mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:10 
Cytuj  
joshe napisał(a):
btw. sądziłem że speedtree jest w pewnym sensie działający.


To ten sam system co Bethesda uzyla w starym Oblivionie?

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:21 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
joshe napisał(a):
btw. sądziłem że speedtree jest w pewnym sensie działający.


To ten sam system co Bethesda uzyla w starym Oblivionie?


Tak ten sam ze starego Obliviona, GTA4, Fallout 3, GOW2, Dragon Age, Witchera , Gothica 3 i innych.

Nawet DaoC sie znalazlo :)

http://www.speedtree.com/gallery/

Aktualna wersja to 5. Nie wiem, jaka ma byc w MO?

edit: juz wiem, ma byc 5tka

BTW.

Chyba najladniejszy screen jak dla mnie z MO (to sa wciaz slabsze tekstury i brak innych pierdol) - http://i17.photobucket.com/albums/b91/c ... -39-17.jpg

---

Wczoraj Sebastian na ircu pisal, ze konczy im sie kasa i dalszy rozwoj gryu bedzie zalezal od tego, czy ludzi beda chcieli za to placic subskrypcje. Wspominal ze nie maja czasu i nie nadarzaja z poprawianiem wszystkiego w takim czasie jakim by chcieli.

Miesiac wczesniej pytalem sie Henryka czy maja zamiar byc zwiazani z projektem przez lata, czy moze kiedy osiagna to co zamierzali odpuszcza i wezma sie za cos innego. Odpowiedzial ze chca isc droga EVE i zajmowac sie tylko Mortalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:41 
Cytuj  
Glupota bedzie robienie open bety, poziom zniechecenia i placzu na forach bedzie zapewne gigantyczny, lepiej powinni pozostac przy "wiernych" graczach, ktorzy zakupili juz gre i dac ograniczonego triala po premierze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:43 
Cytuj  
Jak im radze raczej zamknac bete, wrzucic do netu troche renderkow, zainwestowac w marketing, nastepnie zgarnac kase od graczy i uciec do krajow egzotycznych.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:44 
Cytuj  
Mowia ze robia OB glownie po to, zeby spraedzic i przygotowac wszysko od strony serwera.

@wyzej

renderow nie musza wrzucac, bo czesc screenow z gry, wyglada lepiej niz rendery reklamowe innych

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 12:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
i uciec do krajow egzotycznych.


Tam juz siedza Ci goscie:
1. http://www.youtube.com/watch?v=gGazwqmsvn0
2. http://www.youtube.com/watch?v=m0TLucYOf8w
3. http://www.youtube.com/watch?v=fWvAznIRVLA


Ostatnio edytowano 19 sty 2010, 13:26 przez Sparth2, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
Glupota bedzie robienie open bety, poziom zniechecenia i placzu na forach bedzie zapewne gigantyczny, lepiej powinni pozostac przy "wiernych" graczach, ktorzy zakupili juz gre i dac ograniczonego triala po premierze.


sęk w tym że pojemności serwera nie da rady ustawić bez stress testu z fizycznie istniejącymi graczami.
Zostało to już potwierdzone ;)

Druga sprawa to kasa. Cóż zrobić, za darmo zjeść nie dają nigdzie. Poza tym potrzebują szmalu na zatrudnienie kolejnych programistów. Chociażby po to żeby wdrożyć w końcu te speedtree. Jak na kilkunastoosobową brygadę (pod koniec zeszłego roku SV liczyło chyba 22 ludzi) osiągnęli i tak bardzo dużo.

Z politowaniem patrzę na to, co udało się osiągnąć failcom-owi i mythic-owi z ich budżetami (i siłą roboczą) na developerkę i reklamę swoich ostatnich tytułów w momencie wydania.

Wydaje mi się że dzięki OB zyskają jednak więcej graczy, niż gdyby pozostali przy obecnym playebrase.
Zwłaszcza że mnóstwo chętnych po prostu boi się wyłożyć 50 jurków, ale interesuje ich to, co chce zaserwować w swoim produkcie SV.

Whine gówniarzy którzy i tak by tego nie ruszyli nigdy nie ustanie. Oczywiście położą łapę na becie, bo da to powód jeszcze większemu "łajnu" ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:47 
Cytuj  
ja tam fanatykiem nie jestem, ale byłym skłonny wysupłać parę groszy na 6 miesięcy abonamentu. jak do tej pory ludzie z SV pokazali ze potrafią się dobrze komunikować z community. Bronią swojej niekomercyjnej wizji gry i na okrągło pracują nad MO. Gra sprzed pół roku a gra dzisiaj to dwa różne światy. Dlatego mają u mnie kredyt zaufania.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 13:50 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ja tam fanatykiem nie jestem, ale byłym skłonny wysupłać parę groszy na 6 miesięcy abonamentu. jak do tej pory ludzie z SV pokazali ze potrafią się dobrze komunikować z community. Bronią swojej niekomercyjnej wizji gry i na okrągło pracują nad MO. Gra sprzed pół roku a gra dzisiaj to dwa różne światy. Dlatego mają u mnie kredyt zaufania.


sie zgadza sie

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:24 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
(...). Bronią swojej niekomercyjnej wizji gry i na okrągło pracują nad MO. Gra sprzed pół roku a gra dzisiaj to dwa różne światy. Dlatego mają u mnie kredyt zaufania.

skoro gra jest niekomercyjna to jak można narzekać na brak kasy ;)

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:36 
Cytuj  
chodziło mi o nieustępliwość wobec żądań wow kidsów

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:39 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
chodziło mi o nieustępliwość wobec żądań wow kidsów

ergo,
komercyjność = ustępowanie żądaniom wow kidsów
?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 16:52 
Cytuj  
mniej więcej - tak

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2010, 17:06 
Cytuj  
Havok napisał(a):
skoro gra jest niekomercyjna to jak można narzekać na brak kasy ;)

miał chyba na myśli niszową lub nie dla mas ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:25 
Cytuj  
zaczęli wysyłać pudełkową wersję, ludzie w Szwecji już dostali, więc release już chyba niedługo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:35 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
zaczęli wysyłać pudełkową wersję, ludzie w Szwecji już dostali, więc release już chyba niedługo.


Skoro zaczeli wysyłać i ludzie już dostali, to release najwidoczniej miał już miejsce. Tyle że nie wszędzie najwidoczniej.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:37 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Skoro zaczeli wysyłać i ludzie już dostali, to release najwidoczniej miał już miejsce. Tyle że nie wszędzie najwidoczniej.

Od kiedy release gry rusza przed wysłaniem preorderów ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:45 
Cytuj  
zapowiadali że zaczną wysyłać tuż przed releasem

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 14:46 
Cytuj  
Semantyka. Czyli wysłali troszę za wcześnie :)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:10 
Cytuj  
UPDATE: STRESS TEST TONIGHT, 20th of January , at 21.30 gmt +1.

Every registered account will be able to log in around 20:30 to take some stress of the login server and give you guys a better chance to spread out in the world.
DON'T form large player clusters please - we need to test ALL the nodes at once.

Not only current beta testers. During the test, which will last for about 1-2 hours, everybody who set up an account using the shop page (completing step 1) will be able to participate.

----------

Macie coby sobie powhineowac. Tylko wczesniej klienta sciagnijcie:

http://www.mortalonline.com/files/beta/ ... ar.torrent

https://account.mortalonline.com/account/new.php

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.