mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 07:50 
Cytuj  
embe napisał(a):
No to wynika ze chlopaki nie ogarniaja tematu, pamietam jak sie wysmiewali z aventurine, a teraz potrafia tak zasakiwac efektami swojej pracy.


Heja,
Wiadomo, jeśli nie jest to prawdą, to będzie, będę powtarzał aż będzie.

Popierd... CI się fakty bracie....
To Aventurine krytykowało Funcom i ich produkt AoC, jako coś co nie mogło się udać.

Ale wyśmiewać?
To jest temat dotyczący MO.
Przestańmy robić osobiste wycieczki w dzikie rejony własnej psychiki.

Pozdro.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 10:58 
Cytuj  
jeśli dobrze pamiętam, to faktycznie były latem jakieś sarkastyczne komentarze devsów MO o "innej grze".

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:02 
Cytuj  
Na forum devsi Mortala w okolicach premiery pisali ze darkfall nigdy nie wyjdzie, ze beda robic kolejne dziesiec lat i zalozenia sie nie sprawdza, ogolnie sie wysmiewali z darkfalla, nawet wklejane bylo to na tym forum.
Teraz to ma taki sam sens jak "smieszne" teksty Baretta na temat WoW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:17 
Cytuj  
jak dla mnie na premierze może być fail ale, żeby chociaż w kwietniu dało się pograć :).Swoją drogą opinie ludzie o nowym paczu DFO to wynika, że ten pacz w ogóle rozjebał PvE także chyba wole czekać na mortala;)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:24 
Cytuj  
imo szybciej fixna pve w dfo (co juz wczoraj uczynili) niz mortala.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 14:51 
Cytuj  
Tak, ale póki co w MO nie ma cheaterów zbytnio biegających na becie.
Jaka jest sytuacja w DFO, już tyle czasu po premierze podobno wciąż niezmienna, to wszyscy zainteresowani wiedzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 15:00 
Cytuj  
dobre slowo "podobno".
populacja jest na tyle mala, ze 'cheatowanie' nie sprzyja uzywaniu takowych - dosc szybko mozna wyeliminowac delikwenta.
nie pisz wiec glupot jesli nie masz za bardzo pojecia o temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 16:14 
Cytuj  
Cheaterzy w DFO odeszli razem z tlumami zawiedzionych napinaczy takich jak orleoczko, problem z tego co wiem stanowia radarowcy ale ostatnie zmiany w grze utrudnily im zycie.
Dla mnie osobiscie problemem jest nadal makrowanie i klikerowanie, ktore ma jak wiemy miejsce tez w Mortalu, a znana wszystkim strona gdzie zakupy hurtowo robili royalowcy oferuje w paczce za 29,99€ tez wsparcie dla Mortala.
Nie nastraja to optymistycznie dlatego ze mimo ze sie wydawac moze ze majac jeden serwer wystarczy jeden gm online by likwidowac cheaterow czy nawet makroerow, a jednak bylo to ponad sily aventurine i watpie by poradzili sobie z tym w mortal online.

Jednak nie ma co gdybac i wrozyc, zobaczymy po premierze jak to bedzie wszystko funkcjonowalo, powinni brac przyklad z eve online i fallen earth gdzie nie boja sie banowac na stale cheaterow/boterow/goldsellerow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 16:55 
Cytuj  
embe: a jak wygląda backend do sprawdzania logów w DFo ?
Av wdrożyło jakikolwiek sofcik autobanujący oczywiste przypadki ?


Pytanie do grających, bo odczułem poprawę w pve combat.
Klepnąłem 2 zwierzaki z gołych piąstek. Lag na pewno nieco zmalał bo hity siadały 4 na 5, a nie 1 na 6.
Sprawdzałem też hitboxy i z raz czy dwa udało mi się trafić jelenia w rył, co było niemożliwe jeszcze tydzień temu.

Nie sprawdzałem jeszcze walki z bronią ... bo ni mom :\
Na razie słyszałem że lipa z craftingiem, bo po ostatnim patchu wszyscy kradną na potęgę.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 17:24 
Cytuj  
Jak probowalem zagadac do goscia na koniu, to uciekal przedemna przez pare minut, do czasu az udalo mi sie go przekonac, ze nie wiem jak sie kradnie.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 05:02 
Cytuj  
This is to inform you that the next big (and we mean BIG) content patch will be delivered on Thursday Dec 17th - not on Monday as the patch cycle would normally suggest.
Patch notes will be up ASAP.


no to wóz albo przewóz


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 05:03 
Cytuj  
"content patch" To ja jednak wolałbym tam wielki napis o poprawie bugów :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 05:11 
Cytuj  
Quel napisał(a):
"content patch" To ja jednak wolałbym tam wielki napis o poprawie bugów :)

Przecież fixują wszystko, więc nie wiem w czym problem.

