mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 01:29 
Cytuj  
Chodzilo mi tylko o zasieg widzenia terenu/gor w polaczeniu z niebem. Tylko kwestia wizualna.

O przedmiotach/postaciach nie mozna mowic bo nic nie wiadomo.

Chociaz tutaj sa screeny, w ktorych widac postacie w pewnej odleglosci.

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_023.jpg

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_022.jpg

http://www.leakerz.com/cms/images/phoca ... ne_017.jpg

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 02:00 
Cytuj  
2-3 postaciami bym się nie sugerował. Dobrze że jest tak duży zasięg widzenia, ale jak przyjdzie co do czego (>30 postaci, nie wliczając w to dodatkowych obiektów), UE3 szybko zredukuje pole widzenia.

Poza tym, w grze pure pvp, 20m widoczności naokoło przy zwykłej rozgrywce (pvp, mały skirmish na 2-5 osób) byłoby strzałem w stopę.
Z obydwu luf dwurury.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 07:41 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Zastanawiam sie jaki inny tytul mial niebo, zasieg widzenia dalekich obiektow, landscape, widoczki na takim poziomie. Rzuci ktos cos?


Chociazby LOTRO, wiekszy zasieg nawet i grafika ladniejsza.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 08:10 
Cytuj  
i do tego servery dzialaja, a malo tego postacie ktore zalozyles nie sa randomowo porozdawane miedzy innymi graczami.

Innymi slowy jedyne co chyba w chwili obecnej dziala w MO bez wiekszych problemow, to sam Unreal Engine (trzeba by naprawde miec skilla zeby go spierdolic), natomiast reszta jest FUBAR :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 10:38 
Cytuj  
Nooo jak dostali engine i im dziala, high five!

Ja coraz czesciej mysle o zaplaceniu paru programmerow na zrobienie zalazkow mmo, ladnie naobiecywac w ch rzeczy, jak juz hype bedzie siegal orgazmu orangutana oznajmie: GET YOU WORLD OF RADOSLAW COPY NOW! PREORDER WITH BETA ACCESS - 2012. No, dostane srodki, zaplace ludzikom, sobie kase wezme - a reszta niech sie sama kreci kek.

Zapomnialbym, najwazniejsze to jest oskryptowac kutasy i szparki zeby fanboje biegajac po czystym serwerze mieli co robic.

rofl srsly rofl

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 10:45 
Cytuj  
Oyci3c a co zlego w tym, ze w grze sa penisy i cipki ? W tej grze jest rowniez zabijanie, obcinanie glow itp przemoc i jakos nikt sie tego nie czepia. Natomiast pokazanie tego co kazdy z nas ma miedzy nogami jest beee ?

Jesli komus przeszkadza nagosc a nie przeszkadza obcinanie glow, to jest cos nie tak z taka osoba.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 11:03 
Cytuj  
Nie odwracaj kota ogonem bo wiesz do czego pije. Jak narazie nie jestes nawet w becie, a Mookee jasno opisal jaka jest sytuacja.

Po prostu na rynku zrobil sie nowy trend czyli jak wykorzystac frajerow do zasponsorowania gry, ktora predzej czy pozniej i tak quitna jak quituja DFO. Bo hype na DFO juz opadl.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 11:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Po prostu na rynku zrobil sie nowy trend czyli jak wykorzystac frajerow do zasponsorowania gry, ktora predzej czy pozniej i tak quitna jak quituja DFO. Bo hype na DFO juz opadl.


Jak tam bardzo fajnie sie bawilem i jeszcze bawie w DFO i nie uwazam ani jednej zlotowki wydanej na ta gre za wyrzucona. A to ze sie quitnie to normalne, z kazdej gry sie predzej czy pozniej quitnie.

Czy ktos cie Ojciec zmusza byc kupowal preordera ? Mozesz poczekac pol roku po oficjalnej premierze i dopiero wydac/lub nie swoje ciezko zarobione pieniadze na nia.

