50*Fishing 25*alchemy 18*goldsmith 16* blacksmith 6 ...
My gear : http://ffxi.allakhazam.com/profile.xml?11515

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2004-06-07 14:32 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:07 
Cytuj  
[email protected] :razz: hehe
a tak na serio to [email protected] gierka za 30min sie sciagnie.

OT>zawsze lubialem freelancera :grin:
PS> Cos wystrugam na bank ale nie <hume> <hand> <job> bo to kosztuje :>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:21 
Cytuj  
done.

OT : no <hand> <work> ?? /cry


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2004, 14:38 
Cytuj  
O kuwa user:Pieszczoch taken !! ja wam dam !! 2 lata temu zadnego Pieszczocha na necie nie widzialem tera sie porobilo tych podrobek od zaje...

100 jak ladnie poprosisz to <hume> z twoja <mithra> moze jakis <job> zrobic ale osobiscie jakos Maldi ma najlepsza laske na LS :grin:

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 13:34 
Cytuj  
Jesli kogos interesuje konto w EVE - ja wlasnie sprzedaje.
Dwa wypasione konta czekaja: 6mil i 8.5 mil skills pointow.
Jedno do robienia misji, handlu itd, drugie to typowy pirat - same skille bojowe idealny do PvP (siedzi w deep space i zabija wszystko co sie rusza).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2004, 22:25 
Cytuj  
Sprzedajesz accounty Xsiv???
Masz dosc Eve ??


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2004, 02:44 
Cytuj  
Ja nie wiem czy dosc - brak czasu. Nie moge grac w 4 morgi na raz hehe

A teraz zreszta jest dobry moment bo Shiva wchodzi lada moment (jak nie juz) - a moje postacie sa na to przygotowane :razz:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2004, 09:07 
Cytuj  
Widzialem cie wczoraj - skillchange tylko chyba - nie zdazylem sie odezwac :grin:

Powiedz lepiej jaki corp dropuje harvestery :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2004, 12:25 
Cytuj  
Scorpio --> to teraz wiem czemu cię nie ma w FF XI. :smile:

Chce ci się latać po kosmosie?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2004, 13:56 
Cytuj  
A co chcesz wpasc z wizyta ?? :grin:

Nie poprostu chcialem zobaczyc te zmiany ktore tak glosno oglaszaja, mam konto aktywne od paru miesiecy i nie kozystam z niego, a w FF tez gram tylko ze mniej :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2004, 04:30 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-11 10:07, Scorpio napisał:
Widzialem cie wczoraj - skillchange tylko chyba - nie zdazylem sie odezwac :grin:


kiepski refleks :razz:
tak - skille i jakies BP wynajduje. pierdoly.

Cytuj:
Powiedz lepiej jaki corp dropuje harvestery :grin:


Wszytkie mining corpy, ale po ataku na concord cos pozmieniali i ja juz konwoji nieruszam. za duzo mam do stracenia (jedno moje dzialo to 60mil).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2004, 07:59 
Cytuj  
A mozesz opisac cos w temacie polowania na conwoje bo slyszalem kilka wersji.

PS : Po co ci takie drogie dzialo :grin:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2004, 10:01 
Cytuj  
Cytuj:
2004-06-14 08:59, Scorpio napisał:
A mozesz opisac cos w temacie polowania na conwoje bo slyszalem kilka wersji.


Chodzi Ci o konwoje NPC czy PC?
Ja raczej polowalem ostatnio na gornikow.
Sprawa prosta - inwestujesz 25mil w Warp Scrambla stacjonarnego, patrzysz na mapie gdzie dzieci kopia, ustawiasz sie na drodze do bazy (latwo sprawdzic teraz gdzie i kto) lub na szlaku i czekasz na konwoj.
(Dobrze jest tez wczesnij na drugim koncie przyprowadzic sobie charek do ladowania shieldow (ja biore Arma z reguly i jest spokoj) na wszelki wypadek lub chociaz jakis transportowiec do zbierania lootu).

A jak juz przyleca to sama radosc z rozpierdalania minerow. A jak placza!
A jak jestes "dobry" pirat to zamiast zabijac mozesz haracze zbierac (ja bralem np. 60mil za Apoca, transportery raczej rozwalam bo z regyly maja dobre cargo expandery) :razz:

A jak juz jestes naprawde napalony, to rozwalasz goscia do 10% struktury i czekasz az wysiadzie. Pozniej go podujesz a drugim charkiem zabierasz statek hahaha
Ech... w sumie to fajna gra byla :razz:
Cytuj:
PS : Po co ci takie drogie dzialo :grin:


Glupie pytanie ale odpowiem - lubie raresiki :razz:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: XSiV dnia 2004-06-17 11:03 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 08:39 
Cytuj  
Powiedzcie lepiej czym placicie za EVE?
Mi dzis moja eKarta w mBanku powiedziala:
ERROR:
Your credit card could not be validated.
Card Not Authorized [0069]

WTF? Komus udaje sie placic za EVE eKarta?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2004, 08:43 
Cytuj  
A ja zaplacilem ekarta z mbanku. I to tak dziwnie, ze specjalnie zmienilem numer na pusta ekarte (co by oplata na nastepny miesiac nie przeszla), wiedzac ze CCP mbanku nie lubi. I duze bylo moje zdziwienie, jak w dniu platnosci kasa zeszla... bezposrednio z konta. Bo karta byla pusta. Heh...

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.