mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 13:20 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Stan w jakim jest MO nie jest "ciężki/rozwinięty/zaawansowany/wymagający" :) Bo w tej grze nic nie ma. UO było "wymające itd" ale tam miałeś możliwości, teraz tutaj możesz tylko zwiedzać imponujące lokacje.


Ile czasu grales dokladnie? Co w tym czasie zdarzyles sprawdzic? Ciezko chyba ocenic stan na "nic nie ma" po krotkiej sesji z gra, skoro ogarniecie podstaw wiekszosci spraw zajmuje wszystkim dlugie godziny.

Nie czepiam sie Ciebie. Po prostu wydaje mi sie, ze czego innego oczekujesz od tej gry.

Nie pojdziesz tutaj do vendora, ktory sprzeda Ci mlotek. Musisz go sobie samemu zrobic/zalatwic/kupic od innego gracza.


z 5h, sprawdzilem 3 miasta i okolice. To może mi powiesz gdzie jest jakieś miasto w którego okolicach można zakosztować troche akcji, nie jestem złośliwy, seryjnie jestem ciekaw co w tej grze jest wartego zobaczenia, bo wiem, że jak ta gra nie wypali to zostaje mi tylko czekać earthrise.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 14:21 
Cytuj  
Jakas open beta ma byc? bo samego klienta na stress test nie chce mi sie sciagac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 15:23 
Cytuj  
i cos z tego stress testu wyniklo?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 15:25 
Cytuj  
Zajebisty i lag i totalny brak synchro :D


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:23 
Cytuj  
Oby tylko nie poszli z torbami bo juz mi sie snilo ze zglaszali wniosek o upadlosc w sadzie - serio szkoda by było....Dac im jakies 3-4 miesiace i bedzie w miare ok :cry:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:45 
Cytuj  
Jak im community zaufa i zasponsoruje via abonament dalsze tworzenie tej produkcji to ją skończą a jak nie...to cya


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:58 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Zajebisty i lag i totalny brak synchro :D

Pisałeś to poważnie czy jako żart?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:08 
Cytuj  
Grałem w trakcie tego nieszczęsnego stress testu i tak właśnie miałem. Jest to o tyle dziwne że nie wszyscy tak mieli. Nie wiem od czego to zależy ale parę osób z venta nie miało tego laga. Mi przez jakieś 30 min w trakcie grania udało się złapać synchro i a później wróciło do lagowania.


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:12 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
To może mi powiesz gdzie jest jakieś miasto w którego okolicach można zakosztować troche akcji


Zalezy o jaka akcje dokladnie Ci chodzi. Nie ma tutaj ukierunkowania dla startujacego gracza. Powinienes sobie psotawic cel a pozniej darzyc do jego realizacji.

Chcesz walczyc? Wiec musisz zdobyc jakis ekwipunek, bo goly latac nie bedziesz. Teraz pytanie jak to zrobic? Opcji jest wiele. Mozesz mozolnie scinac drzewa czy kopac rude aby nauczyc sie tworzyc przedmioty samemu. Mozesz je ukrasc. Mozesz sprzedac/wymienic je na inny towar. Jak jestes kamikaze, to mozesz szukac walczacych graczy i na sępa lootowac zabitych i spieprzac w krzaki z ich rzeczami. Jesli nei chcesz ryzykowac kontaktu z napastnikiem, zawsze mozesz stanac pod przepascia i czekac az ktos spadnie ;) . To tylko kilka opcji. Krotko mowiac, musisz sam wykomibnowac sobie, jak osiagnac wzcesniej wyznaczony cel. W pojedynke bedzie bardzo ciezko a za darmo raczej nikt Ci nie pomoze ;).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:22 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Chcesz walczyc? Wiec musisz zdobyc jakis ekwipunek, bo goly latac nie bedziesz. Teraz pytanie jak to zrobic? Opcji jest wiele. Mozesz mozolnie scinac drzewa czy kopac rude aby nauczyc sie tworzyc przedmioty samemu. Mozesz je ukrasc. Mozesz sprzedac/wymienic je na inny towar. Jak jestes kamikaze, to mozesz szukac walczacych graczy i na sępa lootowac zabitych i spieprzac w krzaki z ich rzeczami. Jesli nei chcesz ryzykowac kontaktu z napastnikiem, zawsze mozesz stanac pod przepascia i czekac az ktos spadnie ;) . T(...).

Popraw mnie jeśli się myle. W tej grze masz skillcap. Chcesz walczyć to robisz postać pod pvp, skile TYLKO przydatne do walki wybraną boronią. Nie będzie czegoś takiego jak "bojowy" drwal czy inny stolarz. Kradzieże, kopanie, crafty to strata miejsca w skillcapie. Do craftingu zrobisz sobie alta.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:26 
Cytuj  
Na dzień dzisiejszy możesz mieć 3 postacie każda po 1000 pkt skillcapa.


