mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 33
Dołączył(a): 16.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 08:49 
Cytuj  
ponadto abonament miałbyć mnijeszy niż w innych mmorpg a wyskoczyli z 15 euraczami. To jest ponad 60 złotych miesięcznie.


_________________
Czekam na [MO]
Gram w [FM09]
Zawsze wierny [UO].

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 08:49 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ale weź Zarri pod uwagę ze to jest cena za boxa, dd będzie pewnie tańszy niż dd DFO
i tu nie płacisz za granie w open becie jak w przypadku DFO


założymy się, ze to będzie płatna open beta?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:28 
Cytuj  
Tak, a amerykanie zapłacili tylko 75 $ za boxa - czyli jakieś 237 zł po dzisiejszym kursie. Kurde, gdyby nie ten pieprzony VAT to gra kosztowała by 47.95 € plus wysyłka 7 € (czyli odpowiednio 211 zł + 31 zł).

Heh, na EBAYu już są dostępne wersje Limited Edition (te z gwarancją dostępu do bety w fazie A czyli od 20 lipca) - jedna z ceną wyjściową 100$ a druga 249$..

Edit: ta druga kopia poszła już z wykupem 549$ - geez, ktoś miał nieźle zryte pod kopułką..


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 14 lip 2009, 09:38 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:33 
Cytuj  
nie ma co jeczec na vat - jakby chcieli to cena bylaby oki z vatem

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:42 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Tak, a amerykanie zapłacili tylko 75 $ za boxa - czyli jakieś 237 zł po dzisiejszym kursie. Kurde, gdyby nie ten pieprzony VAT to gra kosztowała by 47.95 € plus wysyłka 7 € (czyli odpowiednio 211 zł + 31 zł).


Kurde to DFO sprzedawali bez VATu w UE?? :o

Ossur napisał(a):
ale weź Zarri pod uwagę ze to jest cena za boxa, dd będzie pewnie tańszy niż dd DFO
i tu nie płacisz za granie w open becie jak w przypadku DFO


No zapewne zjada w DD do 50E.
Standard...jak na boxa :wink:

Generalnie przesadzili. 70E za gre i mozliwosc testowania bety... sick.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:52 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Kurde to DFO sprzedawali bez VATu w UE?? :o


Nie mam pojęcia, nie kupowałem DFO. Wiem, że jego cena oscylowała w granicach 50 € ale nie wiem czy było to z vatem czy bez.

Swoją drogą faktycznie ciekawe po ile dadzą sam download - dowiemy się za tydzień zapewne.


_________________
For the pony!

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 09:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no za wersje kolekcjonerska war'a chyba zaplacilem mniej niz za zwyklego boxa mo.


ta, jakieś 150zł, dobra cena, zajebista zawartość (może oprócz samej gry ;) ) win win

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:10 
Cytuj  
Ale jak premiere mial WAR czy AoC to euro kosztowalo 2,80zl, a teraz 4,5zl, wiec masz wzrost ceny o 60%, co daje nam w efekcie cene 220-240zl za pudelka WAR-a i AoC.
Mortal po cenie z dzisiaj to 310zl z kosztami wysylki, ktore najczescie sa w granicach 10-15zl z UK.
Producent Mortala jak i sama gra to wielka zagadka, wiec i cenowo nie powinni szalec, ta cena odstraszyl sporo przypadkowych graczy.

Jeszcze taka ciekawostka, nie wiem dlaczego tak wielu graczy, ktorzy olewali DFO mysla ze Mortal bedzie zarabisty ?
Pzeciez to ta sama mechanika, ich placz po zabiciu przez gracza i zlootowaniu wszystkiego bedzie jeszcze glosniejszy zapewne, a jak dla mnie to bedzie wielki ubaw :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 10
Dołączył(a): 23.11.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:16 
Cytuj  
embe napisał(a):
Jeszcze taka ciekawostka, nie wiem dlaczego tak wielu graczy, ktorzy olewali DFO mysla ze Mortal bedzie zarabisty ?
Pzeciez to ta sama mechanika, ich placz po zabiciu przez gracza i zlootowaniu wszystkiego bedzie jeszcze glosniejszy zapewne, a jak dla mnie to bedzie wielki ubaw :)


Może ci gracze liczą na to że że nie będzie teleportów, speedhacków, wallhacków itd.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:21 
Cytuj  
Frutex napisał(a):
embe napisał(a):
Jeszcze taka ciekawostka, nie wiem dlaczego tak wielu graczy, ktorzy olewali DFO mysla ze Mortal bedzie zarabisty ?
Pzeciez to ta sama mechanika, ich placz po zabiciu przez gracza i zlootowaniu wszystkiego bedzie jeszcze glosniejszy zapewne, a jak dla mnie to bedzie wielki ubaw :)


Może ci gracze liczą na to że że nie będzie teleportów, speedhacków, wallhacków itd.

cheaty byly, sa i beda w kazdej grze... A tak naprawde w dfo juz od dawna nie trafilem na zadnego cheatera...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:26 
Cytuj  
Frutex napisał(a):
Może ci gracze liczą na to że że nie będzie teleportów, speedhacków, wallhacków itd.

