mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 20:57 
Cytuj  
redruM napisał(a):
http://www.youtube.com/user/MortalOnlineJan2010

po tych filmikach przeszła mi zupełnie ochota na MO :<


Nie przypominam sobie żebyś w ogóle wyrażał jakąkolwiek chęć zagrania.


btw. całkiem nieźłe walka na toporki wyszła.
Wyeliminowali w końcu laga po ostatnim paczu ?


btw. niezły sprzęt ma kolo który kręcił te filmiki


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 21:07 
Cytuj  
ale denna gra o.O

Walka wygląda jak starcie emeryty z rencistą.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:48 
Cytuj  
Gral ktos mozena radeonie 5870? Wczoraj odpalilem i mam zepsute wszystkie cienie, ktore znajduja sie dalej niz jakies 5 metrow. Te na szczytach w oddali sa waskimi pasami, ktore przesuwaja sie razem z moja kamera.

Gosc od tych filmikow ma podony efekt, pewnie kwestia czasu.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:02 
Cytuj  
http://www.youtube.com/user/MortalOnlin ... WQbQEuy5-0

lol... wspolczuje tym co maja preorder


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:04 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
lol... wspolczuje tym co maja preorder

czego konkretnie ?
tego że już do nich leci ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:04 
Cytuj  
Tego, że zapłacili za grę która w obecnym stanie nie zasługuje nawet na miano alphy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 01:18 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Tego, że zapłacili za grę która w obecnym stanie nie zasługuje nawet na miano alphy.

To znaczy w jakim stanie, może nakreślisz sytuację ?
Grałeś po ostatnim patchu ?
Jak na razie to przetestowałem tylko laga.

Wiesz, możemy popisać o cyklu rozrodczym ślimaka winniczka, jeśli nikt poza tymi samymi pierdołami współczucia i alphy nie ma nic do powiedzenia.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:14 
Cytuj  
Jeszcze troche czasu musi uplynac, zanim gra bedzie dobra. Denerwuje mnie tylko to, ze ktos wrzuci filmik z walki podstawowym narzedziem, bez skilla i wszyscy wokol robia drame.

Mialem block B (albo C, nie pamietam) i kiedy pierwszy raz sie logowalem, walka normalnymi przedmiotami wyglada lepiej niz na tym filmie, dlatego zamaist szukac uja do dupy lepiej samemu sprawdzic.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:42 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
zamaist szukac uja do dupy lepiej samemu sprawdzic.



Nikt się tak teraz nie frajerzy, żeby teraz kupić tą nawet nie alphe. :)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:54 
Cytuj  
Kupilem i jakos mi to lata, mimo ze gram kilkanascie minut tygodniowo. Umiem czytac wiec wiem za co placilem.

Teraz pewnie tez bym kupil z czystej ciekawosci.

A co do sprawdzania... nie trzeba zagrac, wystarczy ogladnac wiecej gameplayow na YT. Chodzilo mi tylko o to, ze na filmiku o ktorym teraz mowimy gowno widac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 03:31 
Cytuj  
joshe napisał(a):
redruM napisał(a):
http://www.youtube.com/user/MortalOnlineJan2010

po tych filmikach przeszła mi zupełnie ochota na MO :<


Nie przypominam sobie żebyś w ogóle wyrażał jakąkolwiek chęć zagrania.


aha sory następnym razem wyśle ci notification na PM, przepraszam też że raczyłem kpić z nadchodzącego hitu jakim niewątpliwie będzie MO

jaki weaksauce :<

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 09:08 
Cytuj  
Chłopaki, nie gracie więc darujcie sobie opinie oparte o filmik w którym się kolesie leja startowymi narzędziami...
Obecnie nie zauważyłem laga, grafika jest porządnie wykonana, drzewko działających skili robi wrażenie. Postać można wykoksać w 2 dni na maksa (i nie robi się tego startowymi siekierkami).
Co do walki to jest taktyczna przy czym jak V. wcześniej napisał 3 hity i zgon więc bardziej trzeba sie nastawić na rozegranie pojedynku (bloki, zarządzanie staminą itp) niz na bezmyślnym spamowaniu LPM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 09:46 
Cytuj  
no ja gram i jak na razie to nadal jedyne z czym mi sie kojarzy mo to wurm.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 11:45 
Cytuj  
Cytuj:
Chłopaki, nie gracie więc darujcie sobie opinie oparte o filmik w którym się kolesie leja startowymi narzędziami...


