mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:03 
Cytuj  
z miesiac temu sie logowalem.
ogolnie gra jest niegrywalna jak dla mnie.
i nie oburzam sie tylko stwierdzam fakty. combat byl zjebany, archery tez.
craft ok mozna sobie pokrafcic ale jest to upierdliwe (tzn bylo nie wiem jak teraz) z klikaniem przez te wszystkie opcje.
za bardzo przypomina mi wurm'a na etapie, na ktorym jest.
nie wspominajac o lagach, testach przy ilu? 20, 30 osobach w miescie?
mo ma szanse byc fajna gra, ale ta szansa pojawi sie pewnie za pare miesiecy.
ciekaw jestem co sie stanie jak w jednej lokacji pojawi sie 50-100 osob, co po 'releasie' jest jak najbardziej realne. bo jesli devsi mysla, ze dajac tyle ras rozlozy sie to rownomiernie to moga sie bardzo mylic. i ciekaw jestem co zrobia w momencie kiedy combat zacznie wygladac tak jak outdoor pvp w wow'ie na poczatku - 20 sekundowy lag. biorac pod uwage 'skillowy' combat fun z tego moze byc sredni.

i o ile sie nie myle to rozmawiamy o grze wiec wyluzuj moze troche bo widze, ze cie troche ponosi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z miesiac temu sie logowalem


:o :lol: To za dużo za przeproszeniem nie możesz powiedzieć jak mo wygląda na dzień dzisiejszy. Ostatni patch, który naprawdę sporo poprawia, wyszedł 22 grudnia a miesiąc temu...no cóż no comments


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:17 
Cytuj  
Po prostu smieszy mnie jak ludzie spinaja sie na bete.Miesiac temu to ominely sie 2 patche takze wybacz ale sam combat sie zmienil od tego czasu...To jest Beta i kazdy nawet jak gra juz wyjdzie spodziewa sie problemow ale po zachowaniu Devsow wiemy ze beda reagowac na biezaco .Ja tak rpzynajmniej uwazam.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:17 
Cytuj  
no moge powiedziec czytajac wasze wypowiedzi.
o tu jest dobry kawalek:
" Niestety najgorszą rzeczą jaka teraz jest (poza bugami) to wszechobecny lag jak 100 chujów. Wciskam rest, biegnę dalej i po ok 30-40 sek. zaczyna mi ni z tego i owego restować To samo tyczy się każdej innej rzeczy, jak np. wyciągnięcie broni czy próba oswojenia moba."

i z tego co czytam to tyle samo spieprzyl co poprawil. ta gra sie bedzie nadawac do 'popykania' 22 grudnia ale 2011 roku.

mnie smieszy za to twoje fanbojskie podejscie zabol. i nie spinam sie bo za alphe zaplacilem w lipcu. szkoda, ze do grudnia gra nadal jest w tej fazie i nie widze za szybko szansy na poprawe.
kazda BETA lacznie z ta w dfo bylo o wiele bardziej grywalna i dopracowana niz w tej chwili MO.
zorientuj sie moze troche i przestan podniecac czyms co jak na razie przypomina gre napisana przez jednego kolesia w wolnej chwili wieczorem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:26 
Cytuj  
Mendol ty wiesz swoje - ja np ping na poziomie 60ms - nie widze problemu z lagiem również i na ircu ludzie tez obecnie sie nie skarżą.Z mojej strony EoT.Pogadamy po premierze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:28 
Cytuj  
obecnie sie nie skarza bo na serverach nic nie ma poza ludzmi? ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:39 
Cytuj  
Zabolek...z tym lagiem nie da się grać. Nie ukrywajmy. Mówienie że da się grać to skrajne fanbojstwo. Jak można grać jak każdą czynność którą chcę zrobić robię po 30 sek od momentu w którym chciałem to zrobić.


