mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 09:01 
Cytuj  
Za mało ponieważ nie możesz zrobić chodzącego kombajnu, który jest samowystarczalny?
Właśnie o to chodzi!! :)

W MO jeżeli ktoś naprawdę lubi grać jakimś crafterem to ma na to spore szanse, że inni wydadzą mniej z capa na craft skille (na rzecz walki itp. ).
Albo będziesz bardzo dobrym wojownikiem, albo...
Wojownikiem-Kowalem, który całkiem nieźle sobie radzi z walką z chomikami, ale tylko 1vs1 xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 09:27 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Takie właśnie ma być tempo skillowania, żeby w max tydzień mieć wymaksowaną postać, przynajmniej takie były dotychczasowe zapowiedzi devsów.

Znaczy jak makro bedziesz na noce zapuszczal ? E chyba nie tedy droga..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 18:35 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
siebie cytujesz? WTF.

Lepiej napisz V jak pvp teraz wyglada, da sie kogos zbic i ograbic ? Czy andal taki de-synch?


Z gwałtem/zabijaniem i rabowaniem problemu nie ma, natomiast wciąż hit jest rejestrowany wyłącznie w jednym punkciku/niewidzialnym krzyżyku mniej więcej na wprost oczu postaci.

Dopóki nie wprowadzą pełnego combatu tj. rejestrowaniem hitów zgodnie z linią uderzenia/prowadzenia broni tj po łuku ( weapon arc ) dopóty nie bawię się na poważnie w MO. Jeśli nie będzie tego na release poczuję się mocno wydymany.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 20:31 
Cytuj  
ok, panowie, kupiłem tego preordera, ściągam z oficjalnego linku (torrent) i każdy (prawie 300 peerów) ma równo 25.3%. Czy jest jakieś inne źródełko, czy trzeba czekać aż devsi coś z tym zrobią - bardzo ładne podejście do klienta który własnie wyjebał 50 ojro.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 20:38 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Aenima napisał(a):
siebie cytujesz? WTF.

Lepiej napisz V jak pvp teraz wyglada, da sie kogos zbic i ograbic ? Czy andal taki de-synch?


Z gwałtem/zabijaniem i rabowaniem problemu nie ma, natomiast wciąż hit jest rejestrowany wyłącznie w jednym punkciku/niewidzialnym krzyżyku mniej więcej na wprost oczu postaci.

Dopóki nie wprowadzą pełnego combatu tj. rejestrowaniem hitów zgodnie z linią uderzenia/prowadzenia broni tj po łuku ( weapon arc ) dopóty nie bawię się na poważnie w MO. Jeśli nie będzie tego na release poczuję się mocno wydymany.


Ale oni tego hitboxa obiecali prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 20:42 
Cytuj  
combat jest zjebany.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 21:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ok, panowie, kupiłem tego preordera, ściągam z oficjalnego linku (torrent) i każdy (prawie 300 peerów) ma równo 25.3%. Czy jest jakieś inne źródełko, czy trzeba czekać aż devsi coś z tym zrobią - bardzo ładne podejście do klienta który własnie wyjebał 50 ojro.


Ja u siebie regularnie ściągałem klienta z tego właśnie źródła (Torrent). A to miałem zmianę systemu, a to zmiana patcha i naprawdę nie ma co narzekać. Mam 6cio megowe łącze dl i 512 upld i za każdym razem jak zapodałem ściągało mi max prędkością. Zobacz czy masz dobrze ustawionego klienta torrenta jeżeli idzie jak krew z nosa. Bo problem na pewno nie leży po ich stronie


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:33 
Cytuj  
Owszem obiecali i wciąż nie wycofali się z tego, baa ponoć w combat becie był właśnie pełny melee combat tylko detekcja hitów nieco szwankowała i do normalnej bety dali ten obecny zjebany model. I kuwa cisza co dalej.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:46 
Cytuj  
Nie no chyba takiego faila nie przylicza ?Moze ktos zapodac jak to w dfo wyglada?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 00:04 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ok, panowie, kupiłem tego preordera, ściągam z oficjalnego linku (torrent) i każdy (prawie 300 peerów) ma równo 25.3%. Czy jest jakieś inne źródełko, czy trzeba czekać aż devsi coś z tym zrobią - bardzo ładne podejście do klienta który własnie wyjebał 50 ojro.


