mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 10:09 
Cytuj  
biorac pod uwage jakosc samego MO, brak stress testow (max 20 osob w lokacji?) to nawet zajebisty patch nie rozjebie jakoscia dfo.
biorac pod uwage miasta graczy, statki, fortece itd. itp. to mo jeszcze naprawde duzo brakuje.
nie wspominajac o pierdolach jak bezuzyteczne archery, czy kiepski melee combat.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 10:46 
Cytuj  
znowu mendzisz ? :)


btw. newsletter jednak wyszedł wczoraj grubo przed 21:00, "a nie mówiłem" ? :P


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 11:13 
Cytuj  
nie. opieram sie na faktach a nie wymyslach jak ty :)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 11:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie. opieram sie na faktach a nie wymyslach jak ty :)

to po huj ten patch w takim razie ?
wyjaśnij


w sumie to zajrzę w wolnym czasie co bazgroliłeś w DFo, to mi nakreśli czy wszędzie tak mendzisz :]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:00 
Cytuj  
Jaki patch przecież nie ma żadnego patcha jak narazie. A pisać to sobie mogą różne rzeczy co to nie będzie za ochy achy po patchu. Premiera już przesunięta o miecha (co było do przewidzenia), patch przesunięty na poniedziałek (co było do przewidzenia). Jednym słowem mamy DEJAVU:) Nie dalej jak rok temu przeżywaliśmy to samo, wtedy związane to było z innym produktem. Dosłownie mamy powtórkę z rozrywki. Jeszcze bym się śmiał jakby datę premiery wyznaczyli na 25 luty;)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:09 
Cytuj  
zapomniałeś dodać: fail też był do przewidzenia :D
A tam, dopiszesz za 2-3 miechy :)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:31 
Cytuj  
Porownywanie do DFO jest zle bo gra dlugo przed premiera byla grywalna, walczyli dlugie meisiace z bugami i exploitami, nie potrafili sobie poradzic z wieloma prostymi rzeczami ale gra dzialala od premiery.
W MO jest problem taki ze niby premiera, a nic w tej grze nie dziala i wiekszosc rzeczy co ma byc moze bedzie wprowadzana w przyszlosci dopiero.
W DFO tez nie bylo pol roku wczesniej skoku na kase naiwnych preorderowcow :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:33 
Cytuj  
no dfo bylo w miare grywalne, ale ta gra tak naprawde powinna zostac wydana dopiero teraz.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:36 
Cytuj  
Panowie/Panie myślę, że wasze "nieomylności" będą błogosławione po premierze w styczniu, jeśli gra będzie niegrywalna:) .Wasz problem polega na tym, że ktoś naprodukował hypeu, gadał coś o jakichś miraccle patchah a Devsi nic takiego nie obiecali :) .Oni robią swoje - realizują swoją wizję.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:48 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
no dfo bylo w miare grywalne, ale ta gra tak naprawde powinna zostac wydana dopiero teraz.

Slyszalem ze premiera DFO bedzi za kilka miesiecy :)

zaboleq napisał(a):
Oni robią swoje - realizują swoją wizję.

Czyli jednak premiera MO bedzie w grudniu, a cala beta to sciema dla zmylenia konkurencji ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 13:00 
Cytuj  
wizja gry ≠ zalozenia ''marketingowe''

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 13:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
Aenima napisał(a):
no dfo bylo w miare grywalne, ale ta gra tak naprawde powinna zostac wydana dopiero teraz.

Slyszalem ze premiera DFO bedzi za kilka miesiecy :)

zaboleq napisał(a):
Oni robią swoje - realizują swoją wizję.

Czyli jednak premiera MO bedzie w grudniu, a cala beta to sciema dla zmylenia konkurencji ?



Embe nie rozumiem co sie tak przejmujesz :D? Wyprowadź mnie z błędu ale po co tak bardzo sie ineteresujesz skoro uwazasz gre za hmm shit ?Pomylscie troche realnie ...wiem, to czasami boli ale:

-male studio nie wyda dobrej gry mmo - nawet jak cos zaplanuja to niestety podczas testow wychodzi sporo blędów, ktorych nikt pod uwagę nie brał etc
-widać w newst. że słuchają graczy i widzą, że combat jest za wolny i wymaga poprawy, że crafting też wymaga poprawy - ale oni to widzą i to zostanie poprawione
-optymalizacja będzie wprowadzana stopniowo i to też każdy wie, o czym ciągle mowa na forum i na ircu, na którym pewnie nie siedzicie
-premiera przesunięta o miesiąc daje dość czasu aby wywalić główne bugi, które pojawią się po wprowadzeniu patcha.Jak będzie content to ludzie z bugami jakośteraz grają i grać będą po premierze.

