mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 09:45 
Cytuj  
Devsi nie pisali czasem nic o pomysle 1char/server ? Pytam odnosnie tych altow.

Co do wymogow craftingu, jest przesrane. Kopiemy we dwojke juz XX godzin i mam tyle miedzi, ze nie wystarczy mi nawet na najslabszy 1H axe/mace.

Oczywiscie gdy skill urosnie bedzie lepiej, mimo ze teraz wcale nie jest taki nicski (basic ore extraction 84, intermediate ore extration 39).

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 11:11 
Cytuj  
joshe napisał(a):
(...)
Martwi mnie to , bo świeżaki które nie dostaną się do zorganizowanej grupy w krótkim czasie, chociażby desperacko szukając protektorów, wykruszą się po max 2 tygodniach za sprawą PK gildii, które już w becie długo dają się we znaki przypadkowym podróżnym. (...)

Jeśli gra będzie dobra to się nie wykruszą. Popatrz na DFO. Co do specjalizacji i craftu, jeżeli na jednym koncie będzie można mieć kilka postaci to ludzie będą mieć alta do meele/magi/craftu i tyle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 11:32 
Cytuj  
Hmm troche dziwne ze az tyle musieliscie kopac tej miedzi i nawet na 1h sworda nie macie.W Uj dziwne bo przeciez nie potrzeba 500kg na 1h sword...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:21 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm troche dziwne ze az tyle musieliscie kopac tej miedzi i nawet na 1h sworda nie macie.W Uj dziwne bo przeciez nie potrzeba 500kg na 1h sword...

Jest jeszcze 10 części armora do wykucia.
Przecież z waty tego nie będą dziargać ;)


Havok: a dużo freshbies zaczyna przygodę z DFo ?
Czy tylko nowe alty starych graczy ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 12:27 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Havok: a dużo freshbies zaczyna przygodę z DFo ?
Czy tylko nowe alty starych graczy ?

Ostatnio gdy przeglądałem info o gildiach NEW liczyło 130 osób (taka gildia dla noob postaci do jednego miesiąca) w startowych lokacjach spotyka się ludzi klepiących gobliny więc trochę nowych ludzi przybywa ;).

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 14:17 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Hmm troche dziwne ze az tyle musieliscie kopac tej miedzi i nawet na 1h sworda nie macie.W Uj dziwne bo przeciez nie potrzeba 500kg na 1h sword...


Jakby ta skala ktora kopiemy byla w 100% miedzia to bysmy juz cala armie wyposazyli. :)

Kopie sie granit, ktory trzeba przetworzyc. Potem dostaje sie z tego miedzy innymi amarantum, ktore nastepnie trzeba przetworzyc i jednym z produktow bedzie wlasnie miedz.

Czyli: granum pile => amarantum => cuprum

Z granum pile dostajemy rowniez blood ore, ktore pozniej mozna przerobic na pig iron. Z pig iron mozna robic steel, tungsteel i najlepszy tindremic messing (mosiądz).

Z przetworzonego amarantum oprocz cuprum(miedzi) dostaje sie czarny material 'bleck', ktory nie mam pojecia co po polsku znaczy.

Nie wymieniam jeszcze innych produktow ubocznych, ktore potrzebne sa miedzy innymi magom, jakies proszki i swiecace pierdolki.

Zreszta, tutaj jest lista tych rzeczy, ktore do tej pory odkryl Legion (plota poszla, ze dostali cynk od tego calego chello, czy jak mu tam):

Abaam
Amarantum
Arcronite
Bleckblende
Bleck
Blood Ore
Bron
Calamine
Cinnabar
Calspar
Calx Powder
Chalk Glace
Coal
Coke
Cuprum
Elektrum
Flakestone
Galbium
Gabore Powder
Grain Steel
Gold
Malachite
Messing
Sulfur
Pig Iron
Nyx
Pyroxene
Pyrite
Pyropite
Volcanic Ash
Red Blekblende
Silver
Magmum
Maalite
Ichor
Jadeite
Grain Steel
Tungsteel
Sabbura Powder
Steel
Sangunite
Kyrite
Lupium
Water Stone

edit:

http://www.livestream.com/einherjar - MO livestream

Dzisiaj o 18-19 jest community event. Walka 1vs1 podstawowym axem, na dachu wiezy kolo fabernum. Zwyciezca otrzyma 1,8k tungsteel + 1.8k Tindremic Messing

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 16:07 
Cytuj  
Pamiętam że z blecka craftowałem czarny stuff.
Idealny dla assasinów, nie tak cięzki jak z innych metali.
W miarę wytrzymały.