Ja u siebie regularnie ściągałem klienta z tego właśnie źródła (Torrent). A to miałem zmianę systemu, a to zmiana patcha i naprawdę nie ma co narzekać. Mam 6cio megowe łącze dl i 512 upld i za każdym razem jak zapodałem ściągało mi max prędkością. Zobacz czy masz dobrze ustawionego klienta torrenta jeżeli idzie jak krew z nosa. Bo problem na pewno nie leży po ich stronie


mam dobrze ustawionego utorrenta, ściągam nim reguralnie różnie rzeczy - problem w tym, że NIKT NIE MA WIĘCEJ NIŻ 25.3%. Nie ma ani jednego seed-a i nie idzie jak krew z nosa, tylko dociągnęło do tych 25.3% i dalej w ogóle nie idzie - bo nie ma od kogo dociagnąć brakujacych części. A nie ma od kogo - bo nikt ich nie ma (jest 300 peerów z 25.3% i to wszystko).

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 01:40 
Cytuj  
z deka dziwne, bo zawsze co najmniej 2 seedy były oficjalne i szły z serwerów ISP SV. Może mają chwilową zawiechę. W końcu jutro/dzisiaj nowy patch powinien wyjść.

edit: 3 dni temu był niewielki bugfix :/

Cóż, fifty ojro to preorder, a nie grańsko w pełną wersję.
Cierp zatem :P


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 08:33 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Zapodałem na noc kopanie rudy.


A to znów jakieś macra/boty al'a dfo?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 10:58 
Cytuj  
chyba nie, inne podejście maja niż av.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 11:25 
Cytuj  
jak nie jak tak ;p
wszyscy makruja w mo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 12:07 
Cytuj  
Jeśli samo skillowanie do pewnego poziomu nie będzie tak monotonne jak na niektórym free rpg freeshardach UO to nie będzie sensu makrować - bo i po co?Chyba, że ktoś ma mega cisnienie i chce zostać pierwszym koksem na serwerze :o ...

Mnie jedynie martwi sprawa tego hitboxa i tego, że premiera to chyba grudzień prawda ??Z drugiej strony nie wiadomo, co tam devsi trzymają na twardzielach i być może jest sporo contentu, który tylko czeka na wrzucenie na serwer ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 12:40 
Cytuj  
Taka moda nastała:P

A tak na poważnie to o ile nie będzie mega bugów na starcie + zrobią tego hitboxa/bedzie to co obiecali to wydam to 50Ojro i najwyżej poczekam bo co innego pozostaje skoro obecnie znowu gram w uo ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 15:28 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
lamoon napisał(a):
Zapodałem na noc kopanie rudy.


A to znów jakieś macra/boty al'a dfo?


Boty i macra do MO? A po co? Używałem zwykłego autoklikera co by mi klikał w ikonke kopania co 5sek i tyle...widzę że niektórzy to lubią sobie utrudniać życie


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 16:28 
Cytuj  
a tam utrudniać, dla mnie to przyjemność coś tam sobie podłubać w autoicie.

Doszedł jeden seed i całość się ściągnęła - wieczorkiem powinienem zobaczyć jak to wyglada w praniu.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 17:20 
Cytuj  
Najlepsze przy "makrowaniu" mining czy lumbercjaking będzie to, gdy typ wróci po godzinie i zastanie tylko trupa :)
Poza tym, nie opłaca się wydobywać dłużej niż 10 min., bo nie ma bata donieść potem urobku solo. No chyba że się jest crafterem i ma kilka bonusów, ale to już inna bajka.

Odnośnie hitboxów, to i tak zakładana dyszka była dla mnie aż nadto. Połowa z tego jest i tak nadto wystarczająca (przód, tył, czacha, tułów, kończyny). Ale jeśli w grę wchodzi wytrącanie przeciwnikowi broni z ręki, to mamy 3 lvl trudności w developmencie ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 17:40 
Cytuj  
oplaca sie makrowac cala noc i maxowac staty.
w miescie trupa? nie sadze.
na razie combat jest z dupy, malo dynamiczny i nudny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.