mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 17:50 
Cytuj  
Mendol powtarzasz sie z tym zjebanym combatem po raz n-ty :) odpuść sobie jak masz takie przekonanie może bo tylko niepotrzebnie posty nabijasz:F

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 19:35 
Cytuj  
Czytajac fora i ogladajac filmy aktualne to nie wiem jak mozecie liczyc na premiere tej gry wczesniej jak za pol roku.
Sam fakt ze mozna sobie klikera i makro zapodac na noc juz jest cholerna zacheta dla przyszlego gracza.

... a combat faktycznie jest slamazarny


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 19:47 
Cytuj  
Ok odwołuje to co powiedziałem - zwracam honor mendol .Jeśli oni to wydadzą w tym roku to będzie to największy skok na kase jaki miał miejsce w historii chyba :D?

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 19:49 
Cytuj  
Imo większym były AOC i WAR ale naprawdę mam nadzieję, że przesuną premierę :har:


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 19:56 
Cytuj  
Ee WAR nie był takim failem z tego co pamiętam bo dało się grać .Owszem animacja/silnik były mocno zjebane(+ nie wchodzące skille) ale nie było to aż tak zjebane jak sobie teraz na filmikach oglądam :F.Dziwne, że na tym trailerze co koleś chodził w kanałach tak fajnie to wyglądało>Jakieś sugestie?Z tego co widziałem na forum to chcą wydać gre w tym roku jeszcze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 22:26 
Cytuj  
ile trzeba czekać na mail-a w którym zmieniam hasło? Pocztę mam w gmail, hasło zmieniałem gdzieś 4h temu i do tej pory nic nie przyszło - teraz nie mogę się zalogować.
Nie to żebym miał ciśnienie na logowanie się, bo ta gra wygląda najgorzej ze wszystkich bet w jakie grałem. Nie wiem czy nazwanie tego czegoś pre-alfą byłoby w jakiś sposób uzasadnione. Ten tytuł potrzebuje całych lat na dopracowanie.

na plus to tylko tylko te penisy. fajnie to wygląda jak ktoś obok też zaczyna grę i biega z fiutem na wierzchu ;)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 22:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
na plus to tylko tylko te penisy. fajnie to wygląda jak ktoś obok też zaczyna grę i biega z fiutem na wierzchu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 23:01 
Cytuj  
No wiesz, kazdy szuka czegos innego w mmorpg.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 23:50 
Cytuj  
taaa, ja penisów! w ogóle przyznam się, że gram w mmorpg tylko dla widoku penisów.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 01:38 
Cytuj  
imo jeśli MO odniesie jakikolwiek sukces to tylko dzięki penisom...

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 03:13 
Cytuj  
Wręcz nie mogę się doczekać walk na ... lance ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 08:30 
Cytuj  
Ludzie, ja myślałem, że to naprawdę jakaś taka ściema troche z wydanie gry w tym roku a tymczasem na forum....

Cytuj:
Originally Posted by Carnifex
The devs stated Q4. But that's ain't happening. Expect somewhere next year, Q2 is my guess.


Flat out wrong.
We are still on track for a release late this year.

I to jest odpowiedz Communiyt Managera :| ...Czy to możliwe ze start będzie gorszy niz DFO?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 08:39 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ludzie, ja myślałem, że to naprawdę jakaś taka ściema troche z wydanie gry w tym roku a tymczasem na forum....

Cytuj:
Originally Posted by Carnifex
The devs stated Q4. But that's ain't happening. Expect somewhere next year, Q2 is my guess.


Flat out wrong.
We are still on track for a release late this year.

I to jest odpowiedz Communiyt Managera :| ...Czy to możliwe ze start będzie gorszy niz DFO?



A ludzie na forum też fajnie się wypowiadają:

I think so, as that's how I feel. I'm disappointed in its current progress, but definitely feel the game could evolve into something extremely enjoyable within a year or so. As of right now, MO is the laughing stock of my vent. I'm tired of rehashing over the reasons why -- short version, every single aspect of the game feels incomplete (more incomplete than it should feel so close to supposed release), bug-ridden, unresponsive, and cumbersome. Literally. Everything. I think there's a thread in the beta forums where 'Maveriq' goes into much more detail.

I like the sky. I like the vision the developers have in mind. That's about it. If I could go back in time and erase my Block A pre-order? I wouldn't hesitate. I'll check the game at release, but I can't say anything I've seen so far deserves $75 + a monthly fee.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 09:18 
Cytuj  
SV rozluźnia nda
http://www.mortalonline.com/news/nda

"The NDA is now lifted so that you can start sharing videos, screenshots, go public with your personal sites full of information (we know they exist ;)), and of course, be able to freely talk about and discuss the game on our own forums as well as all over the web"

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 10:31 
Cytuj  
Cytuj:
"This phase will end with an open, free-to-play Beta where we hope that as many players as possible will find and decide for Mortal Online."

A jednak. Mogło się wydawać że przy dość negatywnym odzewie nie zdecydują się na to.