A co do eventu, to ciekawym ile zwycięzca zdąży przejść zanim go ktoś obrobi na czysto ^^


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 16:47 
Cytuj  
Rozumiem, ze mosiadz jest nizej niz stal:) ??Bo troche mnie dziwi jak mozna biegac w armorze z mosiadzu :F...Chyba raczej stall i jej pochodne.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:15 
Cytuj  
Ten tindremic messing (mosiadz) jest chyba aktualnie najlepszy.

Niedlugo jest ten event, maja byc niby dwa livestreamy.

http://www.livestream.com/moradio

http://www.livestream.com/einherjar

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:47 
Cytuj  
o kurwa jak te postacie sie smiesznie poruszaja :D Animacje w dfo sa zjebane? :)

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:53 
Cytuj  
wiele rzeczy w mo jest aktualnie gorszych niz w dfo ale animacje sa jakies 4 dekady w przod

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 17:56 
Cytuj  
patrze na to co sie dzieje na tym livestreamie i naprawde animacje sa do bani... Albo ktos biegnac przebiera nogami z 3 razy szybciej niz powinien, albo widac jakies bugi z animation blendingu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 18:39 
Cytuj  
Mosiadz lepszy od stali?? WTF :| ?? Albo ja jakis niedouczony jestem...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 19:59 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Animacje w dfo sa zjebane? :)


Już zapomniałeś czy wypaliły ci oczy gdy je oglądałeś ?

zaboleq napisał(a):
Mosiadz lepszy od stali?? WTF :| ?? Albo ja jakis niedouczony jestem...

Zależy.
Primo, jest najdroższy i najcięższy.
Nie mam gwaranta, bo porównywałem tylko z pig iron, ale ma dużo większą wytrzymałość. Nie wiem jak szybko fatygują się elementy armora podczas walki.

Druga sprawa to część materiałów nadaje się bardziej do craftowania armorów, część do broni.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 20:08 
Cytuj  
joshe napisał(a):
coldzik napisał(a):
Animacje w dfo sa zjebane? :)


Już zapomniałeś czy wypaliły ci oczy gdy je oglądałeś ?


Na razie walka w MO przypomina strategie turową albo aktywną pauzę z BG ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 20:14 
Cytuj  
O cholera to coś dla mnie :o 8) :lol:


_________________
LaMoon#2988

**

Posty: 277
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 00:54 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Na razie walka w MO przypomina strategie turową albo aktywną pauzę z BG ;)


Sprawdziles filmy ktore tutaj ostatnio postowalem? Wszyscy ktorzy wczesniej plakali zmienili zdanie co do szybkosci walki. Nie tylko tutaj ale i na innych forach.

Naogladales sie walki postaciami z 5 punktami skilla + jednym atrybutow + startowy axe do gatheringu i narzekasz.

Jak postnalem te filmiki w kilku miejsach, to nagle sie zaczal whine ze walka jest za szybka. Juz nie wiem czego kto chce? Niektorym chyba za bardzo odbil sie na psychice zawod na poczatkowym DFO.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 01:01 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Na razie walka w MO przypomina strategie turową albo aktywną pauzę z BG ;)


Aż takiego cienkiego kompa masz że zacina podczas otwarzania animacji na YT ? :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=S6LZZHQQtzs

Bywają i niezamierzone akcenty. Np 1:40 jak kolo biega z kijkiem w dupie.

Any questions ?
Może bzyczenie much przeszkadza ? Albo trawa za mało zielona ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 06:40 
Cytuj  
visilis85 napisał(a):
Naogladales sie walki postaciami z 5 punktami skilla + jednym atrybutow + startowy axe do gatheringu i narzekasz.

Jak postnalem te filmiki w kilku miejsach, to nagle sie zaczal whine ze walka jest za szybka. Juz nie wiem czego kto chce? Niektorym chyba za bardzo odbil sie na psychice zawod na poczatkowym DFO.

Naoglądałeś się tego co wklejacie. Może wklejejcie zatem jak walczą postacie z wiekszą ilością skila/statów i jakimś normalnym sprzętem ;).

@joshe. Trawy to ja na tym filmiku nie widzę jest jakaś tekstura i prawie brak obiektów otoczenia typu drzewa kamienie, cokolwiek (jedynie rzeczka +2 większe skałki). Sama animacja postaci wygląda nieco lepiej. walka puki co wygląda w moim odczuciu "dziwnie". Nie chodzi mi o to że MO jest do dupy, po prostu mam mieszane uczucia jeśli jeśli chodzi o animację i combat. Być może w rzeczywistości wygląda to lepiej niż na filmach.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 11:13 
Cytuj  
AAA no przecież, trawy nie ma.
MO FAILED ...


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.