mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2010, 23:12 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dokładnie. Ideałem była by dla mnie możliwość wyłączenia tych efektów. Poza tym szkoda oczu podczas gry "w nocy". Swoja droga w DFO mam powyłączane wszystkie graficzne cuda, bo od podziwiania świata wolę kilka fps więcej ;)


hmm...bodajże rasa półorków w MO miała mieć skilla oferującego lepsze widzenie w ciemnościach bez żadnych dopalaczy. Oczywiście miało to mieć swoje negatywne skutki.
Nie mam niestety pojęcia czy ten ficzer istnieje/w ogóle zaistnieje.


ps. wiadomka że każdy dodatkowy FPS podczas walki jest na wagę złota ;)
Dla mnie wyłączanie wszelkich bajerów typu trawa, ma priorytetowo zwiększenie widoczności, dopiero potem FPS ;)


edit:
Cytuj:
They have good vision even in faint light although they can't see in total darkness, but this comes at the expense of a slightly poorer color vision.

hujwi jak i czy w ogóle to się przekłada na gameplay.
Była jednak mowa o lepszym widzeniu w ciemnicy, a nie tylko przy słabym świetle.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:03 
Cytuj  
gwoli ścisłości "elfy" to miały mieć :} ale puki co nie działa :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:04 
Cytuj  
a co dziala? bo nawet drzewek nie moge harvestowac w miescie.
jakies porady?


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:11 
Cytuj  
erm generalnie działa wszystko także ... albo nie masz skilla albo chcesz walić w samym mieście drzew w środku miasta ścinać nie możesz zbyt łatwo można by kręcić kasę :} wyjdź za miasto i powinno all działać ( im dalej od miasta tym więcej surowca wydobędziesz )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 18:30 
Cytuj  
tzn. wszystko dziala - masz na mysli to, ze mozesz sie poruszac i harvestowac?
serio przerobilem w swoim zyciu pare mmo, wspieralem av i dfo, wsparlem sv i mo.
ale kurwa - MO jest przesadza. na maxa przypomina mi wurm'a - tak w wykonaniu, wygladzie, jak i ogolnym odczuciu.

animacje sa sztywne, graficznie jest bieda straszna, ludzie respawnuje sie sobie na glowach. w jednym z 'poleconych' przez ciebie miast, faktycznie - bylo o wiele wiecej graczy. naliczylem 12.

moze za ROK ta gra bedzie na tyle 'dorobiona', ze ze wzgledu na features bedzie warta miesiecznej inwestycji. jak na dzien dzisiejszy, dla mnie, MO to maxymalny skok na kase - a do DFO to brakuje mu tyle, ile naszej reprezantacji pilki noznej do Hiszpanii.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 19:00 
Cytuj  
nie będę cie przekonywał :P każdy ma prawo do swojego zdania ale generalnie działa wszystko co obiecał SV nie będę teraz tego wymieniał :} ale nie tylko harvesting :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 20:54 
Cytuj  
Kwestia tego, jak dziala. Czy gra wreszcie stala sie bardziej resposnsywna? jak tam desync?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 22:35 
Cytuj  
Jako, że mortal wyszedł już to możemy zacząć porównywać obie gry. Niestety, ale na wielu forach jadą na całego po mortalu, że zginie w ciągu roku, albo krócej :/. Pewnie już graliście po premierze, jakie wrażenia? Może ktoś z was pykał też w darkfalla i może porównać, która gra lepsza? Na razie zasysam darkfalla, zagram w darmowego triala i zobaczę czy fajny jest, szkoda, że nie mogę wypróbowac mortala... Czekam na wasze opinie.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2010, 23:47 
Cytuj  
lolnik1 napisał(a):
ale na wielu forach jadą na całego po mortalu, że zginie w ciągu roku, albo krócej :/.


a to DFo już zdechło ?
Bo tak samo wylewano żółć.



apropo powyższych wypowiedzi: to do czego niby porównywać MO ?
Z tego co mi wiadomo to niedawno wyszedł tylko xsyon.
A jeśli kto jest na tyle durny żeby porównywać istniejące od ponad roku gry do świeżaka, to have fun.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 07:15 
Cytuj  
np. do DFO w dniu premiery. ale jak jestes zbyt durny zeby na to wpasc, to coz my mozemy poradzic.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 07:18 
Cytuj  
No nie nie, nie porównujmy premiery DFO do premiery MO. Premiera DFO to była katastrofa na całej linii, tutaj można chociaż kupić grę bez problemu i grać.

Cała reszta to już osobny rozdział.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 07:48 
Cytuj  
no wiec dlaczego nie porownywac lamoon?
tylko moze podzielmy na kilka kategorii i juz.

dfo - byly problemy z zakupem, z zalogowaniem. ale mysle, ze ilosc chetnych tez byla zdecydowanie wieksza niz w przypadku MO.

mo - kupic mozna, zalogowac sie rowniez - ale w porownaniu do startowych zon w dfo, wieje pustka i nuda.

takze wedlug mnie to tez nie do konca tak jak piszesz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 07:56 
Cytuj  
Ale ja przecież nic nie mówię. Porównałem tylko możliwość zakupu i grania. Sama gra to zupełnie coś innego.

Szczerze to w DFO lepiej mi się grało na początku niż teraz w MO. W DFO grałem z wypiekami na twarzy a tutaj po prostu z ciekawości co będzie.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 08:27 
Cytuj  
no ja tez z ciekawosci sie zalogowalem. i albo faktycznie za stary juz jestem, albo MO nie ma tego 'pierdolniecia' na starcie ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 08:58 
Cytuj  
EEE ja z dfo pamietam 1 dzien desyncu na starcie, a potem szybka farme na miasto clanstone i miasto + tona biegania i ganiania sie w noobgearze. Bylo super, jeden z lepszych startow gry ktorych doswiadczylem.
Z kupieniem gry/zalogowanie nie mialem problemow, ale pamietam ze stronke zakupu zamkneli, czy cos.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 09:07 
Cytuj  
no desynch przez pierwsze 3 dni byl wkurzajacy.
ale farma farmiacych na trollach ... pure fun :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 09:46 
Cytuj  
dziwie sie, ze Wam sie chce to sprawdzac...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 10:03 
Cytuj  
Dlaczego?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 10:15 
Cytuj  
gdy odpalilem raz MO i raz DFO, to DFO wydaje mi sie cudowną grą, gdzies zreszta Ojciec pisal odpowiednie argumenty. No chyba, ze sie cos zmienilo od tej betki. Mi starczyl jeden raz ganiania z mlotkiem za jakims golym playerem przez 10 minut by rzygnąc ;p

no ale zeby post nie byl samym narzekaniem:

jakis begginers guide.
http://www.youtube.com/watch?v=BCyDQKZP ... verified=1
http://www.youtube.com/watch?v=jCkp_Wz7 ... re=related


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2010, 10:38 
Cytuj  
calkiem fajny guide.
hm sa juz jakies polskie gildie? moze w sumie warto do jakiejs dolaczyc i pobiegac, pokillowac cos.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.