Tak na marginesie, to niech nikt nie wciska że świat jest mały.
Bo z buta to jeszcze nie przebiegłem od jednego brzegu do drugiego.


http://www.youtube.com/watch?v=9IzkZKZCl-w
ma klimat, pokazuje przy okazji kawał terenu


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 05:25 
Cytuj  
Dzisiaj pogralem z 5 godzin.

Swiat maly nie jest, teraz ma mase wolnej przestrzeni. Gracze juz to zapelniaja domami. Tylko przydaloby sie zmiejszyc modele, bo lebem postac do okna nie siega...

Zauwazylem to w wielu grach, szczegolnie mmo. Z daleka niby wszystko wyglada ok, ale jak sie porowna postac, do roznych elementow to wychodzi komedia. Chocby to ze glowa jest an wysokosci 1/3 drzwi w niektorych przypadkach.

Bledy sa i sporo rzeczy kuleje, jak nie poprawia bedzie zle.

Z innej beczki natomiast. Podoba mi sie to, ze dodaja ambient w niektorych miejscach. To jak zrobili mining city (ogolny klimat), czy tez ta wielka lokacje w przeleczy (fajnie wiatr daje na moscie po uszach).

Nie podoba mi sie za to jak wygladaja pochodnie. Na trailerze, tym pierwszym, wygladaly tak jak powinny, ta blada poswiata jest nie dobra. Mam nadzieje ze to zmienia, bo psuje calosc w sensie zajebistej ciemnicy w jaskiniach i (przypuszczalnie) nocą (soon tm).

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 07:40 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Quel napisał(a):
"content patch" To ja jednak wolałbym tam wielki napis o poprawie bugów :)

Przecież fixują wszystko, więc nie wiem w czym problem.

Tak na marginesie, to niech nikt nie wciska że świat jest mały.
Bo z buta to jeszcze nie przebiegłem od jednego brzegu do drugiego.


http://www.youtube.com/watch?v=9IzkZKZCl-w
ma klimat, pokazuje przy okazji kawał terenu


Owszem na szczęście naprawiają sporo. Po prostu wolałbym aby jednak cały swój potencjał skierowali na naprawę bugów, a nie dodawanie contentu :)

Patch opisany jest właśnie z powodu contentu jako DUŻY. Dlatego wolałbym zobaczyć DUŻY patch z poprawkami samymi :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 11:29 
Cytuj  
Dla mnie jest dobrze - jak wydadzą 17 grudnia to teoretycznie do końca grudnia mają czas na fixowanie tego co pacz zjebał jeśli chodzi o bugi.N o i ten patch na pewno nie doda tylko i wyłącznie contentu tylko bugi też usuwać będzie.Dla mnie by pasowało aby było tak pół na pół.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 12:25 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Dzisiaj pogralem z 5 godzin.

Swiat maly nie jest, teraz ma mase wolnej przestrzeni. Gracze juz to zapelniaja domami. Tylko przydaloby sie zmiejszyc modele, bo lebem postac do okna nie siega...



to nie wina modeli - zauważ, że czasami trawa sięga Ci do oczu. Już o tym pisałem - ktoś źle umieścił kamerę, dużo za nisko, stąd to wszystko komedyjnie wygląda.
Stojąc nago i patząc w dół powinno się widzieć własnego fiuta a nie tylko stopy. Sprawdźcie w realu - ja widzę ;)

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 12:32 
Cytuj  
Masz fiuta pod sama szyja? :D


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 12:56 
Cytuj  
Dobry gospodarz trzyma swój interes pod daszkiem :)

A żeby nie było offtopa to właśnie obecnie trochę boję się tego startu MO ;/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 13:01 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=9IzkZKZCl-w

Sorki za offtopa ale co to za muza przez pierwszą minutę. Jakaś panna zapiewa tam cienkim głosikiem. Żonie się podoba i powiedziała że mam się dowiedzieć co i jak co by ściągnąć nielegalnie z neta. Jak ktoś będzie wiedział to poproszę o info. Filmik jest całkiem fajny tak btw.


_________________
LaMoon#2988


Ostatnio edytowano 11 gru 2009, 13:02 przez lamoon, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.