mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2003, 22:16 
Cytuj  
Gra 3 dni temu poszla retail. Jest to polacznie FPSa z RTSem, czyli (wg autorow) RTSS (Real Time Strategy Shooter). W zasadzie z MMO ma to niewiele wspolnego, bo na mapach miesci sie max 64 osoby, ale...

Wiecej info tutaj. Gre mozna zakupic przez WWW, ale na razie triala nie ma.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2003, 22:36 
Cytuj  
Problem w tym, ze to strasznie monotonne sie robi juz po paru dniach grania...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2003, 22:45 
Cytuj  
Tia... A jak ktos mniej cierpliwy to po paru godzinach :

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 00:13 
Cytuj  
Wyglada ciekawie.

Czy gracz steruje jak w RTS-ach cala masa jednostek, czy moze tylko jedna jednostka i gra sie druzynowo, czy moze jest system mieszany jak w C&C Renegade? Jak to wyglada?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 02:59 
Cytuj  
Z tego co do tej pory udalo mi sie zobaczyc wyglada to tak, ze steruje sie 10 robolami, ktorzy moga dziubac skalki, wybudowac domek i przy odrobinie szczescia utluc mniejsze potworki, ale to by bylo na tyle... Gracz w trybie FPS zabija tych NPCow jednym kichnieciem. Samemu tez mozna pomoc przy wydobywaniu surowcow (jest ich az dwa - kamien jakis i zloto... reszta, jakas energia, robi sie sama).

Jak to zwykle bywa w RTSach, trzeba jak najszybciej sie rozbudowac i researchowac nowe bronie, ktorych potem mozemy uzywac w trybie FPP. Przy upgradach glownego budynku (wchodzac do niego przelaczamy sie z FPS na RTS) dostajemy nowe rodzaje coraz silniejszych postaci, ktorymi potem mozemy sobie biegac i zabijac.

Naszymi postaciami w trybie FPP zabijac mozemy nie tylko innych graczy, ale takze monsterki respawnujace sie co chwile, ktore rozmieszczone sa w roznych punktach mapy i zazwyczaj stoja sobie w duzych grupkach... Monsterki dropuja gold (wiec mozemy sobie w ten sposob dorobic) i jakies itemy :

Kod sieciowy jest cieniutki raczej. Fakt, ze pinga mialem 150+ na serwerach, ale w DAoC i w PS jakos da sie przy takim grac i postacie nie skacza co pare metrow nawet przy wiekszej liczbie osob na ekranie.

CCR mial tryb RTS? :o

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 03:31 
Cytuj  
Ta.. savage nie wiele oferuje. Jak chcesz potrenowac przed kupnem savage radze pograc w HL MOD "Natural Selection". Prawie to samo tylko ze tam sa marines vs. monsters a w savage indianie? vs. stworki.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 10:40 
Cytuj  
Ping 150 to i tak niezle. Sprobuj znalezc taki w BF1942 gdy gra 64 graczy
jednoczesnie...

A mnie ciekawi jedno - czy jak sie gra np w 6 osob przeciwko innym 6 osobm, to kazdy ma walsne pansetwko w trybie RTS, czy tez jest tak, ze jedna z osob buduje w trybie RTS, a inni gracze wcielaja sie w jednostki w ramch "tego samego" panstwa. Nie wiem, czy udalo mi sie to wyklarowac jasno...

A grafika na screenach możebna...:smile:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 12:36 
Cytuj  
Dokladnie. Jeden jest tylko leaderem ktory budujew trybie RTS. Reszta albo bije na poczatku potworki/kopalnie albo idzie lac przeciwnika :smile:
Nie ma tez zadnych armi. Gracze stanawia cale "wojsko". W polu wszystko zalerzy od zrecznoscii celnosci. Nie ma wielce "planowania" czy taktyki.

Kto pierwszy nazbiera zlota i wybuduje budynki/nowa bron i postacie ten przewaznie wygrywa.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 15:29 
Cytuj  
Dokladnie tak jak powiedzial luki... W grze zawsze sa dwie strony. Albo ludzie vs. potworki, albo potworki vs. potworki, albo ludzie vs. ludzie... Po wybraniu strony spawnujesz sie i mozesz biegac i bic, a gosc od budowania domkow i dowodzenia dziesiatka NPCow, ktorzy wykonuja najnudniejsze prace jest tylko jeden.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 17:19 
Cytuj  
Nie wiem czemu ale przypomina mi Mimesis Online . Czyli nic dobrego ..


_________________
you are already dead


Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 10:07 
Cytuj  
A ja coś dodam do Savage... A mianowicie to że ta gra ma duży plus pod tym względem że "server disconnect" jest praktycznie niemożliwy. Ja mam łącze radjowe i jak wiem sam po sobie wywala mnie z wszystkiego. A tu natrafiłem na tą gierkę i mogę w nią spokojnie pograć parę godzinek. Niom wiem że monotonne to jest ale za to robią bardzo częste dodatki do tej gry.. Choćby Samurai Wars też jest spoko. Nie wiem bo niegrałem w Samuraia bo mam tylko demko savage ale nawet w nim są aktualki:).. Dla noramlnego gracza polecam wersję demo tej gry ponieważ można sobie pograć spokojnie z innymi ludźmi. No Savage jest stosunkowo młodą grą więc zobaczymy co będzie dalej. Raczej to nie RPG napewno a chciałbym aby tak było bo grafika w grze jest naprawdę ładna. A może znacie jakiegoś mmorpg który by mnie niewywalał w razie zerwania połączenia na 1 sekundę??.. Z savage się udało więc może jest jeszcze jakaś ta gra??

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 10:24 
Cytuj  
Moglbys sprobowac jakies prawdziwego mmorpg. Na fileplanet masz np. 14 dniowy trial SWG, 7 dniowy AO pewnie jeszcze cos jest.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 13:46 
Cytuj  
Niom właśnie.. "FILEPLANET".. beee.. Jest jakaś inna stronka poza tą bo ta coś mi kiepsko chodzi...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2004, 14:59 
Cytuj  
anarchy online jest na http://www.anarchy-online.com, inne pewnie też są jeszcze w kilku innych miejscach wystarczy wpisać http://www.google.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.