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 11:53 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Zabolek...z tym lagiem nie da się grać. Nie ukrywajmy. Mówienie że da się grać to skrajne fanbojstwo. Jak można grać jak każdą czynność którą chcę zrobić robię po 30 sek od momentu w którym chciałem to zrobić.


Nie kazdy tego laga posiada poza tym jak napisałem ja sie wstrzymuje z czymkolwiek do momentu az devsi wroca z urlopu.Ale w sumie ten topic moze tez sluzyc placzom graczy na laga etc :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:39 
Cytuj  
idz juz lepiej oddaj 10zl za kabel i przestan sie wypowiadac w tematach, o ktorych nie masz pojecia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:43 
Cytuj  
a ty widze pomimo bana dalej robisz to co zawsze? komentujesz z dupy bo sam w nic nie grasz? szkoda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 13:03 
Cytuj  
Mendol jak to mawia sie czasami dialog z Tobą przypomina sytuację :

Gadaj z gówne to Cie osra : Nie wiem jak masz staż "growy" ale jeśli spory albo większy ode mnie to nie wiem czemu się tak burzysz...Akurat w MO chyba zdeczka bardziej się orientuje niż ty bo ty się opierasz na wypowiedziach innych mająć gówniane obeznanie w temacie MO poza tym, że kiedyś się tam zalogowałeś.

Jak już Ci powtarzałem Mendolku - nie podoba się to nie graj.Płaczów zawiedzionego gracza większość słuchać ochoty nie ma.Chcesz to ich pozwij do sądu, że produkt jest niedopracowany albo zażądaj zwrotu kasy(było na forum podane jak to zrobić).Ale chyba nie kupowałeś kota w worku??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 13:23 
Cytuj  
a ty masz problem ze zrozumieniem prostych tresci?
czy tez wedlug ciebie tutaj powinnismy wychwalac pod niebiosa MO?
pierdolnij sie moze w ten pusty leb bo widze, ze inaczej do ciebie nie trafia.
wiekszosc czyli ty? biorac pod uwage twoje wypowiedzi to pare osob mogloby sie rzucic i kupic ta wspaniala gre. ktorej do bycia grywalna jeszcze wiele brakuje.
nie podoba ci sie, ze krytykuje i narzekam to dodaj mnie do ignora i spadaj.
akurat w mo MOZE sie orientujesz (chociaz z tego co czytam to nie bardzo potrafisz nawet kojarzyc fakty) ale przestan juz wciskac kity jakie to jest fajne i zrobione. bo nie jest. a to, ze ja sie nie orientuje wynika tylko z tego, ze od lipca 'grywalem' w mo i juz przestalem wierzyc w te ich cudowne patche.
to, ze ty jestes mlody i naiwny to juz tylko i wylacznie twoj problem :)
kupowalem kota, ktory mial sie stac tygrysem. a na razie powoli coraz bardziej linieje i chudnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 14:01 
Cytuj  
Napewno wielu pamieta powstawanie AoC, WAR, Vangurad no i oczywiscie DFO, jest to pomocne by zrouzmiec co sie rodzi w glowach kolejnych devsow.
Napewno trzeba wziasc pod uwage takie etapy jak beta testy i zwiazne z tym opowiesci devsow i ilosc fanbojow, sam nie raz zostalem wkrecony w hisoryjki o wspanialosci projektu i o tym jak zejebista bedzie gra.
Ty zaboleq piszesz tak jakbys pierwszy raz mial doczynienia z calym procesem powstawania gry, za duzo sluchasz devsow i naiwnie uwazasz ze maja racje.