Nie rozumiem tylko co cie kurwa obchodzi na co ja czy inni wydaja swoja kase ? Mam zachcianke wydac 300zl w ciemno na gre to sobie wydam.

Ty pewnie wolisz wydac 300zl na pokera czy ruletke lub jakas tania panienke, ale to twoja sprawa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 11:20 
Cytuj  
Ja pierdole nie da sie z Wami dyskutowac bo jestescie ograniczeni umyslowo.

ak tam bardzo fajnie sie bawilem i jeszcze bawie w DFO i nie uwazam ani jednej zlotowki wydanej na ta gre za wyrzucona. A to ze sie quitnie to normalne, z kazdej gry sie predzej czy pozniej quitnie.

Mowie o sposobie na darmowa gotowke dla firmy. Tak, jesli siedziales nocami zeby kupic DFO to jestes frajerem.

Czy ktos cie Ojciec zmusza byc kupowal preordera ? Mozesz poczekac pol roku po oficjalnej premierze i dopiero wydac/lub nie swoje ciezko zarobione pieniadze na nia.

Mnie nie interesuje preorder ani sponsorowanie firmy, ktora przez kilka lat wydaje patch note 0.2.1. Rozumie, ze sa frajerzy, ktorzy tak robia - ja nie. Pieniadze tutaj nie maja znaczenia.


Nie rozumiem tylko co cie kurwa obchodzi na co ja czy inni wydaja swoja kase ? Mam zachcianke wydac 300zl w ciemno na gre to sobie wydam.

Bo to jest board i mam prawo do swojego zdania. Oczywiscie sa tatusiowie co wydaja kase na kurwy, zabronisz mi ich krytykowac?

Ty pewnie wolisz wydac 300zl na pokera czy ruletke lub jakas tania panienke, ale to twoja sprawa.

Kiepski rage'ik. Trzema stowkami sobie dupe podcieram, a Ty nadal nie rozumiesz i nie zrozumiesz (jak wiekszosc) na czym polega dyskusja na boardzie.

Wystarczy poczytac reakcje ew. cofnac sie na inne podfora i poczytac jaki piekny schemat zaslepionych i ograniczonych fanboiz sie kresli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 12:31 
Cytuj  
Oyci3C, najrozsadniej w twoim przypadku jest wykasowac sobie konto na tym forum i juz nigdy tu nie zagladac.
Jeszcze pare lat i bedziesz wyswiecony jako meczennik uswiadamiania glupkow na forach o grach.
Podobno jestes stary pierdola, a wpieprzasz sie do wszystkch tematow jak jakies dziecko z adhd, nie zastanowisz sie nad tym co piszesz, chcesz wszedzie swoje racje wciskac i wymuszac.

Ja wydalem kase na rozne preordery i fanboiowalem, czy to zle ?
Najlepiej wspominam swietna zabawe w nowych grach, beta, preorder, start serwerow, potem swietna zabawa 1-3 miesiace.
Mysle ze jest to w sam raz, nie rozumie jak ktos moze grac latami i oczekiwac ze gra sie nie znudzi.
Nawet najlepsza genialna gra znudzi sie szybko, czesto to znajomi trzymaja calosc i nadaja sens graniu.
Nadal moge napisac ze najlepsze gry w jakie gralem to byl vanguard i darkfall, dzieki znajomym byl to wow i aoc, a jedyna gra, ktora daje mi zabawe od lat to eve online.