Possiedzcie troche na IRC, to się może coś więcej dowiecie co i jak bo na forum o tym wszystkim jest skąpo.Ja tam w nich wierze .Wole dostać taki produkt niż grać w kolejne wow klony etc.\

A dopierdalać się możecie jak już gra wyjdzie i będzie niegrywalna, serwery będą leżeć etc .Wtedy oddam wam pokłon o prorocy.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:36 
Cytuj  
Panowie pomimo głośnego hejtowania, w skrytości ducha chcą zagłuszyć powstający w czeluściach umysłu zalążek nadziei na dobrą grę, w której będą mogli zgankować wszystko. Nawet piasek i wodę w morzu :D

Ciągle trzymacie się brzytwy popylając w DFo czy EVE ? :]


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:44 
Cytuj  
Zabolq, czekam na tego patcha i chce zobaczyc na co ich stac, jesli nei zmieni sie to wszytsko powaznie to wywalam klienta z dysku i zapominam o grze na dlugi czas bo to nie bedzie mialo sensu poprostu.
Ja wiem ze pomysly i co ma byc w tej grze sa swietne, momentami zarabiste ale mam dostep do bety i w tym miesiacu miala byc premiera, wiec nie dziw sie ze jestem momentami zdumiony i rozbawiony wlaczajac gre.

DFO praktycznie teraz jest juz dobrze dzialajaca gra, mozna pisac ze w MO tez tak bedzie ze po kilku miesiac dopracuja wszystko, jednak roznica miedzy DFO i MO jest gigantyczna jesli sugerujemy sie ze za miesiac ma byc premiera.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:50 
Cytuj  
przede wszystkim jak juz pisalismy mo i dfo to 2 rozne gry, z podobnymi zalozeniami.
chociaz jesli w mo zobacze kiedys 'walke' 80 osob na raz to bede mile zaskoczony.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:55 
Cytuj  
Cytuj:
przede wszystkim jak juz pisalismy mo i dfo to 2 rozne gry, z podobnymi zalozeniami.
chociaz jesli w mo zobacze kiedys 'walke' 80 osob na raz to bede mile zaskoczony.


Najwieksze obawy mam wlasnie o to. Nie bralem udzialu w tym evencie 1 grudnia ale z relacji innych wnioskuje, ze jest tragicznie pod wzgledem wydajnosci przy wiekszej liczbie graczy w jednym miejscu.

Jezeli w pewnym momencie okaze sie, ze nic z tym nie mozna zrobic, to bedzie dla nich katastrofa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:58 
Cytuj  
no i tu jest plus dfo. po premierze byl problem z poruszaniem sie postaci (nie pamietam dokladnie efektu ale walka byla dosc utrudniona) ale devsom udalo sie wszystko fixnac w 2-3 dni.
w tej chwili przy walce o fortece 'spotykaja' sie 4 shipy, paredziesiat osob i wszystko w miare ladnie i plynnie dziala.

mo bardziej mi sie widzi jako small scale pvp mmo.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 20:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

mo bardziej mi sie widzi jako small scale pvp mmo.


to akurat byłoby dla mnie osobiście dobre. Jakoś bieganie z kilkunastoosobowym++ zergiem nigdy mnie nie bawiło. A samotne lub w gronie max kilku osób potyczki - dużo bardziej.

Z drugiej strony - nie wierzę, że w ciągu miesiąca coś z tym zrobią. Za mało czasu - o jakieś pół roku imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 20:44 
Cytuj  
a nie lepiej jedno i drugie?

open beta bedzie ogloszona w poniedzialek?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2009, 00:06 
Cytuj  
No cóż niestety Marek ma rację chyba - nie ma co wierzyć w cudowne patche i w to, że w miesiąc są w stanie wszystko fixnąć ale...ostatecznie okaże się w poniedziałek i tak naprawdę ten patch pokaże czy w miesiąc od jego wydania są w stanie fixnąć najbardziej upierdliwe bugi + to na co najbardziej narzekają obecnie ludzie .Trzeba czekać do poniedziałku na patcha - mam nadzieję, że patchnotes będą wcześniej.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.