Teraz tym bardziej stawiam na to że wyprują z siebie flaki żeby ich giera banglała biorąc pod uwagę to o czym piszą w ostatnim niusie o NDA.

W przeciwnym wypadku takiego strzału w stopę SV nie przetrwa.

Większość narzeka na combat, ale w 30 dni (and counting) to jest jeszcze możliwe do naprawienia ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 10:39 
Cytuj  
jak będą pracować 24/24 i zatrudnią dodatkowych 20 programistów...to może się wyrobią...
przez pierwszy miesiąc jestem w stanie zaakceptować ze kombat będzie z dupy ale ten performance... - mi tnie na gtx260 :-/ a obok mnie biega ze 20 chłopa, a przecież tekstury i większość opcji jest ustawione na min.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 10:57 
Cytuj  
Oddam kutasa sobie uciac zeby to nie byl fail.A jest co ucinac :E

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 11:00 
Cytuj  
performance? nie jest jeszcze taki zły - gra działa a to najważniejsze.
Te okienka opcji wyglądają jakby je robił ułomny grafik w paincie - już samo tworzenie postaci jest zjebane totalne.
"Drzewka" skilli etc. wyglądają na jakąs pre-alfę z darmowego koreańskiego grindfestu, zresztą jakie drzewka po prostu lista ~8 skilli na krzyż.
Samo sterowanie - rotfl, ktoś widział gdzieś gorsze? Grałem tylko 20min ale rozumiem, że devsi postanowili od nowa wynaleźć koło i nawet im wyszło, tylko kwadratowe i dupa strasznie boli.

Więc wystartowałem w jakiejś wiosce - 10min spędziłem szukając zmiany sterowania na bardziej ludzkie - nie znalazłem. Znalazłem za to NPC-a (to chyba sukces z tego co czytałem?) - najebałem mu z piąch (NPC nawet się nie odwrócił), obok respawnął się jakiś nagi kolo z penisem po kolana na wierzchu (chyba większy level? ;), brak nicków nad głowami - czegokolwiek, brak jakiejkowiek mapy, wypróbowałem chat ale pustka jak chuj - nikt się nie odezwał. PObiegłem w las - prosto przed siebie, i jak mi się bieganie po pustym lesie znudziło to się lognąłem.

Zmieniłem hasło do konto na tej ich stronce - niestety na mail-a (gmail) nic nie przyszło. Nawet podstaw php ci ich programiści jak widać nie opanowali ;)

Dzisiaj napisałem do supportu - bo generalnie konto za 50 ojro mam zablokowane zmianą hasła (stare nie działa, nowe nie przyszło).

To coś nawet ciężko nazwać failem. Ta gra po prostu potrzebuje conajmnije roku, a moim zdaniem 2-3 lat by coś sobą reprezentować.
I nie wiem po co ta beta - tam nie co za bardzo testować. Ja przetestowałem bieganie nago po lesie - i działa. Całą resztę muszą dorobić.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 11:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja przetestowałem bieganie nago po lesie - i działa


haha

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 12:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
performance? nie jest jeszcze taki zły - gra działa a to najważniejsze.
Te okienka opcji wyglądają jakby je robił ułomny grafik w paincie - już samo tworzenie postaci jest zjebane totalne.
"Drzewka" skilli etc. wyglądają na jakąs pre-alfę z darmowego koreańskiego grindfestu, zresztą jakie drzewka po prostu lista ~8 skilli na krzyż.
Samo sterowanie - rotfl, ktoś widział gdzieś gorsze? Grałem tylko 20min ale rozumiem, że devsi postanowili od nowa wynaleźć koło i nawet im wyszło, tylko kwadratowe i dupa strasznie boli.

Więc wystartowałem w jakiejś wiosce - 10min spędziłem szukając zmiany sterowania na bardziej ludzkie - nie znalazłem. Znalazłem za to NPC-a (to chyba sukces z tego co czytałem?) - najebałem mu z piąch (NPC nawet się nie odwrócił), obok respawnął się jakiś nagi kolo z penisem po kolana na wierzchu (chyba większy level? ;), brak nicków nad głowami - czegokolwiek, brak jakiejkowiek mapy, wypróbowałem chat ale pustka jak chuj - nikt się nie odezwał. PObiegłem w las - prosto przed siebie, i jak mi się bieganie po pustym lesie znudziło to się lognąłem.

Zmieniłem hasło do konto na tej ich stronce - niestety na mail-a (gmail) nic nie przyszło. Nawet podstaw php ci ich programiści jak widać nie opanowali ;)

Dzisiaj napisałem do supportu - bo generalnie konto za 50 ojro mam zablokowane zmianą hasła (stare nie działa, nowe nie przyszło).

To coś nawet ciężko nazwać failem. Ta gra po prostu potrzebuje conajmnije roku, a moim zdaniem 2-3 lat by coś sobą reprezentować.
I nie wiem po co ta beta - tam nie co za bardzo testować. Ja przetestowałem bieganie nago po lesie - i działa. Całą resztę muszą dorobić.


Nie no ludzie musi byc jakies wytlumaczenie bo prawda nie moze byc tak brutalna:F

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.