A co mają "startowe narzędzia" do oceny jakości grafiki, animacji, płynności systemu walki oraz całej rozgrywki ?

Jak dla mnie to po prostu desperacko starasz się bronić produkt który tym co prezentuje nie dorasta do pięt chociażby Mount and Blade.

Nakręć jakiś zajebisty filmik, to ocenimy go.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
joshe napisał(a):

Wiesz, możemy popisać o cyklu rozrodczym ślimaka winniczka, jeśli nikt poza tymi samymi pierdołami współczucia i alphy nie ma nic do powiedzenia.


Ja nie mam zamiaru o niczym pisać, wytłumaczyłem tylko post kolegi Szejwera. To na co wydają pieniądze fani MO mnie nie interesuje za bardzo. Ważne, że ja nie wydałem.

Na każdym filmiku oprócz pierwszego trailera gra wygląda jak jakiś żart, ew kiepskiej jakości benchmark a nie mmorpg. Po zobaczeniu czegoś takiego musiałbym być osobiście nieźle zdesperowany, żeby wydać na to hajs i sprawdzić, że jednak in game wygląda to lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
A co mają "startowe narzędzia" do oceny jakości grafiki, animacji, płynności systemu walki oraz całej rozgrywki ?

Jak dla mnie to po prostu desperacko starasz się bronić produkt który tym co prezentuje nie dorasta do pięt chociażby Mount and Blade.

Nakręć jakiś zajebisty filmik, to ocenimy go.


M&B WarHead jest wypasna giera jakiej jeszcze nie widizalem w takim stylu i klimacie , po obejrzeniu walki w MO to powaznie nie dorasta do piet MnB :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 15:44 
Cytuj  
Nie jest taka dobra imo. Taki CS w M&B :<

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 18:54 
Cytuj  
przyrównywać M&B do MO ... podeszwy odpadają :\

Kruzer: nie frajerzą się ci, którzy tylko klepią o failu, a na własne oczy widzieli tylko video z YT z rąbaniną podstawowymi siekierkami, będącymi w inwentarzu od stworzenia avatara.
Aha, oczywiście ze skillem avatara równym 0 w posługiwaniu się bronią.

Jakbym tak czytał nonstop tylko takie wypociny, to bym chyba w życiu żadnego mmorpg nie dotknął.
Właśnie m.in przez to nie kupiłem DFo.

Z negatywnym PR trzeba się jednak liczyć, nie ma co.


Ossur: dzięx za info, może faktycznie popracowali nad lagiem, bo nigdzie nie widziałem infa o tym że cokolwiek zrobili.


edit: a jednak jest nowe info

# 0.12.15.17 torrent up, patcher ready in a couple of hours |
# Server updated to 0.12.15.17, patching coming soon |

czas byłoby zerknąć co nowego

1GB do ściągnięcia w patchu


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Ostatnio edytowano 10 sty 2010, 11:12 przez joshe, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:25 
Cytuj  
Ja trzymam kciuki za ta gre mimo ze aktualna bete zniechecila mnie na tyle ze wywalilem klienta z dysku i nie mam zamiaru w to grac w dniu premiery.
Licze poprostu ze jakies pol roku od premiery gra bedzie na tyle zrobiona ze nie bedzie sie trzeba stresowac tylko grac dla przyjemnosci.

Dziwia mnie ludzie wypowiadajacy sie negatywnie o DFO i jednoczesnie wychwalajacy MO, oby to nie byl slomiany zapal, ktory sie zakonczy placzem po miesiacu od premiery.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:41 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=kQ5W3fPO4II ok spoko trailer, grafika calkiem si, ale combat na koncu to straszne scierwo.

zapodajcie gameplaya z ladnym combatem, bo nei widze takich.

http://www.youtube.com/watch?v=dOz3ZpGIy9w >.<


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.