Co do Mortala, to nie jest nagosc, to sa pokraki z brudnymi kroczami, to nie jest smaczne, to jest nawet paskudne i ma sie nijak do takich rzeczy jak obcinanie glow i zabijanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 12:56 
Cytuj  
Jemu chodzi o to ze nastala nowa moda produkcji gier. Narobic szumu wokół gry, ahy i ohy wypościć alphe gry upierajac sie ze jest to wersja finalna. Potem rok zdzierac z graczy kase za abonament wypuszczajac pierdylion patchy ktore przewaznie wiecej psuja niz naprawiaja. Oto nowa era produkcji gier mmo w europie. Tez mnie to wkurwia, i nie kupie zadnego preordera pochodzacego od europejskiego devsa


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 13:08 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Jemu chodzi o to ze nastala nowa moda produkcji gier. Narobic szumu wokół gry, ahy i ohy wypościć alphe gry upierajac sie ze jest to wersja finalna.


Nie, to jest po prostu choroba wieku dzieciecego. Takie sytuacje sa wszedzie, w kazdej dziedzinie zycia. Kup sobie najnowszego Forda Mondeo albo Renault Lagune, bedziesz wiecej siedzial w warsztacie niz jezdzil nim. Dopiero modele samochodow wypuszczone 2 lata po premierze sa uwazane za najmniej awaryjne.
Oyciec wykazal tu jedynie swoja nieznajomosc praw biznesu, handlu i marketingu.

Embe napisal tutaj bardzo madra i celna uwage:

embe napisał(a):
Najlepiej wspominam swietna zabawe w nowych grach, beta, preorder, start serwerow, potem swietna zabawa 1-3 miesiace.


I to jest 100% funu wlasnie !


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 13:16 
Cytuj  
Jezeli juz przy samochodach jestesmy to nie kupuje sie samochodow zaczynajacych sie na "F" Ford,Fiat,Francuskie. Wracajac do problemu, co do gier ten trend pojawil sie calkiem nie dawno i najwidoczniej juz tak zostanie. Jedynie mozna liczyc na firmy azjatyckie, wypuszczają gotowy bez awaryjny produkt jak i w branży gier tak i samochodow.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 13:21 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Jezeli juz przy samochodach jestesmy to nie kupuje sie samochodow zaczynajacych sie na "F" Ford,Fiat,Francuskie.


true, nie kazda morda pasuje do Forda :P

Nyx napisał(a):
Jedynie mozna liczyc na firmy azjatyckie, wypuszczają gotowy bez awaryjny produkt jak i w branży gier tak i samochodow.


bezplciowe gry (wszystkie na jedno kopyto) dla bezplciowych graczy robione przez miliony bezplciowych chinczykow. gratz ! :P


Ostatnio edytowano 25 lip 2009, 13:25 przez Mordi, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 13:21 
Cytuj  
no mozesz liczyc na azjatow.
problem w tym, ze mi np. zupelnie nie odpowiadaja ich produkcje, bez wzgledu na to jak by nie byly dopracowane.
i wiecej funu mam nawet z grania w alphy, bety niz super swiecace, pozbawione bugow gry.
tak ciezko to zrozumiec?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 13:28 
Cytuj  
up Mordi:
Mowimy o dopracowaniu, a nie o zawartosci

up Mendol
To juz jest kwestia gustu, jak kto woli i nikt nikomu nie broni kupowac wersje alpha gier, czy azjatyckie klony


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 14:42 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
Oyciec wykazal tu jedynie swoja nieznajomosc praw biznesu, handlu i marketingu.


Ooo ho ho. Wykazal, wykazal i z tego drwi.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 15:38 
Cytuj  
Gdzie znajdę proof o hype-owaniu przez SV ?
Link or it dident happen bojs.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 15:47 
Cytuj  
fanboiowalem, czy to zle ?

Jeszcze sie glupio musisz pytac? Trudno kompulsywnego fanboia sklasyfikowac jako czlowieka rozumnego, ale jak na szympansa, ktory dla zabicia czasu postanowil pograc sobie w nowe gry MMO i robic charytatywny PR zamiast grzebac sobie w dupie i iskac pchly tak jak powinien to jestes calkiem rozrywkowy - nie kasuj konta.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 16:41 
Cytuj  
nowy filmik http://www.filefront.com/14113949/MOBeta1.mpg


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.