Trzeba wziasc pod uwage ze nawet jesli w dniu premiery to bedzie grywalne to conajmniej pol roku trzeba bedzie poczekac na poprawki i conajmniej rok na wprowadzenie tego co chca miec w tej grze.
Patrz i sugeruj sie DFO ktory wlasnie jest na etapie wprowadzania rozwiazan jakie mialy byc w dniu premiery, a pamietajmy ze to jeszcze daleka droga i DFO na becie bylo grywalne.
Napisze jeszcze raz bylo GRYWALNE na becie !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 14:18 
Cytuj  
Ja nigdzie nie pisalem ze bedzie grywalne.Nikt tego nie pisal.Napisalem, ze mi to wystarcza.Dla mnie styka - dla was nie musi, kazdy ma inne wymagania.Moze i jestem fanboyem ale kto tutaj nie jest?Nie wierze w cuda ale daje czas devsom na realizacje ich obietnic.Nie dadza rady to trudbno.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 14:29 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja nigdzie nie pisalem ze bedzie grywalne.Nikt tego nie pisal.Napisalem, ze mi to wystarcza.Dla mnie styka - dla was nie musi, kazdy ma inne wymagania.Moze i jestem fanboyem (...).

Nie no jakim fanboyem ;). Ja bym chciał, żeby jednak produkt był grywalny w stopniu nie mniejszym niż dfo (gdzie nota bene po wydaniu były problemy z zalogowaniem się do gry ;). Inaczej po przeczytaniu twoich och i ach mógłbym się po ewentualnym zakupie rozczarować. A tego wolałbym uniknąć .
Swoją drogą cytat w sam raz do siga :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 14:40 
Cytuj  
Trudno mierzyc miarę fanboystwa jesli rozmawia sie z kims kto dawno sie do gry nie logował.Radze sie zalogować po 10 stycznia i oceniac:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 14:45 
Cytuj  
10 stycznia napiszesz zeby sie logowac 10 lutego, potem 10 marca a po premierze zeby poczekac az naprawia bledy a po pol roku zeby dac im jeszcze 3 miesiace czasu....

Kazdy kto mysli ze to cos bedzie grywalne kiedykolwiek jest niepoprawnym optymista. Devsi sa jeszcze mniej profesjonalni niz Aventurine (urlop lol) i jedyny cel developerki MO w tym momencie to wyciagniecie kasy (preordery) z wyposzczonych fanow oldschoolowych MMO po czym zwniecie interesu i cieszenie sie z marginalnego zysku ewentualnie z wyjscia "na zero".

Smialem sie z AV jak robili DFO ale to co dzieje sie tutaj to jest jakas parodia. ZADNA szanujaca sie firma, majaca szacunek do swoich klientow i ich pieniedzy nie robilaby takich szopek jak devsi MO. Juz nie mowiac ze 99% firm na swiecie wstydziloby sie wypuszczac bete w takim stanie i nazywac ja beta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 15:01 
Cytuj  
Oj widzę, że Kabraxis się odezwał .

Jak ktoś czuje się oszukany etc to niech się żali na forum albo na irc (zaglądacie tam w ogóle??).Nikt wam złotych gór nie obiecywał także nie wiem po kiego się czepiacie ?Nikt was do grania nie zmusza ani do logowania sie czegokolwiek - nawet kupe w majtki możecie robić jak wam się to podoba .Możecie swoje zdanie wyrazać ale jak widać po ircu np większość osób jest zadowolona i gra nawet w trybie "offline" i nie narzeka bo rozumie sytuacje w jakiej znajduje sie MO i nie toczy piany na zapas.A opy z irca i czasami devsi na bieżąco się wypowiadają.Może i MO będzie failem ale nikt nikogo nie zmuszal do kupna/grania - wolna wola.

EoT ostatecznie bo mam ciekawe rzeczy do robienia niż gadka czy coś będzie failem czy też nie.Jak wam to pasi to wam oddam pokłony jak SV upadnie po premierze.Alleluja!


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 16:04 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bronisz ich bo ci glupio ze wydales na to pieniadze i sam sobie musisz tlumaczyc ze to byla jednak zajebista decyzja i to jest super gra?

Inaczej tego nie potrafie wyjasnic serio.


Czasami pierwsza mysl jaka nam przychodzi do glowy nie jest najlepsza.

Zresztą Who Cares?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 16:07 
Cytuj  
Co to za kabel? USB z jednej ale z drugiej nie wiem


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.