mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 2.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 10:08 
Cytuj  
Heh być może niedlugo wyjdzie. Ale to nie jest pewne (przy braku funduszy)
Na oficjalnej polskiej stronie http://www.cdprojekt.info pojawil sie 26 czerwca news dotyczacy Fallouta, a oto i on :

"Firma Interplay od jakiegoś czasu boryka się z coraz to nowymi problemami i niebezpiecznie balansuje na granicy bankructwa. Szukając sposobu na ograniczenie rosnących z każdym miesiącem strat finansowych, firma poważnie zastanawia się nad stworzeniem gry MMORPG osadzonej w świecie znanym z serii Fallout. Przedstawiciele Interplaya są pewni, że takie posunięcie zadowoli rzesze fanów, którym nie dane będzie zagrać w 3 część gry, a ponadto znacznie poprawi sytuację firmy. Będziemy was informowac jak tylko pojawią się nowe informacje na ten temat."

Hmm moze bedzie ciekawie - ale to ma byc platny MMORPG :/, Zastanawiam sie jak bedzie wygladal :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 10:30 
Cytuj  
Hmm byla gdzies strona tego projektu ale ja zdjeli...

Byly na niej concept-arty i zdaje sie jakies zrzuty z wczesnego silnika.

Rewelacyjnie to , to nie wygladalo.

Mozna bylo sie zapisac "niby" na bete, ale po przeczytaniu paru liniejek okazywalo sie ze to nie beta a zapisy na liste spamowa.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 10:58 
Cytuj  
tak, fallout 3 ma być mmorpg .ale są to wczesne projekty :/
zrezygnowano z singla , na 100% będzie płatmy (jeśli wyjdźie)...
ja tam fallouta wolałbym na singlu :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 11:04 
Cytuj  
ta ale, jak interplay tego nie spieprzy moze nawet niezle na tym zarobic

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 11:06 
Cytuj  
Fallout 3 a Fallout Online to dwa kompletnie rozne projekty...

Cecha wspolna bylo to ze zostaly zawieszone.

Jak firma robi cos zeby sobie tym dupe przed bankructwem uratowac to watpie zeby wyszlo z tego cos ciekawego.
Beda robic na tempo, a to nigdy nie wychodzi na zdrowie mmogom.
_________________
Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Legions of Valhalla
Morell Thule

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-07-03 12:09 ]</font>

**

Posty: 437
Dołączył(a): 13.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 11:57 
Cytuj  
niestety niemasz racji :/
fallout 3 ma być mmorpg czyli nazwe będzie miał fallout online :smile:
i nie interplay będzie się nim zjamował tylko jakaś inna mniej znana firma :>
wiem bo kiedyś się falloutem strasznie interesowałem ( powiedziałbym wam jaka i co ale niepamiętam i niechce mi się tego szukać)
pozdro


Posty: 49
Dołączył(a): 19.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 13:11 
Cytuj  
Projekt mi sie podoba by zrobić fallouta mmo ale jak sądze i tak mi się nie uda a nawet jeśli to będzie niezbyt ciekawy.


_________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2004, 18:07 
Cytuj  
Cytuj:
2004-07-03 12:57, Adar napisał:
niestety niemasz racji :/
fallout 3 ma być mmorpg czyli nazwe będzie miał fallout online :smile:


Bzdura :/. Fallout 3 (znany pod kryptonimem Van Buren), nie wyjdzie w ogole. "Niby" w zastepstwo, tworzony jest MMORPG _W SWIECIE_ Fallouta, ale nie zaden Fallout 3, czy "Fallout MMORPG"...

*

Posty: 50
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 17:46 
Cytuj  
A więc najświeższe wiadomości ze strony CD Projekt (osobiście newsa o tym znalazłem na stronie Adamantytowej Wieży):

"Korporacja wydawnicza Interplay poinformowała o podpisaniu umowy, na mocy której firma Bethesda Softworks opracuje a następnie wyda grę... Fallout 3 - kolejną odsłonę słynnej serii postnuklearnych gier cRPG! Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części wiadomości.

Kontrakt umożliwia firmie Bethesda wydanie gry w wersji na komputery PC, konsole stacjonarne oraz konsole mobilne, a także zezwala na tworzenie i wydawanie kolejnych części serii. Korporacja Interplay pozostała wyłącznym właścicielem własności intelektualnej Fallout oraz zachowała sobie prawa do opracowywania gier online zbudowanych w oparciu o świat i historię Fallouta.

"To dobra umowa zarówno dla obydwu firm, jak i dla graczy" - powiedział Herve Caen, prezes firmy Interplay - "W naszych rozważaniach dotyczących wyboru licencjobiorcy Fallouta zwróciliśmy uwagę na wielu obiecujących producentów. Jednak to właśnie Bethesda, posiadająca ogromne doświadczenie w produkcji udanych gier RPG, zwróciła naszą uwagę. Wybór ten zdaje się najlepiej wróżyć marce Fallout."

Vlatko Andonov, prezydent studia Bethesda Softworks, podpisanie kontraktu skomentował następująco: "Jesteśmy niezwykle podekscytowani szansą jaką dostaliśmy i tym co znaczy ona dla Bethesdy oraz fanów Fallouta z całego świata. Fallout to jeden z najwspanialszych cyklów RPG w historii. Miliony kopii gier z logo Fallout sprzedanych zostało na całym świecie, a fani od dawna czekają na wydanie Fallouta3.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi - mówi Todd- Fallout jest jedną z moich ulubionych gier, i mamy zamiar stworzyć go jako oszałamiający wizualnie i oryginalny produkt ze wszystkimi cechami wielkiego RPG: wyborem gracza, wciagającą fabułą i brakiem linearności. "

Twórcy Morrowinda biorą się za Fallouta 3 = według mnie to dobrze wróży grze.

No i wreszcie wracając do tematu: prawa do świata Fallouta ma wciąż Interplay, więc "fallout online" wspomniany w w/w tekście raczej powstanie.

pozdr

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tymek dnia 2004-08-11 18:48 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.