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:29 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Bahamut napisał(a):
To może mi powiesz gdzie jest jakieś miasto w którego okolicach można zakosztować troche akcji


Zalezy o jaka akcje dokladnie Ci chodzi. Nie ma tutaj ukierunkowania dla startujacego gracza. Powinienes sobie psotawic cel a pozniej darzyc do jego realizacji.

Chcesz walczyc? Wiec musisz zdobyc jakis ekwipunek, bo goly latac nie bedziesz. Teraz pytanie jak to zrobic? Opcji jest wiele. Mozesz mozolnie scinac drzewa czy kopac rude aby nauczyc sie tworzyc przedmioty samemu. Mozesz je ukrasc. Mozesz sprzedac/wymienic je na inny towar. Jak jestes kamikaze, to mozesz szukac walczacych graczy i na sępa lootowac zabitych i spieprzac w krzaki z ich rzeczami. Jesli nei chcesz ryzykowac kontaktu z napastnikiem, zawsze mozesz stanac pod przepascia i czekac az ktos spadnie ;) . To tylko kilka opcji. Krotko mowiac, musisz sam wykomibnowac sobie, jak osiagnac wzcesniej wyznaczony cel. W pojedynke bedzie bardzo ciezko a za darmo raczej nikt Ci nie pomoze ;).


Spytam inaczej bo widze, że się niezrozumieliśmy...
Czy w tej grze widziałeś chociarz jeden "dendżon" z mobami albo chociarz jakieś miejsce gdzie można spotkać jakąś grupę ogrów/goblinów/trolli czy czegoś w tym stylu?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:34 
Cytuj  
Obecnie nie ma czegoś takiego. Jedynie co jak narazie spotkałem to:
- dziki
- świnie
- lisy
- łanie
- coś na modłę szczuroludzi
- wilki
- minotaura (to najsilniejszy mob)

Devsi z tego co powiedzieli to to że w dniu premiery "rzucą" moby bo mają je przygotowane ale nie są ogólnie potrzebne do testów. Ogólnie ma być ich zatrzęsienie. Zobaczymy :)


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Popraw mnie jeśli się myle. W tej grze masz skillcap. Chcesz walczyć to robisz postać pod pvp, skile TYLKO przydatne do walki wybraną boronią. Nie będzie czegoś takiego jak "bojowy" drwal czy inny stolarz. Kradzieże, kopanie, crafty to strata miejsca w skillcapie. Do craftingu zrobisz sobie alta.


Zgadza sie. To o czym mowie zaklada aktualna mozliwosc, stowrzenia 3 postaci na jednym koncie. Przy skillcapie na pozimie 1000 punktow nie ma innej mozliwosci i bardzo dobrze.


Bahamut napisał(a):
Spytam inaczej bo widze, że się niezrozumieliśmy...
Czy w tej grze widziałeś chociarz jeden "dendżon" z mobami albo chociarz jakieś miejsce gdzie można spotkać jakąś grupę ogrów/goblinów/trolli czy czegoś w tym stylu?


Tak jak pisze lamoon, mobow w tym momencie jest malo, sa to glownie zwierzaki. Jak chcesz miec ciezko to molgbys sie wybrac na minotaura.

Jesli interesuje Cie pvp to znajdziesz wiele miejsc gdzie ciagle sie cos dzieje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:52 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Do craftingu zrobisz sobie alta.

Mam nadzieje ze bedzie mozna miec jedna postac na koncie bo inaczej kazdy zainteresowany zrobi sobie craftera i tak ominie caly system zwiazany ze skill capem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:57 
Cytuj  
W takim przypadku po dupie dostaną ludzie mający jedno konto ;). Nawet w dfo gdzie na jednej postaci możesz mieć wszystkie skile masa sporo ludzi ma alty. W MO taki alt będzie jeszcze bardziej przydatny.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 18:37 
Cytuj  
Pozwole sobie ponowic pytanie: Bedzie open beta czy nie?


_________________
Obrazek

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 18:43 
Cytuj  
Nie wiadomo. Na razie gra jest otwarta jako stress test i cos mi mowi, ze tak zostanie przez najblizsze dni.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 19:22 
Cytuj  
wiadomo

MMORPG.com:
What plans do you have to bring more players into beta; will there be contests or give-aways?

Henrik Nyström:
We will have a short time of open, free Beta before launch. This is both to be able to really stress-test server performance and give players a chance to try out the game.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 20:01 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mam nadzieje ze bedzie mozna miec jedna postac na koncie bo inaczej kazdy zainteresowany zrobi sobie craftera i tak ominie caly system zwiazany ze skill capem.

Chcąc ominąć skill capa, 1 konto na crafting nie wystarczy.
Za dużo profesji crafterskich żeby skillować wszystkie.
Chyba że celem jest osiągnięie pułapu max średniej jakości sprzętu. Wtedy 2 alty powinne wystarczyć na 2 typy armorów i 2 bronie.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.