Ilu osobiscie spotkales cheaterow w DFO, daj skreeny, ja wiem ze to jest w grze ale 90% placzu ze go cheater pojechal to usprawiedliwianie braku wlasnych umiejetnosci.
Najwiecej o cheaty placza ci co nie grali lub poprostu zakonczyli przygode z DFO bo na goblinach dostali w dupe od innego gracza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:29 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
cheaty byly, sa i beda w kazdej grze... A tak naprawde w dfo juz od dawna nie trafilem na zadnego cheatera...

oczywiscie to tylko programy - i kazdy ma jakies dziury
tylko sa gry w ktorych cheatowanie jest surowo karane i gry jak DFO w ktorych customer service i devsi uczyl sie fachu na najlepszych uczelniach bloku socjalistycznego gdzie nie slyszeli o zlotej zasadzie klient nasz pan


embe napisał(a):
Ilu osobiscie spotkales cheaterow w DFO, daj skreeny, ja wiem ze to jest w grze ale 90% placzu ze go cheater pojechal to usprawiedliwianie braku wlasnych umiejetnosci.
Najwiecej o cheaty placza ci co nie grali lub poprostu zakonczyli przygode z DFO bo na goblinach dostali w dupe od innego gracza.

embe to daj mi screeny ze ich nie ma
najbardziej bronia AV fanboje ktorzy boja sie ze DFO upadnie i ktorym nic nie przeszkadza
sposrod takich wlasnie ludzi jest wiekszosc rekrutow al-kaidy x)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:49 
Cytuj  
ale embe ma racje... Ja spotkalem cheatera raz na swojej drodze... Jest sporo ludzi, ktorzy chca grac bez cheatow i czerpia przyjemnosc z gry. Co jakis czas banik poleci i to wystarczy by nie uzywac cheatow na postaci, ktora sie koxalo przez 2-3 miesiace

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 10:50 
Cytuj  
Nie wiem czy dobrze widzę albo może mam już haluny od patrzenia się na tą wiochę...ale pudełkowa wersja kosztuje 70 ojro???? :wtf: Po przeliczeniu daje prawie 3 stówki 8) Płatna beta ever uber ever 8) 8) 8)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 11:01 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Nie wiem czy dobrze widzę albo może mam już haluny od patrzenia się na tą wiochę...ale pudełkowa wersja kosztuje 70 ojro???? :wtf: Po przeliczeniu daje prawie 3 stówki 8) Płatna beta ever uber ever 8) 8) 8)


dokladnie kosztuje EUR 68.69 (w tym VAT EUR 13.74).

Nadal mozna w sklepie kupowac, cos nie ma zbyt wielu chetnych


_________________
Obrazek

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 11:27 
Cytuj  
Po DFO mieli marne szanse na wyprzedanie od razu wszystkiego, a z tą ceną to wogólę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 11:34 
Cytuj  
Czekam na MO z zapartym tchem, ale w zyciu nie kupie kota w worku za 70€

Szczegolnie ze moze kryc sie tam ZONK

Nie wiem jak wy ... ale ja poczekam az sie co nieco wyklaruje, żeby nie byc tak zawiedzionym jak w przypadku np. AoC'a

Nie mniej jednak, trzymam kciuki


_________________
Obrazek

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 12:59 
Cytuj  
Ehehehee.... 70 euro... ehehehehe... gl&hf.
Myslalem ze AV odkrylo przede mna wszelkie tajniki ruchania ludzi w pupke i niesamowitego tupetu brania sporych pieniedzy od napalonych fanbojow za niedorobiony piece of shit - mylilem sie.

Powiem wam od razu i mowie to tylko na podstawie ceny ale to wystarczy. MO bedzie gownem jak DFO, a cena jest podyktowana tym ze chca zarobic jakakolwiek kase na samej grze bo 90% nie oplaci abo po darmowym miesiacu. Sad But True.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 13:05 
Cytuj  
Frutex napisał(a):
embe napisał(a):
Jeszcze taka ciekawostka, nie wiem dlaczego tak wielu graczy, ktorzy olewali DFO mysla ze Mortal bedzie zarabisty ?
Pzeciez to ta sama mechanika, ich placz po zabiciu przez gracza i zlootowaniu wszystkiego bedzie jeszcze glosniejszy zapewne, a jak dla mnie to bedzie wielki ubaw :)


Może ci gracze liczą na to że że nie będzie teleportów, speedhacków, wallhacków itd.


Albo liczą na to że nie trzeba będzie ustawiać postaci na makrze 12h dziennie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 13:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ehehehee.... 70 euro... ehehehehe... gl&hf.
Myslalem ze AV odkrylo przede mna wszelkie tajniki ruchania ludzi w pupke i niesamowitego tupetu brania sporych pieniedzy od napalonych fanbojow za niedorobiony piece of shit - mylilem sie.

Powiem wam od razu i mowie to tylko na podstawie ceny ale to wystarczy. MO bedzie gownem jak DFO, a cena jest podyktowana tym ze chca zarobic jakakolwiek kase na samej grze bo 90% nie oplaci abo po darmowym miesiacu. Sad But True.


dlatego wracamy grac w wowa na priv

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2974 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.